2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016394 بازدید | 355185 پست

رژیم#  

خانم ها در روز پریودی روزط ۲ عدد خرما ساعت ۱۱ صبح 

از روز ۴ تا ۱۰ روزی سه تا نخود کندر و عسل 

اقایان روزی ۳ تا نخود کندر و عسل 

اقایان زطنک پلاس و اسطد فولیک و قرص aphrodit

روغن سیاه دانه و روغن کنجد و روغن نارگیل هر کدام چند قطره و ماساژ روی کمر

دوش واژینال جوش شیرین قبل اقدام 

ترشیجات و سرکه و سالاد و تمر هندی و لواشک و آب لیمو پرهیز جدی 

برنج و ماکارانی ممنوع 

شیرینی مصنوعی ممنوع 

خانم ها روزی ۲ تا خرما   و جوشونده تخم هویج 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم خوبی . آروین جون رو ختنه کردی؟؟

سلام عزيزم. آره ختنه کردم راحت بود اما خیلی دیر افتاد دو هفته طول کشید. 

به سلامتی زایمان کردی؟  

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
عزیزم سونوی خاصی نیست برای همون ارزیابی جنین و سلامتی هست  

سلام مامان اتناي نازم خوبين؟ گل پسرمون خوبه؟ التماس دعا دارم ازتون، دعاگوتون هستم هميشه، دلم براتون تنگ شده بود، از بچه ها جوياي حالتون بودم

چ خوب شد اينجا پياممو ديدين،، شما تجربه ي آز اس ابن سينا رو دارين واقعا با مورفو ٤ و تحرك آ صفر و تحرك ب ٢٥درصد و تعداد ١٨٠ميليون شما فكر ميكنين ميشه طبيعي اميدوار بود؟ شما همسرتون تحرك آ داشتن تو ابن سينا؟

...
2731

رژیم#  

مصرف غذاهای مانده در یخچال و فست فود و دلستر و نوشابه ممنوع 

از مواد پروتئینی  گوشت شتر و دل و جگر و زبان گوسفند گوشت گوسفند مرغ بلدرچین ماهی میگو همبرگر زرده تخم مرغ تخم بلدرچین گوشت بوقلمون خورده شود 

از حبوبات نخود و لوبیا باقلا 

ادویه جات فلفل سیاه زعفران دارچین جوز هندی هل سبز زنجبیل 

سبزیجات تره شاهی مرزه ترب تربچه پیازچه اسفناج کرفس کنگر کاهو نخود فرنگی لوبیا باقلا سیر موسیر پیاز گوجه ذرت بو داده سیب زمینی آب پز 

زیتون شور خیار شور چیپس تخم افتابگردان نخود شور چوب شور و بادام زمینی خورده شود 

رژیم#  

روزی یک لیوان عرق کاسنی با عسل 

روزی یک لیوان بهار نارنج و نبات 

میوه ها فقط انار وانبه انگور کشمش شیره انگور انجیر موز خرما شیره خرما نارگیل آب هویج زردالو زرشک لیمو ترش نارنگی کیوی خرمالو البالو خشک به خربزه گلابی اناناس هندوانه طالبی 

لبنیات کره شیر خامه 

معجون سه روز در هفته 

شیر موز و ۲ قاشق هفت مغز که شامل پسته خام و فندق خام گردو و بادام بادام زمینی و بادام هندی و کنجد و نارگیل و عسل و دوتا تخم بلدرچین است 

رژیم#  

طریقه استفاده تخم هویج 

تخم هویج را شسته   پس از خشک نمودن آن را به سه قسمت نقسیم کنید یک قسمت آن را در ۵ لیتر آب بجوشانید  به مدت ۲۰ دقیقه و در اولین روز قاعدگی قبل از صبحانه بخورید و بعد از صبحانه در سالت ۱۱ صبح دو عدد خرما سیاه خورده شود 

همین کار را در روز دوم و سوم پریودی انجام دهید و تا اخر قاعدگی هر روز ساعت ۱۰ صبح دو عدد خرمای سیاه خورده شود 

و بعد از تمام شدن قاعدگی روزی یک عدد خرما هپسن کار را ادامه دهید تا قاعدگی دوم و در قاعدگی دوم دیگه تخم هویج لازم نیست ولی یک کیلو خرما خورده شود تا قاعدگی سوم و بعد قاعدگی سوم اقدام شود 

رژیم#  

اگر شوهرتان طبع سرد دارد 

چایی نبات با زعفران و زنجبیل و دارچین هر روز 

گردو و پسته و بادام و فندق تازه به مقدار زیاد هر روز 

ویتامین ث و گیاه جینسینگ و اسید فولیک و زینک پلاس هر روز 

گردو و پسته و بادام و فندق و گرده نخل و قرص کمر را اسیاب کرده و با عسل هر روز صبح ناشتا بخوره 

خرما با ارده صبحانه خورده شود 

غذاهی تند بخورده و میگو سوخاری با زعفرون فراوون شب ها شام بخوره 

عرق نسترن و زیتون و شاهدانه بخوره 

جوشانده تخم کاسنی 

ماساژ بدن با روغن های گرم 

مربای زردک و مربای زنجبیل و مربای ترنجبین و نارگیل حلیم با گوشت گوسفند دارچین و خولنجان و نخود اب با دارچین و شربت سیب و عصاره گوشت با زعفرون و زرده تخم مرغ محلی بسیار موثر 

مصرف اب و لبنیات را محدود کنه 

گوشت سفید ممنوع فقط گوشت گوسفند 

بادکش کردن 

کباب زیاد بخوره 

سلام عزیزای دل این ماه موعد همتون نزدیک به همه مامان هدیه گلدونه روژان فران شجره ی طوبی dariya مامان ستایش محیا ماهور باران انشاءالله انشاءالله همتون این ماه بادیدن بی بی چک مثبتتون اشک شوق بریزید وخدا یه فرشته توی دلتون بزاره وهمه ی این روزهای سخت وانتظار براتون خاطره بشه الهم صل الا محمد وآل محمد وعجل فرجهم .خیلی امیدوارم که این ماه یه عالمه بی بی مثبت وخبرهای خوب تواین تاپیک داریم انشاءالله الهی آمین یارب لعالمین

😊❤🙏😍

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

رژیم#  

ممنوعیات 

شیرینی 

مربا بازاری 

ران مرغ 

دلستر

شوید 

خامه 

روغن جامد و مایع 

آلو 

قرص امگا ۳ و ۶ 

زغال اخته 

خورشت الو نوشیدنی های سرد حتی آب 

قند

کلم 

رازیانه 

زیره 

کرفس 

مارچوبه 

کاهو 

خورشت حاوی سرکه و لیمو عمانی 

سرکه 

آب معدنی 

اسفناج 

بستنی 

پنیر 

لوبیا سبز 

عدس 

گردو 

کاکائو 

بادام 

برنج 

شلغم 

ماکارانی 

ذرت خام 

رژیم#  

رژیم دکتر کاشف 

تمام لبنیات ها حتی کره و مخصوصا بستنی ممنوع پنیر پیتزا ممنوع ویتامین ث ممنوع میوه و غذاهای ترش ممنوع پرتغال و لیمو شیرین و نارنگی و عدس و گوشت قرمز و نوشابه و اب معدنی ممنوع 

قبل صبحانه ۵ فلفل سیاه نکوبیده صبحانه کامل و پر کالری 

هرشب شست و شو واژینال جوش شیربن 

قطره زعفران و زنجبیل و گل سرخ هر کدام ۵ قطره بعد از هر وعده غذایی خورده شود 

قرص جینسینگ و لامبو اورگاس هرشب یک عدد

سلام مامان اتناي نازم خوبين؟ گل پسرمون خوبه؟ التماس دعا دارم ازتون، دعاگوتون هستم هميشه، دلم براتون ...

سلام محيا جونم. 

آره همسرم همیشه تو ابن سینا آزمایش ميداد. 

مورفولوژی که خوبه برای همسرم سه درصد بود. 

سرعت فقط پایینه. 

برای همسرم به زور مجموع a...b...پنجاه درصد ميشد. 

آره عزیزم به لطف و معجزه خدا همیشه ميشه امیدوار بود. 

همبن حجامت که مامان ستایش ميگه هم انجام بده. سرما هم خیلی خوبه برای سرعت 

مثلا همیشه خودش رو با آب کاملا سرد بشوره. تو حمام خیلی از آب داغ استفاده نکنه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2706