2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014791 بازدید | 355184 پست
نه قط شده

ای وای پس چرا آز اینجوری شد.فردا حتما برو یه جای دیگه تکرار کن

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها از همتون ممنونم  الهی که هیچ وقت به مشکل نخورین و غم به دلتون راه پیدا نکنه  آروی ...

اعظم جون برات آیه الکرسی میخونم گلم مطمن باش اون خدایی که معجزه اشو بهت نشون داد تا آخر هم نگهدارشه عزیزم توکل کن به خدا مطمن باش همه چیز به خوبی پیش میره

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اخه بیبی چکام منفیه چنتا هاله ب زور داشت ک برا همون اول بود ک مثبت شد بتا  پریودم شدم ولی فعلا ...

خیلی متاسفم عزیزم ولی مطمن باش نشونه ی خوبیه حتما به زودی باردار میشی و به سلامت نینی تو بغل میگیری

2728
سلام دوستای عزیزم من امروز روز یازده پری هستم و رفتم سونو دکترم زیاد صحبت نمیکنه گفت فولی سیزده به ز ...

تا سه روز دیگه میشه ۱۹ که خیلی خوبه واسه بارداری

عزیزان میدونم همتون نگران اعظم هستین ولی انقدر نگین هندونه بخور دلستر بخور. تو این سن بارداری اب دور جنین به عملکرد جفت بستگی داره.خوردن مایعات از سه ماهه دوم تاثیر داره.

اعظم عزیزم خودتو بسپار به خدا. انشااله خودش نگه داره بچت باشه. من خودم یه فرشته تو اسمونا دارم . تو هفته اخر از دستش دادم. ولی خدای مهربون یه فرشته دیگه رو بعد از یکسال بهم هدیه داد. پس هیچوقت نا امید از رحمت خدا نباش

پسر خوشگلم خوش اومدی به زندگی من و بابایی😍😍
2740

بچه ها لطفا جواب بدین رابطه امشب گناهه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
نه عزیزم چرا گناه باشه؟ مگه امشب چه خبره؟

نمیدونم آجی گفتم شاید مثلا شبای قدره و فردا پس فردام شهادته گناه باشه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
@daria12   ‍  دریایی عزیزم من یساله ک تصمیم گرفتم اقدام کنم و حالا رژیممو شروع کردم برا ...

آفرین ماهورجان منم دقیقاهمینجوربودم رژیم گرفتموبعدش اقدام کردمونتیجا نگرفتم پریودکه شدم به این فکرکردم که اینهمه بدون رژیم قسمتشون بوده واینهمه هم بارژیمای بیشترازمن قسمتشون نبوده.تنهاچیزی که کمک میکنه وارامش میده ونتیجه خداس پس رژیموهمون روزاول پریودرهاکردموتوکل کردم هرچی برام بخادبهترینه.نمیگم رژیم بده واشتباه ولی بپسریم به خدا

2706