2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست
عزیزم توکل بر خدا نگران نباش من سر لک بینیم هراسان و پریشان رفتم پیش دکتری که خیلیا تعریفش کرده بودن ...

این یه دفعه شیافم رو هم قطع کرد در حالی که مال همه رو کم کم قطع میکنن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام اعظم جان شما سعی کن مصرف مایعات تو به زور هم ک ‌‌‌شده زیاد کنی و استراحت تو بیشتر دیگ بقیه اشو ...

امید منم به خدا و دعاهای شماست که تواین روزا و شبهای عزیز دعای شماها در حقم به اجابت برسه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام بچه ها صبحتون بخیر  قربون تک تک تون برم اینقدر مهربونین  دیروز رو تا شب یه لحظه اشک ...

اعظم جانم خدابزرگه دکترها همیشه بدترین حالت می گن سر دخترم به من گفته بود امکان داره خارج رحمی باشه چون تو سونو ندیده بود انقدر گریه کردم ولی اشتباه حدس زده بود بسپار به خدا خودش داده خودش مراقبش هست

سلام بچه ها صبحتون بخیر  قربون تک تک تون برم اینقدر مهربونین  دیروز رو تا شب یه لحظه اشک ...

عزیزمن توکه سپردی به خدادیگه غصه نخورباکارت که شرایطوبدترمیکنی.گرنگهدارمن آن است که میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد

2738
سلام بچها میگم انقباض شکم تو بارداری از چی به وجود میاد

طبیعیه عزیزم بچه خودشو سفت میکنه جمع میشه یه جا اونجوری میگی؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
طبیعیه عزیزم بچه خودشو سفت میکنه جمع میشه یه جا اونجوری میگی؟

اره من یه چند وقتیه زیاد حس میکنم شکمم سفت میشه باز خودشا شل میکنه نگران شدم نکنه زایمان زودرس

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 
اره من یه چند وقتیه زیاد حس میکنم شکمم سفت میشه باز خودشا شل میکنه نگران شدم نکنه زایمان زودرس

نه عزیزم کاملا طبیعیه بچها جمع میکنه خودشو ...مامانم به من میگفت از بس لباس بالا تنه پوشیدی این بچه سردشه و از سرما اینطوری میشه ..ولی نه بخاطر سرما خم نیست و طبیعیه ..حالشو ببر من اینقدر دوست داشتم این حالتشو 😉😉

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
نه عزیزم کاملا طبیعیه بچها جمع میکنه خودشو ...مامانم به من میگفت از بس لباس بالا تنه پوشیدی این بچه ...

عزیزم انشالله که به قول تو طبیعی ماهور جان پری شب کلی دعات کردم انشالله که تا سال دیگه این موقع یه پسر ناز بغلته خواهرم 😚

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 

من امروز نوبت دکتر دارم ...خداکنه دکتر بگه خوبه ازمایشات و دوباره ناامیدم نکنه .التماس دعا بچها .

سلام دوستان مهربونم خوب هستين؟ 

بچه ها من از صبح كه بيدار شدم احساس كشيدگي تو شكمم دارم 

ميگم الان شكمم جر ميخوره چرا اينطوري شدم؟🧐

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
من امروز نوبت دکتر دارم ...خداکنه دکتر بگه خوبه ازمایشات و دوباره ناامیدم نکنه .التماس دعا بچها .

عزيز دلم انشالله آزمايشاتت خوب و عالي هستن نگران نباش 

و همين ماه هم گل پسري ميشينه تو دل مامانش😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706