2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015047 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم ممنونم  آره چهارشنبه رفتم مایع آمونیوتیک هنوز اوکی نشده ولی خداروشکر رشد کرده  ...

الحمدالله خوبیم 

خداروشکر ک رشد کرده مایع هم ان شاالله خوب میشه 

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
حنانه جان فععه قبل چرا نشد؟ من دفعه قبل تو 8 هفتگی قلبش نزد...  بخاطر این توی این باداریم آسپ ...

اره واسه منم تو نه هفتگی دیگه رشدش متوقف شده بود.اتفاقا از وقتی  بیبیم مثبت شده من  هم قرص میخورم هم روزی دو تا امپول هپارین میزنم.حالا دیگه توکل بر خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها نمیتونم تک تک جواب محبتتونو بدم . بخدا کیبورد گوشیمو درست حسابی نمیتونم ببینم اشکام نمیزاره ...

عزیزم نترس ما یکی از اشناهامون نی نی اینطوری بود چقد دکترها ترسوندنش خیلی ها حتی دارو هم دادن آخر سر پیش یه دکتر خیلی کاربلد و باتجربه رفت بهش گفت لرزش سر مهم نه لرزش دست و پا ...بعد هم لرزش سری که وقتی دستت را روی سر بچه قرار میدی دستت هم تکون بخوره 

قرصا ریخت سطل اشغال و الان پسرش ماشالله شاگرد اول رشته تجربی 

@مامانهدیه   عزیزم کجایی؟بی بی چک زدی؟

عزیزمممم چقدردلتنگت بودم خوبی عشقم ..فندق خان چطوره عزیزممم ؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2731

سلام ماهور جان کم پیدایی دختر...خوبی عزیز...چه خبر...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
سلام بچه ها . پسرم چند روزیه دست و پاش تو خواب میپره . هر چی تو نت سرچ کردم اخرش به تشنج رسیدم .از ...

سلام ماهدانای عزیز.اینقد فکرای بد نکن.تو نت چرت و پرت زیاد نوشته نباید بهش اعتماد کرد.ببین من پسر جاریم که نوزاد بو دقیقاا همین جور که تو میگی دست و پاش تو خ@اب همش میپرید.جاریه من عین تو خیییلی ترسیده بود .دکتر برده بودن گفته بود هیـیچ جای نگرانی نیست درست میشه.بعده چند روز که دیده بودن درست نمیشه پیش یه اقای سیدی سرکتاب باز کرده بودن براش.گفته بود ترسیده.دقیقاا از همون روز دیگه درست شد خداروشکر.اگه خواستی پیش یه سید براش سرکتاب باز کن.به قول مادرشوهرم  ضرر که نداره .سبکیه

من مطمئنم هیییچیش نیست اقا محمدمون.اصلااا نگران نباش و بد به دلت راه نده 

سلام عزیزم خوبی؟فندق منم خوبه سلام میرسونه انشالله به زودی قسمت خودت و همه بچه های منتظر با جنسیت دلخواهتون 

در چه مرحله ای هستی؟اقدام کردی؟

عزیزم نترس ما یکی از اشناهامون نی نی اینطوری بود چقد دکترها ترسوندنش خیلی ها حتی دارو هم دادن آخر سر ...

عزیزم شما میدونی علت ازاد نشدن تخمک حتی با امپول hcg چیه؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2738
عزیزم شما میدونی علت ازاد نشدن تخمک حتی با امپول hcg چیه؟؟

سلام عشقم خوب شد اومدي موعد شما چندروز مونده امروز دوازده روز از اقدامت ميگذره 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

فدای محبت همتون ❤️❤️❤️❤️❤️

اره مطمینم ازاد نشده،من اون ماه رفتم دکتر ی کیست فقط سمت چپ داشتم،امروز یهو سر ظهر انقدر حالم بد شد و دل درد گرفتم که فقط فریاد میزدم،بردنم بیمارستان و سونو،کیست ۵/۵ سانتی دارم توی راست.چپ هم که همچنان هست

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
فدای محبت همتون ❤️❤️❤️❤️❤️ اره مطمینم ازاد نشده،من اون ماه رفتم دکتر ی کیست فقط سمت چپ داشتم،امروز ...

خوااهر من کاش شما اصلا محرک نخوری.خب حتما فولیهات زیادی بزرگ میشن و کیست میشه

سلام عزیزم خوبی؟فندق منم خوبه سلام میرسونه انشالله به زودی قسمت خودت و همه بچه های منتظر با جنسیت دل ...

سلام اروین جان خوبی عزیز...

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
فدای محبت همتون ❤️❤️❤️❤️❤️ اره مطمینم ازاد نشده،من اون ماه رفتم دکتر ی کیست فقط سمت چپ داشتم،امروز ...

رز قشنگم چی شده...الهی که زود زود خوب میشی

2706