2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016401 بازدید | 355185 پست
من دیگه این گروه نمیام چون هرکاری کردم که من رو بپذیرید نشد   من واقعا به اینجا وابستگی پیدا ک ...

این چه حرفیه همین که کنار همیم یعنی دوست همیم .مطمن باش تو دعاهامون جاداری 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
من دیگه این گروه نمیام چون هرکاری کردم که من رو بپذیرید نشد   من واقعا به اینجا وابستگی پیدا ک ...

نازگلی جون اینجا هممون باهم مثل خواهریم خدا شاهده آدم واقعا بعضی وقتا یادش میره اسم تک به تکو بیاره دلخور نباش تروخدا ....به امید خدا هیچکس از این تاپیک نا امیدو دست خالی بیرون نمیره....الهی هرکی اینجاس دلش خوش بشه و اونی که میخواد خدا براش در نظر بگیره 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزيزم. آره ختنه کردم راحت بود اما خیلی دیر افتاد دو هفته طول کشید.  به سلامتی زایمان کردی ...

ای جان مبارکش باشه ان شاءالله دامادیش

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام عزیزای دل این ماه موعد همتون نزدیک به همه مامان هدیه گلدونه روژان فران شجره ی طوبی dariya مامان ...

سلام خواهر مهربونم مرسی از دعای قشنگت واقعا دلمونو شاد میکنی الهی به حق شش ماهه علی اصغرهرچی میخوای خدا بهت بده و دلت شاد بشه خدا همه چسم انتظارهارو دامنشنو سبز کنه ماها هم تو اونا عزیز دل😘😘😘😘

یه دونه پسر دارم من  قند عسل دارم من  
2731
سلام عزيزم. آره ختنه کردم راحت بود اما خیلی دیر افتاد دو هفته طول کشید.  به سلامتی زایمان کردی ...

مامان اتنای عزیز و دوست داشتنیم سلام

حالتون خوبه؟گل پسر و گل دخترتون خوبن؟

قدمش پر خیر و برکت باشه براتون ان شاالله

امروز ظهر کلی تو ذهنم یادتون کردم 

جدا حلال زاده این

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
مرسی افسانه جون امیدوارم کردی عزیزم ،، خدا کنه مثبت بشه خسته شدم

عزيزم منم دو سه روز قبل از موعدم كه بى بى چك زدم بعد از چند دقيقه فقط هاله كم رنگ انداخت ، دقيقا همين شكلى بود. انشاا... كه باردارى 🙏

مریم جان شما ازمایش روتین بارداری رو  کی میخوای بری بدی؟

چی هست؟من یه آزمایش دادم قبل صبحونه آزمایش خونوادراردارم دوساعت بعدشم خون گزفتن باز،همونومیگی؟که یه چکاپ کلیه؟

عزیزدلم مهربون خانوم .من شمارویه خانوم مهربونوآروم تصورکردم ولاغرسفیدنمیدونم چرا😁 همه اینجادوست همدیگه هستیمودلمون میخادازدیدن بی بی مثبتت اشک شوق توچشممون جمع میشه

چی هست؟من یه آزمایش دادم قبل صبحونه آزمایش خونوادراردارم دوساعت بعدشم خون گزفتن باز،همونومیگی؟که یه ...

تو بارداری دادی دیگه؟اره فک کنم همونه  ولی فقط یه بار خون میگیرن.کی دادی؟

ان شاله هاله بی بی چکت روز به روز پررنگتر بشه وپری نیاد عزیزم😍😍

ممنونم عزیزم ولی فک میکنم باردار نیستم ،،، انگشت پاهام یخ کرده ،،فک میکنم افت فشار واسه اینه که قراره پریود بشم

😍خدایا شکرت 😍
تو بارداری دادی دیگه؟اره فک کنم همونه  ولی فقط یه بار خون میگیرن.کی دادی؟

اره توبارداری دارم دوروزقبل سونوی قلب دکترم نوشت برام.فک کنم یه چکاپه ببینن بدن چی کم داره وعفونتی چیزی اگه هست داروبدن.به من فقط قرص ویتامین دی دادوگفت بخوربقیه اش خوبه

2706