2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013933 بازدید | 355184 پست
بهار جان ان شاالله فردا خبرای خیییلی خوبی در انتظارته .خییلی فکر و خیال میکنی کابوس میبینی.ان شاااه ...

قربونت عزيز دلم انشالله 

والا قراره ساعت ١٢ زنگ بزنن بگن كه ساعت چند اونجا باشم 

خيلي استرس دارم هنوز نتونستم بخوابم 

از صبح هم همش دارم باميه ميخورم تا اين وروجك يه تكوني به خودش بده اذييتمون نكنه تو سونو😂

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومایی که تست تحمل گلوکز دادین قندتون چند بوده قند من بالاست ارجاع دادن به متخصص رفتم پیش دکترم او ...

عزیزم من هنوز این تست رو ندادم 😟 الان 20 هفته م 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
قربونت عزيز دلم انشالله  والا قراره ساعت ١٢ زنگ بزنن بگن كه ساعت چند اونجا باشم  خيلي اس ...

عزیزم نیم ساعت قبل سونو یه بستنی بخوری کافیه . الان داری نی نی رو خسته میکنی ! 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2731
عزیزم نیم ساعت قبل سونو یه بستنی بخوری کافیه . الان داری نی نی رو خسته میکنی ! 

جدي؟واي چون همش پشتش به ماست وحشت دارم از سونو 

الانم خوردم همچين تكونايي به خودش ميده 

پس صبر كنم نيم ساعت قبل سونو بستني بخورم 

ممنون از راهنماييت گلم😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
نسرين عزيزم چند روزي كسالت داشتم خونه مامانم بودم  شكر خدا الان خيلي بهترم  هديه گلمون چ ...

خدا بد نده عزیزم.برات آیه الکرسی میخونم ان شاءالله به سلامتی و دلخوش از سونو برگردی .تو هم دعا یادت نره

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم شما بی بی گذاشتی؟

بله یه هاله اونم بعد یه ساعت منم انداختمش که دلم خوش نباشه بهش

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
@مامانهدیه   عزیزم کجایی؟بی بی چک زدی؟

عشقم دیروز زدم بعد یه ساعت هاله انداخت ولی بهش امیدوار نیستم .فردا میشه بعد ۲۰ روز از آمپول و نه روز از قطع پروژسترون.ان شاءالله اگه بتونم میرم آز

2740
فدات بشم عزیزدلم،به غیر از تخم هویج ،اونم کم خوردم،چیز خاصی مصرف نکردم،فقط حدس میزنم شاید برای کاسنی ...

نه تخم هويجه چون واقعا اومد نيومد داره حتي اگر کم مصرف کني،قرصم مصرف کرده بودي؟ چون واقعا محرک خيلي قوي هست ،کاسني سرد هست ولي نه اونقدر که باعث کيست بشه ،

راستي کاسني عرقش رو نخور جدشونده برگ يا ريشه بخور يا با شاهتره ترکيب کن که سرديش رو بگيره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فدای محبت همتون ❤️❤️❤️❤️❤️ اره مطمینم ازاد نشده،من اون ماه رفتم دکتر ی کیست فقط سمت چپ داشتم،امروز ...

وای رز آخه شما که کیست داشتی چرا اون دکتر احمق بهت محرک داد .ان شاءالله کیستت مشکل ساز نمیشه و خودش زود دفع میشه و باردار میشی عزیزم

سلام.دوستای خوبم.جنین من دفع شد خونریزی  شدیدی دارم.سونو  هم رفتم  گفت بدون تشکیل قلب ...

ای وای عزیزم خیلی ناراحت شدم برات ان شاءالله خیلی زود دوباره باردار میشی و اینبار به سلامت بغلش میگیری ناامید نباش خدا بزرگه 

سلام بچه ها . پسرم چند روزیه دست و پاش تو خواب میپره . هر چی تو نت سرچ کردم اخرش به تشنج رسیدم .از ...

خدا نکنه عزیزم خواهشا نت گردی نکن دیگه .شاید از صدای چیزی از خواب میپره توکل بر خدا ان شاءالله به حق روح پاک صاحب اسمش گل پسرت صحیح و سالمه🤲🤲🤲🤲🤲🤲

اسطوخودوس هم برای از بین بردن کیست خیلی خوبه هر روز دم کن بخور واقعا بعضی از دکترا فقط اسمشون دکتر😡

دقبقا موافقم من رفتم سونو يه ميوم يه سانتي داشتم بردم پيش پزشک گفتم ماه بغد ميخوام اقدام کنم اين چي  هست خطرناکه فولي هام خيلي ريزن  باردار ميشم يه امپول محرک داد منم که نادون فکر کردم واسه ميومه

بعد همون باعث شدميوم من بشه چهارسانت

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️