2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015764 بازدید | 355185 پست
دوست جونیا من پاهام یخ کرده ،،نشونه بارداریه یا پریود ؟؟ فک کنم واسه اینه میخوام پریود بشم 

عزیزم من دقیقاعلایم پریودوداشتمومدام خودموچک میکردمومطمین بودم پریودمیشم چون تموم علایمش بودولی پریودنشدم.این کاملاطبیعیه صبوری کن ان شاءالله بارداری

اره توبارداری دارم دوروزقبل سونوی قلب دکترم نوشت برام.فک کنم یه چکاپه ببینن بدن چی کم داره وعفونتی چ ...

شما قبل موعدت پاهات یخ نمیکرد ،،بیشتر انگشتام اینجوریه؟ کسی که بارداره گرمش میشه بیشتر واسه من پاهام یخ کرده انگار

😍خدایا شکرت 😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شما قبل موعدت پاهات یخ نمیکرد ،،بیشتر انگشتام اینجوریه؟ کسی که بارداره گرمش میشه بیشتر واسه من پاهام ...

نه این مطلق نیس که کسی که باردارمیشه گرمش بشه هرکس علایمش فرق داره.من علایمم همون علایمی بودکه همیشه براپریودداشتم ولی بارداربودم.فقط راهش صبرکردنه ان شاءالله خبرای خوش میدی بهمون

عزیزم من دقیقاعلایم پریودوداشتمومدام خودموچک میکردمومطمین بودم پریودمیشم چون تموم علایمش بودولی پریو ...

مریم جون بقران کلافه شدم دلم خیلی پره دم غروب هم هس همش بغض دارم دلمه گریه کنم خیلی خستم دیگه ،، دکترمم یه شهر دیگس رفت و امدش واسم سخته ،،ترو خدا دعام کن 

😍خدایا شکرت 😍
2731
شما قبل موعدت پاهات یخ نمیکرد ،،بیشتر انگشتام اینجوریه؟ کسی که بارداره گرمش میشه بیشتر واسه من پاهام ...

منم تو طول روز چند بار اینجوری میشم و دوباره گرمم میشه.الانم انتهای استخوان دنبالچه ام به شدت گرفته

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

گر گرفتگي مال يكم بعدشه منم دست و پاهام يخ ميكرد و لرز گرفتم يه بار بي بي چكم هم رنگ مال شما بود خيلي بعد از گذشت موعدم

♥️
بله عزیزم .محمد 22 روزشه . شما چند روزگی ختنه کردی ؟ بیمارستان بردیش؟

ماهدانا جان نمی دونم بهت تبریک گفتم قدم پسر قشنگتو یا نه، تو دلم مطمئنم گفتم   الهی که عاقبت بخیر بشه عزیزدلم   

يا امام رضا...بطلب❤️
مریم جون بقران کلافه شدم دلم خیلی پره دم غروب هم هس همش بغض دارم دلمه گریه کنم خیلی خستم دیگه ،، دکت ...

عزیزدلم درکت میکنم.انتظارشم واقعاسخته ولی چه میشه کردبایدصبرکردودعا

خدا از دهنت بشنوه عزیزم با این حرفت خیلی خوشحال و امیدوارم کردی😍😍😘😘😢من همیشه بدنم داغ دست پام ی ...

من خيلي ضعف داشتم،، ترشي بيشتر ميخوردم ولي ميگفتن ترشي دختره شيريني پسره برخلاف حرفهاي عاميانه 

سینه هام انقد درد میکنه و سفت شدن ،فقط به این امید دارم ،،قبلا درد داشت ولی کمتر بود این ماه از دیرو ...

روژان جان بی بی تو دیدم انشالله که بارداری، بی بی که بی خودی خط نمیندازه حتی بعد یه ساعت، انرژی منفی هم از خودت دور کن، به علائم هم توجه نکن منم از اول تا سه ماه بارداری پاهام یخ بود  

يا امام رضا...بطلب❤️
ماهدانا جان نمی دونم بهت تبریک گفتم قدم پسر قشنگتو یا نه، تو دلم مطمئنم گفتم     الهی که ع ...

ممنونم عزیزم .

ان شاالله که بارداری راحتی داشته باشی و نی نیتو صحیح و سالم بغل بگیری 😘😘😘😘