2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
بچه ها منظور از بتای زیاد و کم چه رنجیه؟من متوجه نشدم مال من کمه یا زیاده؟ من یه روز بعد موعدم آزما ...

بتا رو نمیشه براش رنج خاصی در نظر گرفت چون هر ۴۸ ساعت ۲ برابر میشه. بستگی داره تو چه روزی از بدی. مثلا من با ۵ روز تاخیر ۱۰۰۰ بودم تقریبا با تو که ۱ روز تاخیر ۲۰۰ بودی برابر میشه.

کیت مثبت شد در ۲۴ تا ۳۶ ساعت بعدش اقدام کن

واسه منم اتفاق افتاده بود چند بار. بی بی ام هاله مینداخت البته با یکم تاخیر. بعد پری میشدم. به خاطر همین بهت گفتم به مدیکور اعتباری نیست. مثبت کاذب زیاد داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام دوستاي عزيزم، من رفتم سونو و خداروشكر همه چيز خوب بود، صحيح و سلامت بودن، آخر سونو از دكتر پرسيدم جنسيت رو نديدي، گفت يه هوا به دختر ميخوره، دوباره آخرش پرسيدم يعني دكتر ١٠٠ درصد هست؟ گفت نه ٥٥ درصد امكان داره دختر باشن،

رفتم پيش دكترم كه قبلاً ميرفتم، سونو واژينال كرد گفت به پسر ميخوره، يه چيزايي هم بهم نشون داد ولي كاملاً گيج شدم نميدونم كدوم رو قبول كنم، اين دكتره قبليم دخترم رو توي ١١ هفته تشخيص داده بود، حالا نميدونم اينم درست ديده يا نه. 

از همه عذرخواهي ميكنم اگه دير اومدم. 

سلام دوستاي عزيزم، من رفتم سونو و خداروشكر همه چيز خوب بود، صحيح و سلامت بودن، آخر سونو از دكتر پرسي ...

سلام عزیزدلم،  خداروشکر که نی نی ها سالمن،اصلاً انتی جنسیت قطعی نیست،بسپار به خدا و تا آنومالی منتظر باش....

مطمئن باش که خدا بهترینها رو برای بنده هاش رقم میزنه

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
گلدونه جان من خیلی تجربه ندارم ولی اگر اشتباه نکنم تیره و غلیظ بودن خون پریود  نشانه ی سردیه رح ...

منم واقعا نمیدونم چی درسته چی غلط! از یه طرف میگن بیبی چک مثبت میشه ممکنه بخاطر گرمی زیاد رحم باشه

سلام دوستاي عزيزم، من رفتم سونو و خداروشكر همه چيز خوب بود، صحيح و سلامت بودن، آخر سونو از دكتر پرسي ...

ستاره میدونی چقدر نگرانت بودیم چرا نیومدی آخه؟

کل چهارشنبه و پنجشنبه رو بخاطر تو هی میومدم میدیدم خبری نیست باز میرفتم 

خداروشکر همه چیز خوب بوده ان شاءالله پسر هستن دوتاشونم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر