2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014959 بازدید | 355184 پست
سلام دوستاي عزيزم، من رفتم سونو و خداروشكر همه چيز خوب بود، صحيح و سلامت بودن، آخر سونو از دكتر پرسي ...

خدارو هزار مرتبه شکر که صحیح و سالم بودن جنسیتش هم این جور که این گفته اگه میگفت مشخص نمیشه خیلی بهتر بود😒 اصلا به هیچ کدوم اعتماد نکن دو هفته دیگ دوباره برو سونو ان شاء الله ک قطعی مشخص میشه الهی ک به حق این ماه عزیز دوتا گل پسر شیطون باشن🤲🤲

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 

خب یکم خیالم راحت شد. نه من نمیشینم تو خواب اروم‌میچرخم.  توام هر طوری دراز میکشی یا میشینی احساس میکنی بعد چند دقیقه دیگه راحت نیستی و باید حالتت عوض بشه یا من اینطوریم؟؟؟؟؟

راستی از دکترت بپرس ببین‌از کی نباید  طاق باز بخوابیم دیگه؟؟؟  

@baharearezoha    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب یکم خیالم راحت شد. نه من نمیشینم تو خواب اروم‌میچرخم.  توام هر طوری دراز میکشی یا میشینی احس ...

منم طاق باز راحتم ولی دکتر بهم گفته طاق باز نخواب چون اون رگی که خون به جفت میرسونه ممکنه فشرده بشهه و خونرسانی قطع بشه 

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
مامانم میگه پسر حالت لرزش میده به مادر و خیلی تکونش آرومه انگار میخزه و تکون های آروم داره ولی دختر ...

اعظم جان منم اون نبض ک میگی زیر دلم تقریبا وسط یه کم مایل به راست  تو هفته ی 8و 9احساس میکردم ده هفته و چند روز هم ک بودم همون قسمت حرکتی مث حباب حس می‌کردم ک مطمن بودم خیلی ببخشید نفخ نیست چون دقیقا تو همون قسمت بود و چند بار پشت سر هم بهار هاشمی هم میگفت این نبض احساس میکنه

به نظرم اصلا ربطی به دختر پسر بودن جنین نداره  ان شاء الله ک مادرت اشتباه کرده و به خاطر دل دخترت هم ک شده نی نیت  یه گل پسر😍😍🤲🤲🤲

منم طاق باز راحتم ولی دکتر بهم گفته طاق باز نخواب چون اون رگی که خون به جفت میرسونه ممکنه فشرده بشهه ...

اولدوز جان شما زایمانت طبیعی هست؟ 

2740
والا همه میگن حرکات دختر دیرتر حس میشه ولی من هفته ۱۱ حس کردم همه جا نوشتن زودتر از هفته ۱۸ ممکن نیس ...

اولدوز جان هاله سینه های شما چه رنگی؟کدوم سینه ات بزرگ تر شده؟

رنگ ادرارت چه رنگی

عزیزدلمی عشقم زنده باشی همیشه چرا تا الان بیداری برات خوب نیست ها  برای بچمون هم همینطور

شبا خيلي گرمم ميشه نميتونم بخوابم كولرم روشن ميكنم اما هيچ فايده اي نداره😭

اصلا خواب شب ندارم😭😭😭

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
اعظم جان منم اون نبض ک میگی زیر دلم تقریبا وسط یه کم مایل به راست  تو هفته ی 8و 9احساس میکردم د ...

بچه ها این که میگید نبض مثل وقتی پلکتون میزنه از رو شکمتون معلومه یعنی یا کلا مثل وقتی دستتون را میذارید ضربان حس میکنید

عزیییزم ارزو میکنم حاال کوچولوت عااالیه و همه چی در بهترین شرایط ممکنه باشه واست.😍ساعت چند وقت سونو ...

قربونت بشم من 

انشالله عزيز دلم 

حالا خانم منشي قراره ساعت ٢ بهم زنگ بزنه بگه كه كي برم

خدارو هزار مرتبه شکر که صحیح و سالم بودن جنسیتش هم این جور که این گفته اگه میگفت مشخص نمیشه خیلی بهت ...

واقعاً ، اگه نديدي واسه چي ميگي، اگه ديدي دخترن چرا ميگي ٥٥ درصد، اصلاً اين ٥٥ درصد خيلي مسخرست. 

خدا پشت و پناهت خانومی  ان شاءالله خوش خبر میای فقط زود بیای خبر بدیا نگران نذاری مارو

ممنونم اعظم مهربونم انشالله عزيزم 

دعام كنيد❤️❤️❤️

2706