2733
2734
عنوان

قرص سقط مصرفم کردم ولی جنینم سالمه قلبش میزنه این چه حکمتیه اخه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 58 پست

باردارم نم چرا یهو خوندم تایپینگتو از رو کنجکاوی حالم بد شد🥺🥺🥺💔💔💔🥲🥲🥲 

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نام الله☝🫀👑به عشق وطن🇮🇷 مادر❤️پدر🤍  💍miladm🧿 🤰🤱 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا خواسته گناه کبیره نکنی. نگهش دار . اگه فکر میکنی شرایطشو نداری باید بیشتر احتیاط میکردی ولی الان ...

دیگه جرات ندارم تو کار خدا دخالت بکنم واقعا ترسیدم الان...اخه با ۹ تا قرص جنین سالم باشه خیلی حرفه

من غلط میکنم دیگه همچسن تصمیمی داشته باشم توبه میکنم وقتی با ۹ تا قرص جنین سالمه و قلبش میزنه ینی مع ...

ولی توخونه سقط نکنید اگه میخواید سقط کنید

ممکنه به بدن خودتون یا جنین آسیب برسه!!!!

اگه نمیخوای ایشالله که طوری نیست

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
الان سونو گرافی گفت هیچ مشکلی نداره و جنین راحت تکونومیخورد 

چند هفته ای

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍

خدا کنه ناقص نشده باشه 

شاید بخاطر اشتباهی که انجام دادی ناقص شده باشه حتما چک کن 

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹
2706