2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015357 بازدید | 355184 پست

ممنونم مرسی عزیزم خدا خیرتون بده اینقده خوبین ..و آرامش میدین التماس دعا سر نمازهاتون برای من حقیر دعا کنید خدا یه پسر سالم قسمت من بکنه .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
الان چند روز هست که عقب انداختی؟   آره عزیزم اینطور ميگن که بهتره مطمین بشي از حاملگی خبری نیس ...

ماه قبل که با آمپول پری اومد ویتاگنوس خوردم ولی یه ماه عقب انداختم.این ماهم طبق ماه قبل میگم باید ۲۹ موعدم باشه.امروز ۲۶ سیکلم.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم نمیدونم چرا مشهد اینقد گیرررررر میدن واس سزارین اه منم دیشب دکترم نامه داد واس۸دی  ...

باران جون ان شالله بسلامت زایمان کنی وزایمان راحتی داشته باشی.فرشته کوچولوت دیگه یواش یواش داره آماده اومدن میشه😍😍😍

خدایا پناهم باش....
چقدر خوبه که درکم میکنی طفلی عادت داشت لالایی بگم غصه بگم روپام باشه همه را ترک دادم حالاعادت داره ش ...

الهیییی بمیرم😭😭😭با باباش میفرستادیش خب...من هنوزم شبا براش قصه میگم و هنوزم تو اتاقش میخوابیم...خداکنه طاقت بیارن بعد اومدن داداشاشون

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731
مباراااارک باشه عزیزم.ایشالله قدمش پر از خیر و برکت باشه و سایه پدر مادر بالاسرش !پیامتو پیدا کردم و ...

قربونت برم مرسی ان شالله تو هم نی نی تو صحیح وسالم بغل بگیری.خداروشکر بخیر گذشت اره اون روز تاشب گریه میکرد طفلی.اشتباه خیلی بدی کرده بودم.

عزیزم دکتر به من گفته بود برای وزن گیری جنین پروتئین(تخم مرغ،گوشت،مرغ،ماهی)مغزهای خام(گردو بادام پسته بادام هندی)پودر لیدی میل وقرص مولتی ویتامینمو حتما بخورم.دوستان هم بهم گوشت کبابی وبستنی رو پیشنهاد دادن.خلاصه من همه کار کردم دیگه.الانم خودم شدیدا بامشکل اضافه وزن مواجهم!ان شالله یه نی نی نازو تپل مپل بدنیا میاری.

خدایا پناهم باش....
الهیییی بمیرم😭😭😭با باباش میفرستادیش خب...من هنوزم شبا براش قصه میگم و هنوزم تو اتاقش میخوابیم...خ ...

مشاور ازم خواست قبل به دنیا اومدن بچه یکم از وابستگیش کم کنم مخصوصا مال منکه دوقلو هستن میدونم وقت نمیکنم قصه بگم و...

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
نگو خواهر از صبح دارم گریه میکنم اصلا دست خودم نیست چون خودم تو بچگی و نوجوانی بخاطر تک فرزندی تنهای ...

عزیزم ان شاءالله گل پسرات صحیح و سالم بدنیا میان و چشم و دل خواهرشون رو روشن میکنن و همه این غصه هایی که خوردی بحق حضرت زهرا به خوشحالی تبدیل میشه عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2740
مرسی قربونت برم😘😘 میگم مامان ستایش ازمایش انعقاد خون هم تو ازمایشام بود؟

نرگس جان فک کنم بود .میشه از صفحه اول آزمایش یک عکس واضح تر بگیری و برام بفرستی

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
پرولاکتین من ۵.۵ بودچه طور.دکترگفت خوبه

عزیزم پرولاکتین طی روزهای سیکل قاعدگی عدد متفاوتی داره ولی ما آزمایش پرولاکتین که روز ۳ پری انجام میشه ملاک قرار میدیم .

ماهور جون دكتر برام آزمايش هورمون و پرولاكتين نوشته بود روز سوم پري بدم،منم ديروز رفتم گفتن بايد صبح ...

بهار جان این آزمایشات بین روزهای ۳ تا ۵ پری انجام میشه اصلا بخاطر اینکه روز ۴ آزمایش دادی نگران نباش 

چقدر خوبه که درکم میکنی طفلی عادت داشت لالایی بگم غصه بگم روپام باشه همه را ترک دادم حالاعادت داره ش ...

ای جانم قاصدک جون انقدر ناراحت نباش میگذره این روزها چشم بهم بزنی بچه هات پیش هم هستن به این فکر کن که انشالله پشت و پناه میاری واسه دخترت دوتا داداش که نمیذارن آب تو دلش تکون بخوره 😍😍😍😘😘

مشاور ازم خواست قبل به دنیا اومدن بچه یکم از وابستگیش کم کنم مخصوصا مال منکه دوقلو هستن میدونم وقت ن ...

آره حق داری قطعا همینطوره...خوبه اگه بتونی کم کم از این وابستگی کم شه.من که از اول مهرتا الان خیلییی پیشرفت کردم🤣🤣بچه ای که جدا نمیشد ازم مهد میره و تو تختش میخوابه....ان شاءالله دخترگل شمام راحت کنار میاد...قطعا اون وضعیتش از پریا بدتر و سختتره

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2706