2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016917 بازدید | 355185 پست
سلام بچه ها خوبید؟ من الان از سونو جنسیت میام گفت به احتمال زیاد نی نی پسر  انشالله قسمت همتو ...

وای خدا جون....تبریک میگم عزیزم...مبارکت باشه...الهی به سلامت بیاد بغلت...منم دعاکن تروخدا

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا بد نده عزیزم.برات آیه الکرسی میخونم ان شاءالله به سلامتی و دلخوش از سونو برگردی .تو هم دعا یادت ...

قربونت بشم عزيزم چشم حتما ساعت ٢:٣٠ وقتمه

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
سلام بچه ها خوبید؟ من الان از سونو جنسیت میام گفت به احتمال زیاد نی نی پسر  انشالله قسمت همتو ...

واي عزيزم خيلي تبريك ميگم مباركه

2731
سلام بهار جان عزیزم اصلا استرس نداشته باش  میری سونو و میبینی به امید خدا همه چی خوب و عالیه و ...

ممنونم اعظم جان خدا ني ني تو حفظش كنه الهي

از استرس حالت تهوع دارم روده هام بهم ريخته ساعت ٢:٣٠ وقتمه

خانمی تو هم رژیم بودی؟؟؟

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام عزيزدلم انشالله که حال ني ني خوبه و با خبراي خوب ميايي😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍

انشالله فاطمه جون به اميد خدا

ممنونم عزیز دلم  من که هنوز باورم نشده تا بغلش نکنم باورم نمیشه  انشالله نی نی تو هم سال ...

عزیزم باورت بشه به امید خدا ان شاءالله آذرماه توی بغلته 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ممنونم اعظم جان خدا ني ني تو حفظش كنه الهي از استرس حالت تهوع دارم روده هام بهم ريخته ساعت ٢:٣٠ وقت ...

عزیزم میگم استرس نداشته یاش 

من بهت قول میدم همه چی عالیه

پس با آرامش به کارات برس یه نهار خوب بخور و بعدش آبمیوه و بستنی و .. بخور که ان شاءالله نی نی جون امروز همکاری کنه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عزیزم میگم استرس نداشته یاش  من بهت قول میدم همه چی عالیه پس با آرامش به کارات برس یه نهار خو ...

قربونت بشم واي انشالله اين لحظه زودي تموم شه 

ناهار ميل ندارم ساعت ١٠ صبحونه خوردم الانم دارم بستني ميخورم

واي عزيزم خيلي تبريك ميگم مباركه

بهار جانم به امید خدا که بچت سالمو سلامته و جنسیت همونیه که دوست داری...انشا الله با دل خوشو لب خندون از سونو میای بیرونو بعد میای  مارو هم خوشحال میکنی ....فقط اون لحظه خدا وکیلی با اون حال خوشت منم دعا کن بگو خدا یه پسرم قسمت من بکنه

سلام دوستان میگم ک من ۲۴ پری شدم بعد تا دیروز صبح خونریزی داشتم از دیروز ظهر تا الان هیچ لکه ای هم ندارم دوره های پریودیم هم ۷ روزه بنظرتون ماله چیه کمرم هم با معدم خیلی درد میکنه کمردردم جوریه ک ب زور راست میشم

2706