2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014944 بازدید | 355184 پست
وقتی میام تاپبک دلگرم میشم و میرم سراغ کارام ،،وگرنه قبل اینکه با شما حرف بزنم عین افسردها یه گوشه ن ...

عزیزم امیدوار باش .توکلت ب خدا باشه 

بی بی من هم بعد از یه ساعت یه هاله خیلی خیلی کمرنگ انداخت .

ک به مرور پررنگ تر شد .

ان شاالله ک بهترینها برات پیش بیاد .

خیلی وقتا میگم خدایا شکرت که این تاپیک رو پبدا کردم ،،خواهرم وقتی باهاش حرف میزنم و میگم اینجوریم درکم نمیکنه و همش میگه بابا ول کن چرا انقد حساسی همش میگی دلم کمرم پاهام و،،،،،،،،،، چون توی موقعیت من قرار نگرفته حرفامو نمیفهمه ،،نمیدونه چقد انتظار سخته الان تا شنبه واسه من عین هزار سال میگذره ،ولی اون حال منو نمیفهمه ،،

شما دوستای نازنینم هستین که درکم میکنین و یه روزی حالتون شبیه حال الان من بوده 

و امیدوارم میکنین از همتون با تمام وجودم تشکر میکنم و از خدا میخوام بهترینها رو سر راه تک تکتون قرار بده ،،همینجور که حال منو خوب میکنید خدا حال دلاتون رو خوب کنه 

😍خدایا شکرت 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وقتی تقریبا خشک شده بود انداخت تقریبا همون یه ساعت بعدش

منم ۲۵ موعد پریودمه چند روزه خیلی دل درد و کمر درد دارم امروز هم ک همش حس میکردم پریود شدم میرفتم دستشویی ترشح بود رنگش سفید ابکی بود پنیری شکل نیست بعد ی کم حالت تهوع سرگیجه معده درد دارم بی بی هم گذاشتم پریروز منفی بود 

2731
سلام عزیزای دل این ماه موعد همتون نزدیک به همه مامان هدیه گلدونه روژان فران شجره ی طوبی dariya مامان ...

سلام ساميار مهربونم مرسي از دعات گلم من تا سه ماه ديگه نميتونم اقدام کنم بايد سه تا پري از عملم بگذره دعام کن مشکل ديگه اي پيش نياد برام 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
شماتازه زایمان کردین؟اسم نینیتون چیه؟

پسرم دو ماهو نيمشه عزيزم اسمش رادينه

من تقريبا يك ساله تو اين تاپيك ميام اما خيلي كم پيغام ميزارم ولي هميشه همراهم و ميخونمتون و دركتون ميكنم♥️

♥️
من دیگه این گروه نمیام چون هرکاری کردم که من رو بپذیرید نشد   من واقعا به اینجا وابستگی پیدا ک ...

گلدونه جانم عزيزم اتفاقا من خودم اسم شما رو چندبارگفتم گاهي هم تو نيتم هستيد ولي انقدر ذهنم درگيرمشکلاتم شده يادم ميره اسمتون انقدر حساس نباش مهربون من راستي مرسي لز اينکه منو تگ کردي تو تاپيک صلوات انشاللع حضرت عباس حاجت تورو و همگي مارو بده 😘

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2740
پسرم دو ماهو نيمشه عزيزم اسمش رادينه من تقريبا يك ساله تو اين تاپيك ميام اما خيلي كم پيغام ميزارم و ...

خداحفظش کنه.علایم بارداریتون کی شروع شد؟علایم چی داشتین؟من هفته هفتم هنوزتهوع ایناندارم

مرررسی مامان اتنای عزییزم😍😍ان شااله این بار همه چی خوب پیش بره.تا  الان که شکر خدا همه چی خوب ...

سلام خانمی........ خدا رو شکر. با اولین اقدامت باردار شدی؟  

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
مامان اتنای عزیز و دوست داشتنیم سلام حالتون خوبه؟گل پسر و گل دخترتون خوبن؟ قدمش پر خیر و برکت ...

سلام مهسا جونم خوبی؟  

یادش بخیر چه روزهایی با هم داشتیم. گل پسرت چطوره؟  

بله عزیزم .محمد 22 روزشه . شما چند روزگی ختنه کردی ؟ بیمارستان بردیش؟

خدا محمدت رو حفظ کنه عزیزم. 

چه اسم قشنگی....... 

من بیست روزگی ختنه کردم خیلی راحت بود نه بردم مطب شخصی دکتر عشقی تو جنت آباد...... کارش خوب بود 

2706