2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013973 بازدید | 355184 پست
خانمایی که دلتون شکسته یااونایی که نی نی شیر میدین و....میشه دعا کنید واسه سلامتی بچه هام وسالم به د ...

قاصدک جون من کاملا حرفاتو درک میکنم منم این روزها رو گذروندم وکلی غصه خوردم مخصوصا بعده زایمان شرایط سخت تر شد ودخترم خیلی خیلی اذیت شد.طفلکی از غصه چندشب تب کرده بود.تو سعی کن بعد از زایمان حتما یه مدت یکی کمکت کنه.ان شالله نی نی هات صحیح وسالم میان بغلت

خدایا پناهم باش....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قاصدک جون من کاملا حرفاتو درک میکنم منم این روزها رو گذروندم وکلی غصه خوردم مخصوصا بعده زایمان شرایط ...

عزیزم دلم خوبی تیام چطوره چقدر اون روز استرس داشتی دلم پیشت بود 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

@ماهانا امروز نیومد خبر بده از خودش 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728
سلام عزيزم خوبي؟   کم پیدایی؟   آره عزیزم پسر شد. ممنونم  ببین وزن نینی بد نیست خو ...

مرسی عزیز دلم.دیگه بچه همون‌کم‌شدن .کم اومدم اینجا

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
قربونت برم مرسی ان شالله تو هم نی نی تو صحیح وسالم بغل بگیری.خداروشکر بخیر گذشت اره اون روز تاشب گری ...

الهی!!دیگه الکی که مامان با تجربه نمیشیم.بعدا براش میگی کلی هم میخندی!لیدی میل گرفتم چون شیر یه لیوان میخورم.من خودم از بچه ریز میترسم بغلش بگیرم.میگم حداقل ۳۳۰۰ بشه بتونم بغلش کنم

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
قربونت برم مرسی ان شالله تو هم نی نی تو صحیح وسالم بغل بگیری.خداروشکر بخیر گذشت اره اون روز تاشب گری ...

لیدی میل رو زده روری دولیوان!!!ولی من همون یه لیوان با دوپیمونه مبخورم عصرونه.بسه دیگه؟

عزیزم دلم خوبی تیام چطوره چقدر اون روز استرس داشتی دلم پیشت بود 

ممنونم ماهور جون بله خداروشکر.خیلی روز بدی بود.ان شالله این شرایط واسه هیچ کس پیش نیاد مردم وزنده شدم.

خدایا پناهم باش....
2740
سلام عزيزم خوبي؟   کم پیدایی؟   آره عزیزم پسر شد. ممنونم  ببین وزن نینی بد نیست خو ...

ماالشعیر بد نیست بخاطر گازش؟میگن‌نوشیدنی گازدار نخوریم .خیلی هم مالشهیر ساده دوست دارم 

ممنونم ماهور جون بله خداروشکر.خیلی روز بدی بود.ان شالله این شرایط واسه هیچ کس پیش نیاد مردم وزنده شد ...

ان شالله دیگه روزای خوب رو تجربه کنید عزیزم 

خدا نکنه عزیزم  موقع شیر دادن دعاگوتون هستم عزیزم خاله زینب پسرم اینقدر پسر بدیه شب تا صبح چش ...

خاله فداش😍😙😙 بزرگتر بشه خوب میشه ان شاالله .ماههای اول اینجوره . این شب بیداریا هم میگذرن 😊😀 سر 2 سال بازم هوس میکنیم یکی دیگه بیاریم😂 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
الهی!!دیگه الکی که مامان با تجربه نمیشیم.بعدا براش میگی کلی هم میخندی!لیدی میل گرفتم چون شیر یه لیوا ...

آره منم خیلی میترسیدم تو نت هم عکس نوزادهای نارس رو همش میرفتم‌نگاه میکردم ووحشت میکردم ومیگفتم من چه جوری میخام بهش شیربدم وبزرگش کنم.ولی پسرم بااینکه کم وزن بود ولی خدارو شکر زیادم ریز بنظر نمیرسید وخوب بود یعنی از اونی که فکرمیکردم خیلی بهتربود.

خدایا پناهم باش....
لیدی میل رو زده روری دولیوان!!!ولی من همون یه لیوان با دوپیمونه مبخورم عصرونه.بسه دیگه؟

اگه وزن نی نیت خوبه اره همون دوپیمانه کافیه.به من دکترم گفته بود ده پیمانه بخورم وااای که چقدر سخت بود خوردنش!

خدایا پناهم باش....

دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزمایش تیتر دادم و الانم همسرم جوابش و گرفت ،خوشبختانه خدا دعاهای تک تک شماها رو شنید و من باردار هستم 😭😭😭😭با شنیدم این خبر کلی گریه کردم و نماز شکر خوندم و اسم تک تکتون و یاد کردم .یاس ، نسرین جون ،محیای عزیزم ،اعظم جون ،نرگس خانم  ،بهار هاشمی ،بهار ارزوها،همسار،بهارا  ....همتون و دعا کردم انشاالله بزودی خبر بارداری تک تکتون و ببینم بازم ممنونم بخاطر دعاهای قشنگتون 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

منو ببخشید که صبح بهتون نگفتم میرم آزمایش ،اخه می ترسیدم بازم منفی بشه و پریود شم و شرمنده همتون بشم ،نمیخواستم شما هم مثل من استرسی بشید .

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2706