2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
بچه ها من فردا ان تي دارم برام دعا كنيد❤️

عزیزدلم انشالله با خبرهای خوب میایی 🤲🏻🤲🏻🤲🏻فقط مثل ستاره منتظرمون نزار اول اینحا بعد خانواده 😂😂

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم انشالله با خبرهای خوب میایی 🤲🏻🤲🏻🤲🏻فقط مثل ستاره منتظرمون نزار اول اینحا بعد خانواده 😂 ...

فدات بشم 

چشم عزيزم😂😂😂

مطمئن باشيد ثانيه به ثانيه گزارش ميدم😂

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
فدات بشم  چشم عزيزم😂😂😂 مطمئن باشيد ثانيه به ثانيه گزارش ميدم😂

عزیزدلمی عشقم زنده باشی همیشه

چرا تا الان بیداری برات خوب نیست ها 

برای بچمون هم همینطور

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2731
مامان ستایش جان نبودی نگران شدم انشالله مادرشوهرت به سلاپتی عمل می کنن

سلام ،ببخشید نگرانتون  کردم ولی حقیقتا اصلا وقت ندارم تا به تاپیک سر بزنم ،انشاالله اینماه هم شما و هم بقیه ی دوستامون از انتظار دربیان و با بیبی مثبتشون خوشحالمون کنن🤲🤲🤲🌹😘😊

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام مهربون .ممنون.ان شاءالله حالشون خوب میشه و شفا پیدا کنن🤲🤲🤲🤲🤲 بیبی زدم تا امروز پنج تا زدم ...

انشاالله ،امیدوارم خدا زودتر دلت و شاد کنه و یه نینی سالم و صالح قسمتت کنه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
مامان هديه امروز من خيلي پهلوهام و نافم درد ميكرد ميشه از نشانه هاي بارداري باشه 😬😬

درد پهلو میتونه از نشانه های بارداری باشه.من تجربش کردم .ان شااله که برای شماهم به همین خاطره😚

درد پهلو میتونه از نشانه های بارداری باشه.من تجربش کردم .ان شااله که برای شماهم به همین خاطره😚

مرسي حنانه جون اميدوارم 

شما هم موعدتون نزديك انشالله خبر خوب بشنويم 

براي شما از كي شروع شد درد پهلو؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
همه دوستان رو موقع زايمان دعا ميكنم. همه دوستاي منتظر رو و دوستان باردار رو كه به سلامتي ني ني هاشون ...

عزیزم ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشیوبچتوباآرانشودل خوش بغل کنی ان شاءالله سالموصالح