2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013923 بازدید | 355184 پست
الهییییی بگردم عشقم تبریک میگم اروبن جونم .انشالله سالم و صالح بیاد بغلت ..چقدر خوشحال شدم برات عشقم ...

شبی که باردار شدم نه راستش ....اصلا قصد نداشتم اقدام کنم همسرم اصلا کیسه یخ استفاده نکرده بود اون ماه نبات نداشتیم که شیرین بخورم توت فرنگی هم گیرم‌نیومد که بخورم ولی فکر کنم اب هویج خوردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.دوستای خوبم.جنین من دفع شد خونریزی  شدیدی دارم.سونو  هم رفتم  گفت بدون تشکیل قلب ...

ای بابا

خودتو ناراحت نکن عزیزم...هرچند میدونم سخته .... ولی برات ارزو میکنم خیلی زود خیلی خیلی زود خدا بهت یه نی نی صحیح و سالم و باجنسیت دلخواهت بده وزندگیت و پر نور امید و خوشبختی کنه

سلام بچه ها . پسرم چند روزیه دست و پاش تو خواب میپره . هر چی تو نت سرچ کردم اخرش به تشنج رسیدم .از ...

ماهدانا جان چیزی نیست بچه ها تا به محیط بیرون عادت کنن زمان میبره ، الکی خودتو درگیر نت نکن فنت یه چیز کلی میگه مگه میشینه موشکافانه جز ب جز بررسی کنه ،ول کن توروخدا الکی خودتو عذاب نده واون بچه هم شیر حرص و جوش نده

انشالله محمدت صحیح و سالم بدونه هیچ مشکلی هرروز بزرگ ترو خوشگل تر میشه عشقم

2731
شبی که باردار شدم نه راستش ....اصلا قصد نداشتم اقدام کنم همسرم اصلا کیسه یخ استفاده نکرده بود اون ما ...

عزیزمممم انشالله بشادی بیاد بغلت ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

سلام به همه عزیزانم

امروووز رفتم خرید کنم بعد یه خانومی بود اون ماه 8 بود گفت میخاد بره تهران برای عمل و... خلاصه باهم صحبت کردیم گفت من دو سال باردار نشدم میرفتم برای نازایی و... الان دکترم تهران هست سر یک ماه جواب گرفتم بعد دو سال ،میگفت پرفسور هست و عالیه ، بچشم پسر بود 

شمارشو ازش گرفتم براتووون اگه دوست دارین برین پیشش ویزیت 

دکتر بزرگ علوی 22264786-021

2740

سلام دوستان مهربونم من الان تموم شدم 

بار اول رفتم سرش خيلي پايين بود گفتم تورو خدا سالمه؟گفت آره 

بعدش گفت شيريني بخور بيا 

شيريني خوردم رفتم تو گفت پسره 

انشالله قسمت همه منتظرا 

بقرآن اسم همه منتظرارو دونه دونه صدا ميزدم 

انشالله بحق زهرا همتون حاجت روا بشيد 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋