2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
اره آن تی  رفتم ولی جایی که رفتم معتبره تا به حال ندیدم اشتباه بگه خودشم نگفت احتمالا  م ...

عزززيزززم

قسمتت اين بود ، خاست خدا از همه چي بالاتره 

انشاءلله انقد قدمش خير باشه كه باورودش زندگيتون از اين روزب اون رو بشه شوهرت روزي صد بار دست و پات و ببوسه كه براش دختره پر خير و بركت و خوشي اوردي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسی برای منم دارید؟؟؟

عزیزم😍😁 من همینجوری حسی میگم، ان‌شاءالله برای شمام همونی بشه که دلت میخواد. مهمتر از همه اینکه سالم و صالح باشه و چشم و چراغ دلت❤ حالا اینم یه نازدونه گل‌دختر بود، دومی پسره ان‌شاءالله😍

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
2731
ای جااانم.ان شاااله که همیشه دلتون خوش و لبتون خندون باشه عزیزم.تااا باشه از این غافلگیری هااا😍😍

ايشالا قسمت خودت عزيز دلم😘😘😘

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
سلام عزیز دلم 😍 😘  آره ديگه خیلی کم مونده.  دیگه به روز شماری افتادم

عزیزمی 

به سلامتی انشالله ❤️❤️🙏🙏🙏

التماس دعا مهربونم

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
اره آن تی  رفتم ولی جایی که رفتم معتبره تا به حال ندیدم اشتباه بگه خودشم نگفت احتمالا  م ...

این بی مهریارو میبینم دلم میشکنم بغض گلومو گرفت پست تو خوندم خدایا ازت میخوام به حق این ماه عزیزت و ماه پیش رو اشتباه شده باشه و تو سونو بعدی بگن پسر تا حسابی سورپرایز بشین اگرم مصلحت خدا دختر ان شاء الله باعث سربلندی و افتخارتون باشه مطمن باش به دنیا بیاد شوهرتم عاشقش میشه و از حرف امروزش پشیمون 

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
مگه اول ازمايش ميدن بعد سونو؟؟  غربالگري مرحله دوم اينجوريه؟؟

من که دیروز رفته بودم بهداشت، ماما گفت آز غربالگری رو باید تا آخر ۱۷ هفته و ۶ روز انجام داد و سونو رو باید بعد از ۱۸ هفتگی کامل انجام داد

البته فردا میرم پیش دکترم ببینم چی صلاح میبینه برام آخه ماما بهداشت گفت چون آز عربال اولت سالمه و مشکلی نیست میتونی انجام ندی حالا ببینم دکترم چی میگه

گفت اگه میخوای انجام بدی باید پنجشنبه انجام بدی چدن من الان ۱۶ هفته و ۵ روزم

دقیقا عزیزم همسر منم چون قرار بود کلا دوتا بچه داشته باشیم و اینکه خودشون۴ تا برادرن که همشون دختر د ...

دینای عزیزم فدای دلت بشم چون خودم یه دختر دارم و کم لطفیایی دیدم از شوهرم و خانوادش درکت میکنم عزیزدلم و الان هر چی ما بگیم نمیتونه دلتنگیتو اروم کنه ولی عزیزم بدون قسمت ما و سرنوشت دست خداس و از قبل تعین شده  من دیونه ی پسربچه هستم ولی به همسرم گفتم اگه خدا دخترم بهم داد تو اگه مارو نخاستی من و بچهام میریم از زندگیت .چون اونم بشدت پسر دوست داره ..همه مردا همینن..ولی وقتی بدنیا بیاد عشق باباش میشه شک نکن.و به همسرتم بگو ای وی اف درسته جنسیتش صد در صده ولی امکان داره نگیره فدات بشم ..بهت تبریک میگم عزیزم از این ایمان قوی  ک داری و بخدا توکل کردی مطمین باش خدا بهترین رو برات در نظر گرفته.ان شالله ک مایه سر بلندی و افتخارتون بشن عشقم...ببخشید خواهری پر حرفی کردم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
یعنی جفت قدامی یعنی اول جفت هست بعذ جنین.  و دومی یعنی کمی پایین

وای مامان اتنا  توروخدا منو یادت نره موقع زایمان دعام کن خیلی خدا یه پسر سالم و صالح بهم بده.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
دینا جونم  شما رژیم داشتی و تخمک گذاری رو رعایت کردی،،،!؟؟؟؟ ببین عزیزم  شما ممکن ...

بله عزیزم یکسال بود رژیم داشتم البته آخرا دیگه اونقدر سفت و سخت نبود  سردی هم یکم میخوردم که به قول بچه ها متعادل بشم

ولی ماهی که باردار شدم کلا فقط یکبار شب دوازدهم سیکلم اقدام داشتم که فردا صبحش سونو داشتم که گفت چند ساعته تخمک از سمت راست آزاد شده و دیگه اقدام نداشتم

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
یعنی جفت قدامی یعنی اول جفت هست بعذ جنین.  و دومی یعنی کمی پایین

قدامی اون حالتیه که لگد نینی کمتر حس میشه؟

جفتم پایینه یعنی نزدیکی ممنوع؟ ممکنه بخاطر سرفه های زیاد اینجوری شده باشه؟

چیکار کنم بیاد بالا؟

این بی مهریارو میبینم دلم میشکنم بغض گلومو گرفت پست تو خوندم خدایا ازت میخوام به حق این ماه عزیزت و ...

خدا به من رحم کنه .باورت میشه چقدر استرس دارم .