2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015357 بازدید | 355184 پست
آخه اونا وضعیتشون برعکسخ منه...اونا اولی سز بودن دومی طبیعی من اولیم طبیعی بوده و دومی باید سز بشم.. ...

تجربه شون بالاست.. 

مطمئن باش وقتی اولی رو تونستی بعدی رو هم میتونی.. اصلا اگه لگن کوچیک باشه زایمان غیرممکن میشه! مگه میشه لگنت برای اولی جواب بده واسه بعدی نه.. چه دکترایی داریم  

سلام خانومی مرسی خداروشکر خوبم.بله ۶۵روزه محمدتیامم بدنیا اومده خوبه دست بوس خاله های مهربونشه.تو در ...

مباراااارک باشه عزیزم.ایشالله قدمش پر از خیر و برکت باشه و سایه پدر مادر بالاسرش !پیامتو پیدا کردم واسه چی نگرانی.عیبی نداره کاسنی شاید یه کم‌سردیش شده.بهش شربت بده.پیش میاد از این‌ چیزا!منم خوبم.میگم واسه وزن‌گیری بچه بیشتر چی بخورم.تو تحربه شو داری

آرامش واقعی یعنی وجود خدا تو زندگیت؛خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!الهی حال دلت خیلی زود خوب خوب بشه(خدایا به حق اسمت، دامن همه دوستامو سبز کن و انتظارشونو به پایان برسون)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۷فروردین عزیزم اخرین پریودیم بوده. به حساب سونو میشم۳۹هفته و۱روز  به حساب پریودی۳۹هفته و۴روز&n ...

ای بابا...منم آخرین پریودم چهار فروردین بوده گفت زود زود جهار دی سزارینت میکنم‌..برو مهرگان برا زایمان...اصلا سونوت نمیکنن

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
تجربه شون بالاست..  مطمئن باش وقتی اولی رو تونستی بعدی رو هم میتونی.. اصلا اگه لگن کوچیک باشه ...

آره عزیزم...اولی ۲۶۰۰ بوده و دور سرش ریز و نربوط به ۳۶ هفته بود و با این حال به زوررررر از کانال زایمان رد شد بعد دنیا اومدن تا چندثانیه نفس نمیکشید...این یکی تو ۳۷ هفته ۳۳۰۰ بوده و دورسرش مربوط به ۳۸ هفته و ۶روز🤤🤤من از این دکترم خاطرجمعم که الکی نمیگه لگنت کوچیکه چون خودش از اول اصرار به طبیعی داشت اما امروز با معاینه گفت کوچیکه لگنت 

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2731

عزیزدلم .. اول خیلی خیلی بهت تبریک میگم ..😍😍منم عین خودت تو محرم و صفر خیلی نذر و نیاز کردم خیلیییی اشک ریختم همش میگفتم خدایا من و از این ماه عزیزت دست خالی بیرون نبر اخه اگه این ماه بره دیگه به چی قسمت بدم..؟  😢

وقت بعد از هر دو ماه پری شدم واقعا منم گله کردم ولی باز بعد از تموم شدن  پریود بعد از نماز از خودش خواستم .. اخه کی و داریم غیر از خودش ..؟ به کی پناه ببرم غیر از خودش .. تو رو خدا با این دل پاکت برا من کمترین و گناهکار درگاه خدا دعا کن .. منم همیشه میگم  خدایا دشمن شادم نکن نزار حرفم تو دهن مردم بیفته ‌.. ای خدا..😢😢

الهی  و ربی من لی غیرک .. 😢😢                                           
واسه من زیاده بنظرت29.3هستش دکترم گف برو تکرار ازمایش

گلم برای من 26 بود کابرگولین دکتر داد بهم اومد پایین نگران نباشاگه بالا باشه پایین میاد دکتر ممکن بعد به خاطر این گفت تکرار کن مطمین بشه چون ازمایش حساس در استرسم بالا میره رنج خود ازمایشگاه چند بود چون 29 که میگی باید با رنج ازمایشگاه سنجیده بشه شما شرایط قبل ازمایش

رعایت کردی مثلا باید دوساعت از بیدار شدنخواب صبحتون گذشته باشه کمتر نباید باشه 

عزیزدلم .. اول خیلی خیلی بهت تبریک میگم ..😍😍منم عین خودت تو محرم و صفر خیلی نذر و نیاز کردم خیلییی ...

@همسا۱۲۸

الهی  و ربی من لی غیرک .. 😢😢                                           
عزیزدلم .. اول خیلی خیلی بهت تبریک میگم ..😍😍منم عین خودت تو محرم و صفر خیلی نذر و نیاز کردم خیلییی ...

حالتو کاملا درک میکنم از خدا میخام انگشت نما نشی رو زبون مردم بیکار نیفتی و خیلی زود بحق 5 تن ال عبا مامان بشی دلتشاد بشه خیالت راحت بشه 

ای خدا 

یا کریم الصفح 

میدونی یعنی چی این ذکر یعنی خدایی ک هم خطا رو میبخشه و هم کلا اون خطا رو یادش میره 

یعنی هیچ وقت با منت نگات نمیکنه 

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
2740
گلم برای من 26 بود کابرگولین دکتر داد بهم اومد پایین نگران نباشاگه بالا باشه پایین میاد دکتر ممکن بع ...

بیداربودم ولی یه پنج دیقه تو خاب و بیداری گذشت 

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
خانمایی که دلتون شکسته یااونایی که نی نی شیر میدین و....میشه دعا کنید واسه سلامتی بچه هام وسالم به د ...

الهیییی بگردم...خیلی سخته منم دقیقا شرایط شمارو دارم...همش میگم بمیرم بچم چه زود بزرگ شد‌...اون هنوزز احتیاج داشت تو بغل خودم بخوابه رو پای خودم بشینه اما دیکه وقتی نداره و حداکثر دو هفته دیگه کوچولوی خونمه‌...پریا هم دیروز حشن یلدا داشت و من همشششش دعا میکردم تا دیروز زایمان نکنم که بتونم باهاش باشم و خداروشکر باهاش رفتم جشن و خیلیم عالی برگزار شد

بیداربودم ولی یه پنج دیقه تو خاب و بیداری گذشت 

رنج نرمالی که تو ازمایشت زده چند هست ؟شما بارداری تیکر بارداری داری چون پرولاکتین تو بارداری بالا میره طبیعی هست

@elli_arad     فداتشم عزیزم😙😙 مرسی که فراموشم نکردی  مامان مهربونم🌹😍😙😙   ...

خدا نکنه عزیزم 

موقع شیر دادن دعاگوتون هستم عزیزم

خاله زینب پسرم اینقدر پسر بدیه شب تا صبح چشم ازش برنمیدارم تا شیر میخوره بالا میاره یا سکسکه می‌زنه یا غر میزنه تو خواب یا هم زور میزنه جیش می‌کنه کلا درگیرم تا صبح فکر کنم رفلاکس معده داره باید ببرمش دکتر  

حسابی کمبود خواب دارم😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴 

شبا میگم کاش بچه های تاپیک همه ی این سختیهای شیرین رو تجربه کنن🙏🙏🙏 

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
الهیییی بگردم...خیلی سخته منم دقیقا شرایط شمارو دارم...همش میگم بمیرم بچم چه زود بزرگ شد‌...اون هنوز ...

چقدر خوبه که درکم میکنی طفلی عادت داشت لالایی بگم غصه بگم روپام باشه همه را ترک دادم حالاعادت داره شبا دستم را بگیره بخوابه دارم ترکش میدم میترسم بعدا نتونم یهو جدا کنم اذیت بشه هنوز ۴سالشه دوست دارم تو بغلم بخوابونمش،خونه ما طبقه دومه آسانسور نداریم نمیتونم زیاد بیرون برم فقط واسه مراقبتهام میرم طفلی اونجا غریب بود اولین بارش بود یکی از اقوام که با ما رابطه خوبی نداره هم اونجا بوده خیلی با خواهرشوهرم صمیمی هستن مطمئنم گرم گرفتن اصلا حواسشون به دخترم نبوده خجالتیه ،الهی بمیرم همه جا بدون من داره میره رفتنی میگفت قول میدی کمرت خوب شد دیگه خودت منو ببری😭😭😢

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
فدای دل مهربونت  خیلی بعیده 1درصد ...میدونم بخاطر قرصاس ..ان شالله به همین زودیا من بگم بهت وا ...

واسه خدا هیچ کار نشد نداره  ماهور جونم😚لهی فدااات شم عزیرم😍😍 مرررررسی واااقعااا😘😘

2706