2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
مرسی مامان سامیار کوچولو.ان شااله شماهم زودی به یه پسر سالم و خوشگل باردارشی عزیزم.فعلا که چیزی معلو ...

حنانه جان فععه قبل چرا نشد؟

من دفعه قبل تو 8 هفتگی قلبش نزد... 

بخاطر این توی این باداریم آسپرین 80 میخورم یعنی اکثرا میخورن اصلا هم ضرر نداره اگه بخاطر ایست قلبی بود برای شما هم حتما با دکترت مشورت کن وبخور خیلی خوبه ، بچه های اینجا هم میخورن

لاغر شدی؟ فک کنم پسرررره یعنی علایمت که پسره انشالله سالم باشه و صالح... وقتی میری سونو این دکتر ت ...

ببين من ٢ كيلو هم چاق شدم ولي نميدونم كجام رفته فقط شكمم زده بيرون 

همه ميگن لاغر شدي شكمت بالا اومده فقط🙁

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

@حنانه92   عزيزم خيلي تبريك ميگم انشالله قلب كوچولوتون ١٢٠ سال براتون بتپه❤️

سلام بهار قشنگم😍😍خوبی عزیزم.گل پسرت چطوره😀😀ممنون از تبریکت عزیز دلم .بهار جان محتاج دعاتیم من و نی نی. تو دعاهات یادت نره مارو

انشالا اتنا جون به فندق نازت بگو دعام کنه

چشم عزیزم😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
2731

سلام بچه ها .

پسرم چند روزیه دست و پاش تو خواب میپره .

هر چی تو نت سرچ کردم اخرش به تشنج رسیدم .از اون مدل ترسیدن ها  نه که یهو ادم میپره   .این عین تیک میپره دست و پاش

بخدا اشکهام بند نمیاد😢😢😢😢 .خیلی دلم گرفته 

فردا وقت دکتر گرفتم .

خدارو به بزرگی و عظمتش قسم دادم بهم رحم کنه .اخه محمدم خیلی کوچیکه .😢😢😢😢

توروخدا شماهم دعا کنید چیزی نباشه  

من دق میکنم 

اگه میشه یه صلوات بفرستید 

سلام بچه ها . پسرم چند روزیه دست و پاش تو خواب میپره . هر چی تو نت سرچ کردم اخرش به تشنج رسیدم .از ...

سلام ماهدانای عزیز

پاقدم آقا محمدت مبارک 

عزیزم تو بسپارش دست صاحب نامش و خیالت راحت باشه 

مطمئن باش هیچیش نمیشه خدا خودش حفظش میکنه واست 

الهی بحق شش ماهه امام حسین بسلامت بزرگش کنی و دامادیشو ببینی عزیزم 

با خیال راحت به پسرت برس و نگران نباش 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام بچه ها . پسرم چند روزیه دست و پاش تو خواب میپره . هر چی تو نت سرچ کردم اخرش به تشنج رسیدم .از ...

عزیزم ناراحت نباش....محمدت هیچیش نیست من بهت قول میدم....ترو به امام حسین ول کنین این نت لعنتیو ....آروم باش عزیزم...توکل کن به خدا....باور کن هیچی نیست

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها نمیتونم تک تک جواب محبتتونو بدم .

بخدا کیبورد گوشیمو درست حسابی نمیتونم ببینم اشکام نمیزاره .

بالاسر پسرم نشستم  دستای کوچولوشو گرفتم فقط خدارو قسم میدم که رحم کنه.به علی اصغرش به ما رحم کنه.

اگر چیزیش بشه من میمیرم.😢😢😢😢

فقط برامون دعا کنید .من به نفسهای حقتون ایمان دارم .

بچه ها از رز چه خبر موعدش کیه؟؟؟

@رز63    

من چند روزی سرم گرمه اسباب کشیه گوگل گوشیمم ادا درمیاره نمیتونم زیاد خبر بگیرم از بچه ها

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

ماهداناجون 

من اتفاقی اومدم بعد از چند روز و پست شما رو اتفاقی دیدم و دلم نیومد نگم.متاسفانه نت هممون رو در هر زمینه ای گمراه میکنه عزیزم،قدیم بچه ها خیلی قشنگتر بزرگ میشدن،من تا جایی که یادمه این اتفاق همیشه برای دخترخاله ها و پسرخاله ها و بچه های فامیل می افتاد میگفتن بچه خواب دیده پیشی ممه شو یا شیرش رو خورده 😍😍😍ولی الان دنبال چیز خاصی میگردیم که نتیجه اش همش نگرانیه

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
بچه ها از رز چه خبر موعدش کیه؟؟؟ @رز63     من چند روزی سرم گرمه اسباب کشیه گوگل گوش ...

این ماه هم بعید میدونم،دل درد وحشتناک داشتم عزیزم،رفتم دکتر و اورژانسی سونو کردن،کیستم خیلی بزرگ سده 

احتمالا دوماهی باید دارو بخورم واسه کیستم

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

عززززززززیم  مشخصه خیلی بی تجربه ای هتوز

خدا محمدت رو بهت ببخشه

این طبیعبه توروخدا تو نت سرچ نکنید

من ازمایش دخترم سرچ زدم سریع زدن سرطان دور ازجونش منم تا مرز سکته رسیدم

واسه عمل من نوشتن لوله های فالوپ قطع میشه 

اصلا سرچ نکنید بچه دست و پاش میپره چون به صداها حساسه حتی کوچکترین صدا که خودت متوجش نمیشی

حالا فرذا هم دکترت میگه طبیعبه خیالت راحت میشه

سیستم عصبی بچه خیلی حساسه عزیزم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

منم قبلا اينجوري شده بود تيك بود حالت لرزش هم بود ترس هم بود اصلا نترس عزيزم چيزي نيست كه من تو نت خوندم زده بود مال رشد مغزشونه كه حركات غير ارادي دارن

♥️
2706