2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015791 بازدید | 355185 پست
دریایی جان عزیزم سما چکار میکنید بسلامتی ک اقدام دارین ؟راستی همسرتون دارو و تقویتی استفاده میکنند؟

عزیز دلم آخرای مرداد به امید خدا...آره نزدیک چهار ماهه ناشتا کاسنی میخوره البته منم میخورم ولی تو پاکی بعده صبحونه ویتامین سی بعده ناهار ویتامین ای بعده شام کاماسوترا و ویتامین سی جوشان...روزی سه بار کپسول سیلدنا هرب...‌ماه اولم کپسول جینسینگ که قرمز رنگ بود.‌.‌و دارو گیاهیم خیلی خورده تو این چند ماه....این قرصارو باهم میخوریم جز سیلدنا هرب که مخصوص آقایون هستش....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ورزشکار بودی؟ آخه عمه شوهرم رشتش تربیت بدنی بود میگفت انقد ورزش کردم ماهیچه هام محکم شده میگه دو رو ...

اتفاقا من ورزشکار بودم هنین که میگم دکتر منو به حرف گرفت همینا رو پرسید میگفت شغلت چیه گفتم خانه دارم بعدا گفتم البته ۱۰ سالی مربی ورزشی بودم تربیت بدنی خوندم بعد بارداری فعلا گذاشتم کنار اون موقع استخدام نشده بودم

اونم گفت آره همینه به خاطر ورزش کردنته که عضلات لگنت خوب باز شدن و زایمان اول رو در عرض دو ساعت سپری کردی

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دقیقا منم مثل شما هستم تا میام یه چرت بزنم سر صورتم خیس عرق میشه اصلا نمیتونم بخوابم موقعی که ...

جالبه من نه سردرد داشتم نه عرق میکردم  

منم مثال نقضی هستم واسه خودماااا  

يا امام رضا...بطلب❤️
2731
منم برای دخترم انجور نبودم ان شالله که خیری توش باشه این عرق کردن من😀😀به حدی منم سرم خیس میشه که ا ...

منم اینجور بودم 😞بعضی وقتامیگفتم نکنه آب ریختن رو سرم😅 البته  تا الانشم هم اینجورم😡 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
من اقدام کردم این ماه ,خب؟ بعدش بی بی گذاشتم دیروز منفی بود و روز ۲۳ دورم بود و ۲۵ روزه هستم ,خب؟ &n ...

بیبی معمولا چهارروز بعد از موعد نتیجه ی درستی نشون میده ،اگر سابقه لک بینی نداری پس احتمال داره لک لانه گزینی باشه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
هدی جون تقریبا بیشتر دوستامون یا باردار شدن و یا فارغ شدن ،فکر کنم من و محیا و مامان هدیه و بهار و ر ...

ان شاللله بقیه دوستان هم باردار میشن ب زودی.. نگفتی اقدامات رو‌ میری الان؟

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
آخی الهی فدای پسر زبلمون بشم 🤩🧒🌹منم فردا میرم سونو و بعدش آمپول و اقدام ..توکل بخدا

این پیغامتو دیر خوندم. ان شاللللع زود حواب میگیری عزیزم، شما هم مثل مامان اتنا مهربونی مسلما یه نی نی خوشگل توی صف منتظره ک نوبتش بشه تا هر چه زودتر بیااااد پیش مامان مهربونش

عزیزم انشاالله خیلی زود پسر نازت با برنامه زندگیتون هماهنگ بشه و آرامش برگرده به زندگی وخواب ها تون& ...

مرسی عزیزم 

اره از وقتی قطع کردم این دو‌تا قرص رو دردام هم شروع شده.. باید دوباره شروغ کنم

مرسی از راهنماییییت عزیزم

قربونت برم عزیزم .ممنونم از محبتت😍😍 ان شااله خدا هم به زودی دلت تورو شاد کنه😍😍

ممنونم عشق جان فدای تو❤😘😊

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم