2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست
خواب بالاي سر ببيننده به پرواز هست تا اولين معبر هرچي تعبيرش کنه همون پيش مياد واسه همين خواب رو ميگ ...

چه جالب منم شنیده بودم میگن خواب باید به اب گفت

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهار جانم به امید خدا که بچت سالمو سلامته و جنسیت همونیه که دوست داری...انشا الله با دل خوشو لب خندو ...

قربونت  بشم عزيزم انشالله به حق حضرت فاطمه يه پسر صحيح و سالم بشينه تو دلت عزيز دلم🤲

بخدا هر لحظه دعاگوتون هستم

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
قربونت  بشم عزيزم انشالله به حق حضرت فاطمه يه پسر صحيح و سالم بشينه تو دلت عزيز دلم🤲 بخدا هر ...

عزيزم استرس نداشته باش ولي ميتونم دركت كنم من لحظه شماري ميكردم واسه روز سونوم اين لحظات شيرينتو جاي استرس نده خوشحال باش كه ميخواي ني نيتو ببيني😘

♥️
2731
قربونت  بشم عزيزم انشالله به حق حضرت فاطمه يه پسر صحيح و سالم بشينه تو دلت عزيز دلم🤲 بخدا هر ...

عشق منی...حضرت فاطمه خودش بهت نظر کنه عزیزم.....با لب خندون بیای تاپیک بهار جان......

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
نه عزیزم من رژیم خیلی زیادی نداشتم لبنیات نمیخوردم فقط ماه اخر هم فکر کنم خوردم هم ترشی هم فست فود ه ...

ای جاااان....میبینی تا خدا نخواد برگی از درختی نمی افته...اولو آخر باید اون بخوادو بس

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740
ای جاااان....میبینی تا خدا نخواد برگی از درختی نمی افته...اولو آخر باید اون بخوادو بس

واقعا من چند صفحه قبل هم نوشتم واستون رژیم تخمک گذاری قلیایی بودن اینا همه بدون خواست خدا واقعا هیچ فایده ای نداره 

تلاشتون را بکنید واسه آرزوتون بسپارید به خدا انشالله که همتون به آرزوتون برسید و دلتون شاد بشه با یه پسر عاقل و عاقبت به خیر 

بچه ها یه چیز دیگه بهتون بگم‌ نه رژیم و نه دکتر نه امپول و سونو به اندازه اون فایده نداره 

برای به حاجت رسیدنتون نماز شب را بخونید و نیت کنید فقط یادتون باشه تو اون ۴۰ تا مومن که باید اسم ببری اسم منم بگید 

بچه ها یه چیز دیگه بهتون بگم‌ نه رژیم و نه دکتر نه امپول و سونو به اندازه اون فایده نداره  برا ...

من حتما میخونم و اسم تو هم میبرم عزیزم

نفرمائيد توروخدا دشمنات شرمنده بشن، انشالله که با خبر خوب ميايي و من ديگه کاريت ندارم تا روزي که عکس ...

عزیزمی ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام بچه ها خوبید؟ من الان از سونو جنسیت میام گفت به احتمال زیاد نی نی پسر  انشالله قسمت همتو ...

ای جانم خدا رو هزار مرتبه شکر عزیزم ان شاءالله صحیح و سالم بغل بگیری گل پسرتو خیلی خوشحال شدم برات تبریک میگم ان شاءالله دامادیش🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
مامان هدیه ،نسرین جون انشالله که بارداری کجایی ؟ بی بی زدی 

دیروز بیبی زدم گلم بعد یه ساعت زحمت کشید یه هاله انداخت 

2706