2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014815 بازدید | 355184 پست

باسلام دوستان

من اقدام این ماهم رو به خاطر فوت عمم کنسل کردم چون اقواممون طوری هستن که میرن حساب کتاب میکنن که عمم کی فوت شده ومن چندم اقدام کردم

حالا سوالم اینه میتونم قرص یا آمپول پروژسترون استفاده کنم تا یه هفته زودتر پریود بشم؟؟؟؟زودتر پریود شدن روی اندازه وکیفیت تخمک وتخمکگذاری تاثیری نداره؟؟؟؟

اگه سر تاریخ پریودی خودم پریود شم روزهای تخمکگذاریم دقیقا میوفته هفته اول فروردین که همه جا بسته است

@مامان آتنا ۲

@ مامان ستایش

وبقیه دوستان عزیز ممنون میشم کمکم کنید به راهنمایی تون احتیاج دارم

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم

خیلی ناراحتم از اول مهر تو رژیم وقرص خوردن هستم وفقط یک ماه تونستم اقدام کنم که اونم نشد

یک ماه به خاطر شوهرم از دست دادم  

یک ماه آنفلوآنزا گرفتیم   

این ماه هم اینجوری    

ماه بعد اول فروردین میشه

ماه بعد رمضان وروزه

رفت تا سال بعد    

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ناراحتم از اول مهر تو رژیم وقرص خوردن هستم وفقط یک ماه تونستم اقدام کنم که اونم نشد یک ماه به ...

عزیزم داری اشتباه میکنی منم خیلی راحت ماه ها رو از دست دادم و بدجوری پشیمونم 

خدا عمه عزیزت رو رحمت کنه خب چه ربطی به اقدام تو داره 

تو اقدامتو بکن و کاری به حرف بقیه نداشته باش 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خدا کنه نسرین جون چون من بخاطر قلبم عمل های اضافی رو دکتر نمیذاره نهایتش من یه بار بتونم سزارین کنم ...

ان شاءالله نازنین جون هم داداش دار میشه به لطف خدا .امیدوار باش خدا بزرگه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2728
سلام دوستان ،چند روزه که گوشی همسرم خراب شده و تا خریدن گوشی جدید از موبایل من استفاده میکنه بخاطر ه ...

سلام مامان ستایش جون

الهی که همین ماه نتیجه میگیری و خدا بهترینهارو برات در نظر داره فقط صبرو صبر

تجربه شخصی من میگه دقیقا وقتی منتظر چیزی نیستی و استرسشو نداری میاد سراغت پس فقط توکل کن بخدا

نگران شوهرتم نباش

مردا وقتی نمیتونن حرف دلشونو راحت بزنن سعی میکنن صورتومسئله رو پاک کنن

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
دوستان از کی نمیشه روی کمر خابید و فقط باید ب پهلو باشه ؟من از الان باید رعایت کنم ؟

محض احتیاط رعایت کن عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2740
عزیزم انشاالله هرچی که میخای جنس جنینت همون باشه.اما تعبیر خوابت یعنی نی نی دختر

سلامت باشي عزيزم 

من برعكسشم شنيدم😂

همين امروز سرچ كردم هم اونايي كه دختر داشتن اين خواب و ديدن هم اونايي كه پسر داشتن

هرچي باشه فرقي نميكنه😍

ولي اين خوابا مثل اينكه به خاطر خور بارداريه خيلي چندشه😷

يا امام رضا...بطلب❤️
ممنونم عزیزم .انواع قرص تهوع و ب 6 رو خوردم و همه کار ارو کردم فقط خارجیشو نخوردم 

دمیترون رو هم امتحان کن هر 8 ساعت یکی بخور , منم بد ویارم دیروز رفتم بیمارستان سرم وصل کردن برام , 3 روز نمیتونستم لب به چیزی بزنم , دمیترون خیلی خوب بود برام

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
دمیترون رو هم امتحان کن هر 8 ساعت یکی بخور , منم بد ویارم دیروز رفتم بیمارستان سرم وصل کردن برام , 3 ...

دقيقا چيزي كه يكم حال من و بهتر كردن هر هشت ساعت دميترون😓

يا امام رضا...بطلب❤️
خدا کنه نسرین جون چون من بخاطر قلبم عمل های اضافی رو دکتر نمیذاره نهایتش من یه بار بتونم سزارین کنم ...

اعظم جون برای خدای بزرگ هیچکاری نشد نداره،فقط فرمون زندگیتو بده دست خدا و توکل کن

به نظرم از ماه بعد اقداماتو برو با ارامش کامل مطمئنم اون روز قشنگ نزدیکه

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
2706