2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015357 بازدید | 355184 پست
دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزم ...

واى خدا روشكر خيلى خيلى خوشحال شدم

عزيزم چند روز بعد تاخير و بتا چند بود؟!

مبارکت باشه خانوم ..‌‌انشالله دوران بارداری بی دردسری داشته باشی 

آروین شما کی اقدام دارین عزیزم ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم سه رو تاخیر بتا ۷۸

مامان ستایش جان این ماه قرص و امپولم استفاده کردین چند ساعت بعد از امپول نزدیکی داشتین ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2731
مامان ستایش جان این ماه قرص و امپولم استفاده کردین چند ساعت بعد از امپول نزدیکی داشتین ؟

شرح اقدامم 

از روز سوم تا هشت پریودی شبی دوتا لتروزول خوردم به همراه یه دونه متفورمین ،روز ۱۳ سیکل سونو واژینال دادم یه فولی ۱۷ تخمدان چپ و یه فولی ۱۵ تخمدان راست داشتم دکتر یه دونه آمپول اچ سی جی داد و گفت روز ۱۵ بزنم .از روز ۱۶ سیکلم یعنی درست ۳۶ ساعت بعد از تزریق آمپول اولین اقدام و رفتم قبلش شیره انگور خوردم و کیسه یخ برای همسرم گذاشتم .فردا شبش مهمون داشتم به سختی شرایط و برای اقدام فراهم کردم و اقدام کردم .هر دوشب با عرض معذرت ار ض ا شدم .همیشه بعد اقدام روز ۲۲ تا ۲۴ سیکل سردرد شدید دارم ولی اینماه سر دردم خیلی خفیف بود ،ترشحات از روز ۲۴ سیکل شروع شد و خیلی زیاد بود ،از یک هفته قبل موعد پری احساس میکردم سمت راست رحمم و راست نافم سوزن فرو میره ،علایم پریود به این شکله که هرروز شدیدتر از روز قبل میشه ولی این بار من علایم خفیف پریود داشتم کمر درد خفیف و گرفتگی زیر دل .بعدم که حالتی شبیه سرماخوردگی داشتم .پاهایم همش یخ هست و عرق سرد میکنه.

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

چون سابقه بارداری خارج رحم دارم میبایست دو روز دیگه بتا رو تکرار کنم دعا کنید همه چیز اوکی باشه و خدا این یکی و برام نگه داره .

بچه ها جالبه بدانید دیروز دومین سالی بود که از عمل خارج رحمی من می گذشت .امروز انقدر گریه کردم و خدارو به حق امام حسن عسگری قسمش دادم و گفتم خدایا امروز دوسال از اون ماجرا میگذره امروز دل من و شاد کن و من عیدیمو از امام حسن عسگری ع گرفتم .

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
شرح اقدامم  از روز سوم تا هشت پریودی شبی دوتا لتروزول خوردم به همراه یه دونه متفورمین ،روز ۱۳ ...

عزیزم متفورمین رو فقط شبای پریودی خوردین ؟

2740
دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزم ...

مامان ستایش عزیز به شماتبریک میگم عزیزم. تواین حال خوبتون برای منم دعاکنید

چون سابقه بارداری خارج رحم دارم میبایست دو روز دیگه بتا رو تکرار کنم دعا کنید همه چیز اوکی باشه و خد ...

الهی عزیزم 

مبارک عیدی قشنگت باشه 

عزیزم

شما و دوستای دیگه بی منت توی این گروه به خیلیها راهنمایی میدید و وقت میذارید.قطعا که خدا جواب خوبیهاتون رو با شاد کردن دلهاتون میده.

خدا رو به باطن حضرت فاطمه قسم میدم که نه ماه رو به سلامتی بگذرونی و شاد و سلامت گل پسری  بیاد بغلت😍😍😍 

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
 ماه قبل که با آمپول پری اومد ویتاگنوس خوردم ولی یه ماه عقب انداختم.این ماهم طبق ماه قبل میگم ب ...

از روز چندم پروژسترون شروع کردی؟  ده شب خوردی؟ 

عیبی نداره انشالله که بارداری فکرت رو مشغول پروژسترون نکن. 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
انشاالله بزودی خدا دامنت و سبز کنه عزیز دلم    

عربزم 

شما فقط با سمت چپ امکان با رداری داشتی یا با سمت راست هم مشکلی نداری؟؟؟

اینکه چرا یدونه امپول زدی؟؟؟

مگه نباید دوتا زد؟؟؟

و اینکه دوره هات چند روزه است،؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

سلام عزیزدلم

خیلی خیلی مبارکت باشه، خییییلی برات ذوق کردم

باور کن میدونستم این ماه خبریه .. به دلم افتاده بود.. خیلی خوشحالم برات.. برای منم دعا کن لطفأ.. موعدت کی بود؟ منم 28 ام موعدمه.. 

میشه بگی بتات چند بود؟ بازم تکرارش میکنی؟

ان شاﺀالله قسمت همه منتظرا.. 

2706