2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014904 بازدید | 355184 پست
وای مامان اتنا  توروخدا منو یادت نره موقع زایمان دعام کن خیلی خدا یه پسر سالم و صالح بهم بده.

عزیزم داری رژیم میگیری شما 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم یکسال بود رژیم داشتم البته آخرا دیگه اونقدر سفت و سخت نبود  سردی هم یکم میخوردم که به ...

پس دقیقا شب تخمک گذاریه بوده و سمت راستم ک به نفع پسری بوده عزیزم  من شنیدم وفتی بگه پسر مطمینن پسره ولی دختر احتمال اینکه تغیر کنه هست ...همسرتون گرمی میخوردن ازمایش اسپرم داده بودن ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
پس دقیقا شب تخمک گذاریه بوده و سمت راستم ک به نفع پسری بوده عزیزم  من شنیدم وفتی بگه پسر مطمینن ...

نه ماهور جان تو انتی بمن گفتن پسر ولی دختر شد 

من کلن عقیده دارم مشخص نمیشه

خواهرم ابن سینا میرفت دکترش خیلی معروف بود اسمش یادم نیست تو چهارماهگی گفت یه قلش پسره یکی دختر

ولی دوقلو دختر شدن

من میگم احتمال خیلی خیلی زیاد اشتباه شده

و امیدوارم به حق صاحب این ایام

خداوند خودش جواب توکل و اعتقاد پاک دینارو بده تو  انومالی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2742
بله عزیزم یکسال بود رژیم داشتم البته آخرا دیگه اونقدر سفت و سخت نبود  سردی هم یکم میخوردم که به ...

مبارک باشه عزیزم . خیلی از روحیه و ایمانت خوشم اومد دوست عزیز. آفرین به این صبر و بردباریت . ان شاالله خدا جواب این صبر وایمانت رو به بهترین نحو بت بده . تو این دنیای بی رحم خواهر خوب داشتن نعمته . حتما حکمتی داره 😍. هنوز هم تا آنومالی قطعی نیست .. ! 

ان شاالله نی نی گلت رو صحیح و سلامت بغل بگیری گلم

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
نصفه نیمه .. چون شوهرم مخالف تعیین جنسیت بود و رژیمو رعایت نمیکرد و حتی یه بار هم ازمایش ن ...

مبارک باشه نیلاجان .خداروشکر که خوب بود.  ان شاالله ب سلامت نی نی نازتو بغل بگیری . 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
منم جفتم پایین بود.  نه عزیزم چه خطری.  فقط باید یه کم بيشتز محتاط باشی.  نزدیکی ه ...

مرسی عزیزم . ان شاالله ب سلامت نی نیتو بغل بگیری . همیشه بمون سر بزن مامان آتنا جان 😊 

نه ماهور جان تو انتی بمن گفتن پسر ولی دختر شد  من کلن عقیده دارم مشخص نمیشه خواهرم ابن سینا م ...

ان شالله بله تو همین تاپیک هم مورد داشتیم ک دختر بوده یهو گفته پسر.من اینقدر موقع اذان یادت میوفتم اون ایه ک گفتی رو میخونم خودم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2740
منم جفتم پایین بود.  نه عزیزم چه خطری.  فقط باید یه کم بيشتز محتاط باشی.  نزدیکی ه ...

سلام آتنا جون، بنظرت تو هفته 18 جنین حالت سفالیک باشه خطرناکه؟ یا باز دوباره میچرخه، من هفته 13 سرکلاژ هم شدم، چون طول سرویکسم کم بود

وای مامان اتنا  توروخدا منو یادت نره موقع زایمان دعام کن خیلی خدا یه پسر سالم و صالح بهم بده.

حتما عزیز دلم 😍 

محاله دوستان نینی سایت یادم بره 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
عزیزم داری رژیم میگیری شما  

رژیم از مرداد پارسال داشتم خودم و همسرم از دی ماه اقداماتم شروع شد ک باردار نشدم.البته از دی ماه هم من فقط سه بار اقدام داشتم هر سه بارم با دارو و امپول بوده ک باردار نشدم متاسفانه.تحت نظر یه مامای خوب بودم شما بودی داسه تعین جنسیت سوال کردین .خانم حسینی تهران عالی بود ولی من باردار نشدم 

قدامی اون حالتیه که لگد نینی کمتر حس میشه؟ جفتم پایینه یعنی نزدیکی ممنوع؟ ممکنه بخاطر سرفه های زیاد ...

آره عزیزم همونه یعنی جفت جلو هست و باید مواظب باشی ضربه ای به شکمت نخوره. 

به خاطر پایین بودن جفت گفتم نزدیکی ممنوع نه به خاطر قدامی بودنش. چاره اش فقط استراحت بيشتز و انجام ندادن کارهای سنگین هست. وقتی جنین رشد میکنه خودش جفت رو بالاتر میکشه 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2706