2752
2734

میگن برو حضوری ۴۵ روز دیگه بیا فقطم حضوری بیا

می‌خوام ببینم کسی شده زودتر رفته باشه و کارش انجام شده باشه؟

من سال 90 یعنی 13 سال پیش عوض کردم اسمم مذهبی بود خیلی گیر دادن ولی در نهایت شد

ممنونم که جوابمو دادی

خوشحالم که تونستی اسم دلخواهتو داشته باشی

برای من البته برعکسه دارم میرم مذهبی کنم چون راه زندگیمو یه جورایی به سمتش تغییر دادم و دلم یه شخصیت تو میخواد

مشتاقم زودتر اسم و شناسنامه جدیدم رو بگیرم

فقط بهم گفتن چهل و پنج روز طول می‌کشه

می‌خوام ببینم اگر زودتر برم ممکنه آماده باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم که جوابمو دادی خوشحالم که تونستی اسم دلخواهتو داشته باشی برای من البته برعکسه دارم می ...

خب خوبه عزیزم وقتی گفتن پس میشه 

عجله نکن کارهای این شکلی خیلی طول میکشه

تشخیص هویت دادی؟ رفتی کلانتری ؟ کارهای اداریش انجام دادی یا نه هنوز؟

و اینکه چند سالته

.
2731
خب خوبه عزیزم وقتی گفتن پس میشه  عجله نکن کارهای این شکلی خیلی طول میکشه تشخیص هویت دادی؟ رفت ...

نه اصلا هیچ کس راهنماییم نکرد

گفتن برو چهل و پنج روز دیگه بیا اگر درخواستت قبول شد می‌فرستیم برای بقیه کارا

اصلا نمی‌دونستم اینارو

خب خوبه عزیزم وقتی گفتن پس میشه  عجله نکن کارهای این شکلی خیلی طول میکشه تشخیص هویت دادی؟ رفت ...

درواقع من سوالم این بود که رد یا قبول درخواست رو که گفتن چهل و پنج روز صبر کن بعد بیا الکی گفتن یا واقعا اینهمه طول میکشه

درواقع من سوالم این بود که رد یا قبول درخواست رو که گفتن چهل و پنج روز صبر کن بعد بیا الکی گفتن یا و ...

راستش من اینقدر صبر نکردم

همون موقع رفتم دفتر رئیس ثبتاحوال 

یه دفتر گندهههه داشت گفت اسمت چیه چی میخای بزاری

گفتم فلانم میخام بزارم فلان 

نگاه کرد گفت نمیشه معنی نداره یه اسم دیگه بگو گفتم همون لحظه تایید کرد یه ربع بیشتر طول نکشید

البته قبلش پدرمو در اوردن عصبی شدم یه راست رفتم پیش رییس

دعوام شد رفتم دامادمونو اوردم که سرهنگه داد بی داد کردم خیلی مسخره بازی میکردن اینجوری شد

باز یه سر برو یک شنبه برو پیش معاون بگو قضیه اینه راسته؟

پررو و ببخشید یکمی کولی باش تا کارت راه بندازن

.
راستش من اینقدر صبر نکردم همون موقع رفتم دفتر رئیس ثبتاحوال  یه دفتر گندهههه داشت گفت اسمت چی ...

مرسی از راهنماییت

آره منم اولش رفتم اونجا گفتن برو شعبه فلان این اسم به اون اسم قبولهرفتم شعبه فلان خانمه خیلی حال نداشت اصلا نگاهمم نکرد یعنی سرش رو هم حتی بالا نکرد ببینه کی جلوشه

کارو انجام داد به برگه دستم داد گفت میری ۴۵ روز دیگه میای ببینی درخاوستت رد شده یا قبول

من اسمم فوق مذهبی بود عوض نمیکردن قضیه منو تو یکمی فرق میکنه اگه مثلا فاطمه زهرا میگفتم همون لحظه م ...

تو خیلی هنر کردی واقعا

نشنیده بودم تو این مملکت بشه اسم مذهبی رو عوض کرد 

همه میگن نمیشه

چچی گفتی که قبول کردن

مرسی از راهنماییت آره منم اولش رفتم اونجا گفتن برو شعبه فلان این اسم به اون اسم قبولهرفتم شعبه ف ...

اره دقیقا همینجورن تا اخر همینن شایدم بدتر میشن

برو پیش کله گنده ها نترس بزار کارت راه بیوفته

اونا رو فرض کن دایی یا عموتن راحت باش

.
تو خیلی هنر کردی واقعا نشنیده بودم تو این مملکت بشه اسم مذهبی رو عوض کرد  همه میگن نمیش ...

منو یکسال الکی مسخره و سر دووندن 

اینی که میگم واقعا زد به سرم خسته شدم بعد یه ربعه کار یکسالمو انجام دادن بیشعورا

سخت بود البته دامادمونم بی تاثیر نبود 

و اینکه میگفتن برو کلانتری بدون یه دقیقه مکث میرفتم با دو که قبل از ساعتکاری نامه تایید برسونم دستشون تا تنور داغه بچسبونم

سخت بود برام

.