2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013925 بازدید | 355184 پست
قربونت بشم عزيزم چشم حتما ساعت ٢:٣٠ وقتمه

چشمت بی بلا گلم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بچه ها یه چیز دیگه بهتون بگم‌ نه رژیم و نه دکتر نه امپول و سونو به اندازه اون فایده نداره  برا ...

خیلی خیلی مبارکه عزیز دلم 

انشالله دومادیش 😍😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها 

میخوام این ماه طبق نظر دکتر ال دی بخورم و کلا دوماهی استراحت بدم،رژیمم‌هم کلا سرکه نمیخورم ولی لبنیات کم‌و بیش میخورم،انشالله از پاییز دوباره اقداماتم رو‌شروع میکنم،من کاملا بدون‌مشکل بودم و ساعت پریودم‌هم مشخص بود،الان همه چیزم بهم ریختست و اصلا دیگه فکری برای باردار شدن فعلا ندارم.

التماس دعا،دوستتون دارم❤️❤️❤️

انشالله همتون حاجت روا بشید  🤲🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام دوستان میگم ک من ۲۴ پری شدم بعد تا دیروز صبح خونریزی داشتم از دیروز ظهر تا الان هیچ لکه ای هم ندارم دوره های پریودیم هم ۷ روزه بنظرتون ماله چیه کمرم هم با معدم خیلی درد میکنه کمردردم جوریه ک ب زور راست میشم

2731
قربونت  بشم عزيزم انشالله به حق حضرت فاطمه يه پسر صحيح و سالم بشينه تو دلت عزيز دلم🤲 بخدا هر ...

یه اب انبه شیرین بخور قبل سونو ..

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2738
بچه ها یه چیز دیگه بهتون بگم‌ نه رژیم و نه دکتر نه امپول و سونو به اندازه اون فایده نداره  برا ...

میسه لطفابرا من دعا کنی لطفا 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام بچه ها خوبید؟ من الان از سونو جنسیت میام گفت به احتمال زیاد نی نی پسر  انشالله قسمت همتو ...

الهییییی بگردم عشقم تبریک میگم اروبن جونم .انشالله سالم و صالح بیاد بغلت ..چقدر خوشحال شدم برات عشقم .. راستب گفتی اون شب چیز شیرین خوردی؟؟

بچه ها  میخوام این ماه طبق نظر دکتر ال دی بخورم و کلا دوماهی استراحت بدم،رژیمم‌هم کلا سرکه نمی ...

رز جان بنظدم اول از همه یه دکترخوب میدا کن و به ازمایش چکاپ کامل بده و تحت نظر باش ...من از کجا میدونستم مشکلم پرولاکتین و قنده  ..اگه تحت نظر همون ماما بودم هنوز بهم لتروزول میخاست بده.بنظدم شما هیچ مشکلی نداری وبدون نیاز به محرک باردار میشی ..فقط این رژیم و استرساش بدنتو ریخته بهم .  بسپار بخدا تا اون نخواد ک نمیشه.من با ابن ک به دکترم گفتم میدونم بدون اچ سی جی تخمکم ازاد میشه قبول نکرد و اخرش دوتا بدام نوشته .

نه عزیزم،نگرفتم به نظرت باید بگیرم؟؟؟

اره دکتر من اولین خط درمان رو گفت عکس رنگی بگیر ک خیالمون راحت شه ک این همه درمانو و قرص و اینا بدونی لوله ات بازن