2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013923 بازدید | 355184 پست
فدای محبت همتون ❤️❤️❤️❤️❤️ اره مطمینم ازاد نشده،من اون ماه رفتم دکتر ی کیست فقط سمت چپ داشتم،امروز ...

رز جان اگر فولی ها تبدیل به کیست میشن باید تا یه مدت داروی محرک برای تخمک نخوری ،تخمدانت کیست ساز شده ،البته نه از اون کیست ها که جراحی نیاز داره چون گویا با پریود کیستت جذب میشه 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
فدای محبت همتون ❤️❤️❤️❤️❤️ اره مطمینم ازاد نشده،من اون ماه رفتم دکتر ی کیست فقط سمت چپ داشتم،امروز ...

عزيزدلم چرا  محرک ميخوري خب حتما محرک گياهي و شيميايي در کنار هم استفاده ميکني بلادور باشه گلم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.دوستای خوبم.جنین من دفع شد خونریزی  شدیدی دارم.سونو  هم رفتم  گفت بدون تشکیل قلب  مونده بدون رشد.خلاصه حاملگی من تموم شد.میرم چند مدتی استراحت کنم.مراقب خودتون باشید.بیام خبرای خوب بشنوم.فعلا خدانگهدار❤❤❤❤❤❤

عزیزم شما میدونی علت ازاد نشدن تخمک حتی با امپول hcg چیه؟؟

عزیزم من هنوزم تعجبم چرا دکتر شما وقتی دیده کیست داری بازم بهتون آمپول دادن

دکتر بهار هم دوره ای که فهمید کیست داره بهش دارو آزاد سازی نداد

کار آمپول اینه که که فولی را بالغ کنه و کمک کنه به آزاد سازیش یه وقت هایی تخمک زیاد بالغ میشه و آزاد نمیشه و کیست میشه که با پریودی دفع میشه و اگه دفع نشه باید قرص ال دی بخوری 

2728
سلام.دوستای خوبم.جنین من دفع شد خونریزی  شدیدی دارم.سونو  هم رفتم  گفت بدون تشکیل قلب ...

خداااای من😢😢خیییلی ناراحت شدم واست .ان شااله که زیاد اذیت نشی و خیییلی زود خدا با یه بچه ی سالم و ناز جاشو سبز کنه واست.خوب میفهممت عزیرم.خییلی سخته  ولی تسلیم خواسته ی خداییم و میدونیم همه ی کاراش حکمتی داره ولی ما از درکش عاجزیم.

2740
دوستان ویتامین سی خارجی گرفتم واسه شوهرم توی کیفم خیس شدن روکش دارن ،،مثل گپسول چرک خشک کن ،،حالا بن ...

اگه کپسول باشه روکشش نرم میشه و غیر قابل استفاده.یا شایدم بزاری خشک بشن بشه استفاده کرد نمیدونم روژان جون😓.خیییلی خیس شدن؟

راستی امروز بی بی زدی عزیزم؟

سلام.دوستای خوبم.جنین من دفع شد خونریزی  شدیدی دارم.سونو  هم رفتم  گفت بدون تشکیل قلب ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم😔😔 ان شاءالله بااولین اقدامت نی نی سالم وخوشگل دوباره بیادتودلت