2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016365 بازدید | 355185 پست
دمیترون رو هم امتحان کن هر 8 ساعت یکی بخور , منم بد ویارم دیروز رفتم بیمارستان سرم وصل کردن برام , 3 ...

عزیزم من 8 روز بستری بودم اومدم خونه باز مث سابق شدم حال من افتضاحه

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
سلام چطوری ؟شما ب6 خارجی خوردی؟

سلام عزيزم والا دكتر اول به من گفت صبح دميترون بعد از ظهر b6 شب دميترون اگه اثر نكرد هر هشت ساعت دميترون

و از اونجايي كه من حال وحشتناك بدي داشتم و مي دونستم b6 اثر نميكنه از همون اول هر هشت ساعت و خوردم كه بهترم كرد

واسه همين اصلا امتحان نكردم

يا امام رضا...بطلب❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعظم جان بنظرت ب6 خارجی بگیرم بخورم ؟ ایرادی نداره ؟ایرانیش بم اثر نکرد

نه چه ایرادی داره

مگه دکتر خودش تجویز نکرده؟واسه تهوع ب ۶عالیه 

ای خدا کی بشه بیای بگی اونقدر اشتهام باز شده که چقدر میخورم و چقدر چاق شدم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
عزیزم من 8 روز بستری بودم اومدم خونه باز مث سابق شدم حال من افتضاحه

من رو دخترم همین حالت های تو رو داشتم و تا 5 ماه تمام همینجور بودم و 15 کیلو کم کردم , حساب کن هیچی نمیخوردم , میدونم چه حالی داری

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
اعظم جون برای خدای بزرگ هیچکاری نشد نداره،فقط فرمون زندگیتو بده دست خدا و توکل کن به نظرم از ماه بع ...

فدات مهربون 

دقیقا خودمم این تصمیم رو گرفتم 

دیشب به شوهرمم گفتم این ماه که دیگه هیچی از ماه دیگه هرموقع عشقمون کشید اقدام میکنیم و هرچی خدا بخواد همون میشه و مطمئنم اون صلاحمون رو بهتر میدونه 

عزیزم راستی دختر گلت خوبه ؟ آز دادی؟بتا چند بود؟

خیلی ناراحتم از اول مهر تو رژیم وقرص خوردن هستم وفقط یک ماه تونستم اقدام کنم که اونم نشد یک ماه به ...

اردیبهشت اقدام کن که ماه مبارک شعبان هست

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فدات مهربون  دقیقا خودمم این تصمیم رو گرفتم  دیشب به شوهرمم گفتم این ماه که دیگه هیچی از ...

انشالله عشقم خدا حاجتت رو بده و خبر خوشحالی تو مارو هم خوشحال کنه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
انشالله عشقم خدا حاجتت رو بده و خبر خوشحالی تو مارو هم خوشحال کنه

ان شاءالله عزیزم 

خیلی دعام کن عزیزم 

فدات مهربون  دقیقا خودمم این تصمیم رو گرفتم  دیشب به شوهرمم گفتم این ماه که دیگه هیچی از ...

اعظم جون از خدا بهترینهارو برات میخوام

شکر خدا دخترمم خوبه

بله دیروز  بتای معمولی دادم نوشته بالای۲۰۰

هنوز دکتر نرفتم

نمیدونم کی برم بهتره؟

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
اعظم جون از خدا بهترینهارو برات میخوام شکر خدا دخترمم خوبه بله دیروز  بتای معمولی دادم نوشته ...

مرسی عزیز دلم 

ان شاءالله خدا به دخترت سلامتی کامل بده و هیچوقت مریض و ناخوش نشه چون مریضی بجه مادرو نابود میکنه 

ان شاءالله خدا بهش یه داداش سالم و صالح میده و دلشو شاد میکنه 

تا هفته ۷ام دکتر باید بری که واسه سونوی قلب بفرستت 

خیلی ناراحتم از اول مهر تو رژیم وقرص خوردن هستم وفقط یک ماه تونستم اقدام کنم که اونم نشد یک ماه به ...

عزیزم چرا ماه رمضون نمیشه اقدام کنی؟منو و هدی جون و پریا جون تو ماه مبارک رمضان امسال باردار شدیم نینی هامونم داره به دنیا میاد البته مال پریا جون ی ذره عجله داشت زودتر اومد بدنیا😍اما در کل اشکالش چیه که ماه رمضون اقدام کنی؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
ممنونم عزیزم .انواع قرص تهوع و ب 6 رو خوردم و همه کار ارو کردم فقط خارجیشو نخوردم 

یکی از بچه ها خارجیشو خورده بود خیلیم راضی بود، پیدا کردی یه امتحانی بکپ، ان‌شاءالله زودتر خوب خوب بشی

در پناه خدا باشی پسرکم👶💗
عزبزم شما امپول هم زدی؟

نه عزیزم من طبیعی اقدام میکردم یه شب در میون البته اون ماه که باردار شدم خیلی نامنظم اقدام داشتم اما خدا خواست و باردار شدم 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
2706