2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014791 بازدید | 355184 پست
نمیتونم متاسفانه تا نرم ازمایش جواب نگیرم😓..۳شب پشت سرهم چون لتروزل خوردم و امپول زدم ۱۷ ۱۸ ۱۹ اردی ...

ديگه بي بي نزاشتي؟

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

بچه ها😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
https://www.ninisite.com/discussion/topic/471007/بچه-ها-کسی-هست-که-سوره-شوری-رو-نوشته-باشه-ومامان-شد ...

روز نوزدهم ماه رمضان ایه 49و50 سوره شوری رو مینویسی میزاری لای قران با صدقه،انشالله سال دیگه این موقع بارداربودی یا زایمان کرده بودی صدقه رو میدی

چیشده گلم

باران جون من الان آز شوهرمو گزاشتم تو یه تاپیک دیگه یکی دیدش گفتش شوهرت خییلی مشکوک به واریس بیضه هستش برو دکتر اورولوژی باید هزینه کنی وگرنه هیجوقت بچت پسر نمیشه 

چه کنم حالا من

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2738
چی شده خانمی

نوشتم آجی بخون

یعنی بریم پیش دکتر اورولوژی

باران جون من الان آز شوهرمو گزاشتم تو یه تاپیک دیگه یکی دیدش گفتش شوهرت خییلی مشکوک به واریس بیضه هس ...

عزیزم چنتا بچها همینجا شوهرشون واریکوسل داشت پسردار شدن ولی واریس نمیدونم درموردش متاسفانه🙁 انشالله ک خدا بهت ی پسرسالم بده شرایطت شبیه خواهرمه 

2706