2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015790 بازدید | 355185 پست
منم اینجور بودم 😞بعضی وقتامیگفتم نکنه آب ریختن رو سرم😅 البته  تا الانشم هم اینجورم😡

دارم‌ کم کم امیدوار میشم بهار جون به این عرق کردن 😀😀ولی خیلی بده خیس خیس میشم😓

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
انشاالله هردو باهم خبر بارداریمونو اعلام کنیم 🤲

عزیزم قرص خوردین این سری؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم معجزه تو این بارداری ها زیاد بوده مثلا عمه شوهرم یه دختر داشت ۵سال اقدام کرده بود برا دومی قس ...

اتفاقا بچه های ivf خیلی باهوش و زبر و زرنگی هستن . چقدر هم پر جنب و جوش چون قوی ترین نطفه ها رو میندازن .

ولی خب در کل روش خوبی نیست , آدم طبیعی باردار بشه بهتره از این روش آزمایشگاهیه

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
ممنون عزیزم برام دعا کن

عزیزم رفتین ازمایشگاه ؟انجام شد بسلامتی؟از دکترتون پرسیدین چی گفتن؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2731
چه جالب. حالا چرا بخیه خوردی؟

خوب زایمان اول از ناحیه پرینه بخیه میخوره دیگه

ولی انصافا اونقدر خوب زده که وقتی ماما امسال قبل بارداری معاینه میکرد میگفت طبیعی زایمان کردی؟؟من ماما متوجه نشدم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
ای جاانم  هزااار ماشااله.خدا حفظش کنه عزیزم😍😍😍

سلام حنانه جون مرسی قربوونت برم انشالله خداتوراهی توهم برات حفظ کنه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم رفتین ازمایشگاه ؟انجام شد بسلامتی؟از دکترتون پرسیدین چی گفتن؟

نه عزیزم دکتر گفت فاصله خیلی کم و خیلی زیاد بر کیفیت اسپرم تاثیر میذاره حداقل ۲۴ ساعت بود مال ما بعد ۱۳ ساعت بود گفت حالا خودت میدونی میخای انجام بدی؟دیگه رفت ماه اینده

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
خخخخ چه مظلومانه داره نگاه میکنه انگار خیلی ترسیده

دقیقن آخه افتادزمین گفتم گریه نکنی بهت نون رب میدم ساکت شد بعدیه 5دیقه بغلم بود گف پاشودیگ رب بده😊

عزیزم معجزه تو این بارداری ها زیاد بوده مثلا عمه شوهرم یه دختر داشت ۵سال اقدام کرده بود برا دومی قس ...

اره صبا جون واقعا این معجزات هر روز تو زندگی ما اتفاق میفته اگر دقت کنیم ولی خوب ادمیزاد وشیر خام خورده کم تحمل هستیم وگرنه مهر تایید اول واخر هر کاری دست خداست....خوشحالم هچین دوستای بامعرفتی خدا اینجا سر راهم قرار داده

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

سلام دوستای گلم نخاستم ازم بی خبرباشین...صبحی تست زدم منفی بود😞😞😞کلی گریه کردم طوری ک بچه هام ازخاب بیدارشدن دیگه شوهرم کلی دلداریم داد ولی نمتونم زحمتاموفراموش کنم 😢😢ازبس گریه کردم نمدونم کی خابم برد.حدود9ب بعدبودرفتم دستشویی چندقطره خون ن زلال بود نه لخته بوداومد....😟مثل بچه هاوقتی واردجایی میشن ک میترسن وسریع میان بیرون منم سریع اومدم بیرون ازدستشویی ازهمون موقع میترسم برم دستشویی ودرازکشیدم وگریه میکنم...دیگه چشام داره تارمیبینه...کمردردهم دارم زیرشکمم دردمیکنه....نمدونم پریودشدم یالک لانه گزینی بود.2روزهم ب موعدم مونده.حالمم خیلی بده...ببخشیدناراحتتون کردم😞

اره صبا جون واقعا این معجزات هر روز تو زندگی ما اتفاق میفته اگر دقت کنیم ولی خوب ادمیزاد وشیر خام خو ...

سلام عزیزم چیکار کردین انجام دادین یا نه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام دوستای گلم نخاستم ازم بی خبرباشین...صبحی تست زدم منفی بود😞😞😞کلی گریه کردم طوری ک بچه هام ازخ ...

فاطمه جانم....لک لانه گزینیه به حق حضرت زهرا...تروخدا ناراحت نباش...مگه بچه شدی...الهی بمیرم...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............