2752
2734

خانم ها چه کارایی تو رابطه و زندگی بچه بازیه و زندگیمو نابود میکنه؟؟؟

چه توقع هایی از شوهر بی جا و غیر منطقیه؟

بگید یکبار برای همیشه خودمونو راحت کنیم🥲🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توقع کادو روز دختر😄😄

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2731

شوهرت رو با شوهرای بقیه مقایسع نکن دارایی بقیع رو تو سرش نزن اگ کاری برات میکنه زحمتی میکشه قدردان باش

مهربون باش خوش اخلاق باش ولی تعادل داشتع باش ب اندازع

بیشتر از حقوقش چیزی نخوا ، مثلا نگو بقیه فلانن اینو دارن اونو دارن اون حس میکنه برات کم میذارع نمیتونه تورو تامین کنه و از زندگی خسته میشه

مناسبت ها رو خییلیییی شلوغش نکن که چرا فلان کادو رو نگرفتی سورپرایز نکردی چرا یادت نبود.بدگویی خانوادشو نکن.همیشه کیک میانوعده این چیزا داشته باش وقتی میاد بده بخوره چون شکم مرد با رفتارش رابطه مستقیم داره.غذا رو با سلیقه سرو کن.خواسته هاتو وقتی تو بغل هم اروم هستید بگو نه با حالت طلبکارانه و داد وبیداد.نه وقتی خسته وعصبی هستید

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
شوهرت رو با شوهرای بقیه مقایسع نکن دارایی بقیع رو تو سرش نزن اگ کاری برات میکنه زحمتی میکشه قدردان ب ...

درست میگید

ولی من چندتا سوال واسم پیش اومده 

اونم اینکه چه جوری یه مرد پرو میشه ؟ 

اینجا عموما از پرویی شوهراشون مینالن ولی از طرفی هم خیلی شنیدم میگن که شوهرت اولویتت باشه و بهش احترام بذار بهش برس و اینا

سوال دوم اینکه خب اگه من ازش چیزی نخوام و همیشه در حد توانش بخوام دیگه چه تلاشی میکنه برا اینکه بیشتر تلاش کنه

من حس میکنم اگه چیزی نخوام دیگه میگه بسه و همین مقدار تلاشم کفاف زندگیمونو میده 

درسته ؟؟ 😔

مناسبت ها رو خییلیییی شلوغش نکن که چرا فلان کادو رو نگرفتی سورپرایز نکردی چرا یادت نبود.بدگویی خانوا ...

جاریم یه حرفی بهم زد گفت که شوهرتو به غذای خوب و کارای هنری و اینا ( چون خودم خیلی کارای هنری میکنم ) عادت نده بعدا همش ازت توقع میکنه

می‌گفت هرروز غذای خوب نذار جلوش ماهی یه بار و اینا که عادت نکنه سرت سوار شه

من نمیدونم حالا از روی بدجنسی اینارو گفت یا واقعا راست میگه

شما بهم میگید کدومش درسته؟؟

درست میگید ولی من چندتا سوال واسم پیش اومده  اونم اینکه چه جوری یه مرد پرو میشه ؟  اینج ...

شوهر زمانی پرو میشه که شما وقتی قهری خودتم بری منت کشی 

همون چیزی ک میتونع در توانش تهیه کنه رو نخوای

بی احترامی هاشو نادیده بگیری

بدرفتاریاشو نادیدع بگیری

هرچی بهت گف بگی چشم 

هرجور رفتار کرد باهات بازم باهاش خوب باشی 

اینجوری حس آویزون بودن بهش میدی پرو میشه که هیچ ازت هم فراری میشه فک میکنه خیلی از تو سر تره باید همیشه ارزش خودتو حفظ کنی خط قرمز داشته باشی باید همیشه احترام بینتون برقرار باشه

جاریم یه حرفی بهم زد گفت که شوهرتو به غذای خوب و کارای هنری و اینا ( چون خودم خیلی کارای هنری میکنم ...

جاری هیچوقت دلسوزت نیس شاید گاهی خوب باشه اما اعتماد کامل نکن.کارای هنری باعث میشه شوهرت بهت افتخار کنه و ممکنه برادر شوهرت هنرتو سرکوفت کرده باشه به جاریت.اما برای غذا عادتش بده گاهی ساده هم بخوره.خیلی خانوما شوهرشونو به پلو و چلو عادت دادن دیگه اگه خانم یه روز نتونه بپزه اخم میکنن.ولی ماهی یبار دوبار هم کمه.تعادل تو هر چیزی خوبه.ولی مطمئنم برادر شوهرت بهش گفته از زنداداشم یاد بگیر

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
جاری هیچوقت دلسوزت نیس شاید گاهی خوب باشه اما اعتماد کامل نکن.کارای هنری باعث میشه شوهرت بهت افتخار ...

اره منم اینطوری فکر میکنم چون یه بار شنیدم که گفته من خودشیرینم با کارای هنری ای که کردم و به شوهرم و مادرشوهرم هدیه دادم

اره منم اینطوری فکر میکنم چون یه بار شنیدم که گفته من خودشیرینم با کارای هنری ای که کردم و به شوهرم ...

اره ولی نشون نده که متوجه شدی وگرنه واضحتر دشمنی میکنه.لبخند بر لب عادی به روش خودت برو جلو.جاری من هم یه تنبل تن پروره که بخاطر سرپوش گذاشتن رو کمبوداش همیشه از من عیب جویی میکرد.کاش اهمیت نمیدادم.عکس العمل نشون دادم و پررو تر شد بدتر شد و عقده هاش سرباز کرد به طرزی فجیع