2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014811 بازدید | 355184 پست

عزیزای دلم من این چندوقتی کلی مهمان دارم وسرم خیلی شلوغه لطف میکنید خبرهای تازه رو بهم بگید تا ازاحوال خواهرهای گلم باخبربشم 😊❤

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
این پیغامتو دیر خوندم. ان شاللللع زود حواب میگیری عزیزم، شما هم مثل مامان اتنا مهربونی مسلما یه نی ن ...

فدات عزیزم .امروز رفتم دکتر و سونو دادم .خوشبختانه دوتا فولی خوب دارم یکی تخمدان راست و یکی تخمدان چپ ،قراره جمعه آمپول بزنم و بعدش اقدام ،هدی جون موقع شیردادن پسرت برام دعا کن اینبار دیگه درست بشه🤲

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزای دلم من این چندوقتی کلی مهمان دارم وسرم خیلی شلوغه لطف میکنید خبرهای تازه رو بهم بگید تا ازاحو ...

سلام گلم ،خبر داریم چه خبری ،،روژان جون بارداره .🤩😍

2742
فدات عزیزم .امروز رفتم دکتر و سونو دادم .خوشبختانه دوتا فولی خوب دارم یکی تخمدان راست و یکی تخمدان چ ...

عزیزدلم انشاءالله این دوتا فولی تپل تعبیر همون فالت میشن که گفته بود صاحب دوقلو پسر میشی ....تا پیامت رو دیدم یادش افتادم دلم برات خیلی روشنه این ماه انشاءالله دوقلوهات میان توی دلت این ماه الهم وصل الا محمدوآل محمد( وعجل فرجهم)🙏❤😊

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بچه ها راستی از نرگس جون خبری ندارید ؟قراربود ۲۵ ماه بره سونو؟ @حنانه92     کجایی ؟

گلم نرگس جون رفتن سنو ونی نی خداروصدهزار مرتبه شکر سالم بود رشدش خوب بود اما از جنسیت چیزی نپرسید چون یه برگه بهش داده بودن که توش نوشته بود چیزی از جنسیت از دکتر نپرسید حواسش پرت میشه .انشاءالله جنسیتش هم همونی میشه که میخواد انشاءالله شما از سنو بیاید وخبرسالم بودن وپسربودن دوقلوهاتون رو بدین ❤🙏😊😘

سلام گلم ،خبر داریم چه خبری ،،روژان جون بارداره .🤩😍

تا بارداری روژان جون وسنو نرگس جون بودم عزیزدلم بعد اون رو بی خبرم بازم ممنونم مامان ستایش جان که جوابم رو دادی خیلی ماهی انشاءالله خبربارداری خودت رو بهم بدی الهم صل الا محمد وآل محمد (وعجل فرجهم)

2740
گلم نرگس جون رفتن سنو ونی نی خداروصدهزار مرتبه شکر سالم بود رشدش خوب بود اما از جنسیت چیزی نپرسید چو ...

ممنونم عزیزم که بهم خبر دادی ،انشاالله خداوند  بزودی یه گل پسر سالم و صالح به خودت عطا کنه🤲🤲🤲

تا بارداری روژان جون وسنو نرگس جون بودم عزیزدلم بعد اون رو بی خبرم بازم ممنونم مامان ستایش جان که جو ...

انشاالله هردو باهم خبر بارداریمونو اعلام کنیم 🤲

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2975243&slug=شنبه-زنگ-میزنم-مادرشوهرحالشوجامیارم&postId=96821551لطف میکنیدگزارش بزنیدبراتون صلوات میفرستم لایک کنین

آنان که به خدای ما میخندندباشد که روزی به روزگارشان گریه کنیم
بیبی معمولا چهارروز بعد از موعد نتیجه ی درستی نشون میده ،اگر سابقه لک بینی نداری پس احتمال داره لک ل ...

اخه قبل پریودام معمولا لک دارم.. اما این لک قهوه ای با ترشحات سفیده, منتظرم ببینم چی میشه

بچه ها راستی از نرگس جون خبری ندارید ؟قراربود ۲۵ ماه بره سونو؟ @حنانه92     کجایی ؟

سلاام عزیز دلم خوبی.۲۲ماه وقت سونو داشتمشکرر خدا سونو خوب بود ازمایش هم شنبه جوابش اماده میشه ان شااله اونم خوب باشه دیگه خیالم راحت میشه.ممنون که یادم کردی عزیزم😍😍ان شااله خییلی زود انتظارت رو تموم کنه و  مامان یه گل پسر ناز و ملوس شی😚😚

2706