2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي از همه ي دوستاي عزيزم،  بچه ها من گوشيم مشكل باتري داره، دائماً خاموش ميشه، توي ايرا ...

اگر سل فری منظورته که جوابش ۹۵ درصد درسته

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2731
مرسي حنانه جون اميدوارم  شما هم موعدتون نزديك انشالله خبر خوب بشنويم  براي شما از كي شرو ...

دقیق یادم نیست ولی نزدیک یه هفته تا ده روز مونده به موعدم.به هرکی میگفتم میگفت شاید کلیه هاته.ولی بعدش مشخص شد از بارداریه.ممنون عزیزم ماهم منتظر خبرای  خوب برای شماهستیم😍😍 

وااای حنانه مهربون منم پهلوهام چند روزه خیلی درد میکنه من فکر کردم بخاطر اینکه روزه میگیرن به کلیه ه ...

ان شاااله خیره عزیرم.یادمه کاربر ملکه هم میگفت پهلودرد داره.منم گفتم ان شااله بارداری پس.ولی اون اصلا امیدی نداشت.بعداز چند روز بی بیش مثبت شد و الانم چند روز دیگه زایمانشه ان شااله😍

خوبی خانومی ؟نی نی چطوره ؟میگم اولین بار حرکتش رو کی فهمیدی و به چه صورت بود ؟مثل نبض بود یا حس دیگه ...

والا همه میگن حرکات دختر دیرتر حس میشه ولی من هفته ۱۱ حس کردم همه جا نوشتن زودتر از هفته ۱۸ ممکن نیست حتی اومدم اینجا هم گفتم اگه درست یادم بیاد افسانم جان هم گفتن که حس میکنن چیزی مث خزیدن بود ولی باورم نشد حرکات نی نیه چند هفته بعد تو همون ناحیه حرکاتش قوی تر شد و من فهمیدم هفته ۱۱ قطعا حرکات نی نی رو حس کردم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
والا همه میگن حرکات دختر دیرتر حس میشه ولی من هفته ۱۱ حس کردم همه جا نوشتن زودتر از هفته ۱۸ ممکن نیس ...

منم الان ۱۱ هفته ام 

من قشنگ دستم رو هم گذاشتم روی اون نبض حس کردم 

مال توام نبض بود ؟مامانم میگه من هر چهارتا دخترم حرکت اولشون با نبض بوده اینم حتما دختره 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
منم الان ۱۱ هفته و سه روزم  من قشنگ دستم رو هم گذاشتم روی اون نبض حس کردم  مال توام نبض ...

به قطعیت نمیتونم بگم مثل نبض بود چون اون موقع فکر کردم خیالاتی شدم توجهی نکردم چیزی مثل نبض و خزیدن 

الان حرکاتش واقعا قویه ولی اون موقع درست یادم نیست

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
یه فلاکس اب جوش گلاب زعفرون میخک یه چوب دارچین و‌چندتا هل و دوتا میخک

وای من چقدر از این دم کرده ها میخوردم , چقدر به همسرم میدادم که الان زده شده ازشون   

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم