2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017250 بازدید | 355185 پست
عزیزم میشه پستت را دوباره بذاری و زیرش رژیم# بزنی که همه استفاده کنن 

راستی تجربه ثابت کرده سخت نگیر چون نتیجه ی برعکس میده گرمی زیادخوب نیست زیاده روی نکن

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
ممنونم قاصدک جان ،شما حامله ای و دعات به درگاه خدا مستجاب تر هست    

ان شااله اگه لایق باشم حتما دعاتون میکنم توکل به خدا کن خودش بهترین ها را براتون در نظر داره مطمئن باش 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو روزای تخمک گذاری نزدیکی داشتم ولی جلوگیری کردیم اخه فکرشم نمیکنم ک باشه بعید میدونم اخه علایم ندا ...

اتفاقااا خیییلی هم مزه میده😍😍😍وااای دل تو دلم نیستاا کو تا صبحححح😓😓

2731

شب اقدام واسه پسردارشدن

توجوش شیرین بشینین ؛خیلی کم اندازه نصف قاشق چایی خوری ؛زیادی اسپرم رومیکشه

5دانه فلفل سیاه بخورین

روی بیضه ها یخ بزارین

نیم ساعت قبل ازاقدام یه قهوه غلیظ شوهربخوره

خرما زیادبخورین

نهارپخت وپیاز بخورین

پیازسفید؛روغن گوسفندی ؛تخم مرغ محلی نطفه دار

دمنوشهای ریشه کاسنی ؛رزماری ؛اسطوخودوس بخورین

چای دارچین بخورین

شوشو یه چای زعفران بخوره قبل اقدام

شام ؛شوشومیگوکبابی ؛دنبلاگوسفند

زن ؛سیب زمینی ابپز بانمک

بادمجان کبابی

میوه ؛موز؛توت فرنگی؛؛اناناس؛گلابی؛انبه؛

قبل ازاقدام

یک روزقبل ؛قرص فلوکلونازول 50/روزاقدامم یکی /روزبعدشم یکی

گوشه لب دارچین وعسل بزارین

اول زن ارضا بشه بعدمرد حالت سجده ای انجام بشه؛حالت هارفت وبرگشت کم باشه تاحباب ایجادنشه

بعدازرابطه ؛اب انبه طبیعی ؛معجون بخورین

قبل ازاقدام ؛؛مومیز 20عدد

انواع مغزها؛پسته ؛گردو؛فندق؛بادام زمینی

کنجد

محل خواب خنک و تمیزوشسته باشه

مهم روزتخمک گذاری هس رعایت شود

ماه اقدام یه وعده جگرگوسفندبخورین

مومیز -کشمش زیادبخورین

موادمخدرسه ماقبل تعطیل شود

هرشب یه لیوان عرق کاسنی بخوره شوشو       "   توکل بخدا.    "

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

اقدامات قبل بارداری فرزندپسر

شوشو👱🏼‍♂

سه ماه قبل اقدام هرشب یه لیوان عرق کاسنی

چای زعفران ونبات

شربت گلاب وزعفران

هفته ای 3/4باراب هویچ واب پرتغال

قرصهای ویتامین سی وای زینک

هفته ای سه بارگردنخل همراباعسل

پرکردن کپسولهایی اززنجفیل؛فلفل سیاه؛گردنخل؛دارچین؛جینسینگ؛

دمنوشهای خورنجان وسورنجان خیلی بدمزه هس میتونین اسیاکنین بریزین توکپسول

ومعجون ؛شیر؛خرما؛عسل؛مغزپسته گردو

انواع مغزها ..پسته؛گردو؛بادام زمینی ...نخودکشمش ؛مومیز؛خرما؛

انجیر

خانم 👱🏻‍♀

قرص یدفولیک؛اهن؛مولتی ویتامین

دمنوش های رزماری؛قاصدک؛اسطوخودوس؛

گوشه لب دارچین وعسل بزارین تااب بشه

روزی 3تادونه فلفل سیاه یک ماه

روز1تا3پری دمنوش میخک واسه سایزفولیکولها

ازروز1تا3پری دمنوش تخم هویچ زیادیش کیست میشه

ازروز1تا13پری خوردن مقل ازروق قورت دهید

ازروز1تا13پری کندربزارین زیرزبان تاسفیدبشه بعدبندازین دور

ازاول تا اخرپری خرما زیادخورده شود

ماه اقدام ازاول پری تا 10هرروزقرص دگزا

ازسه روزقبل اقدام روز11دهم پری سه روز بعداقدام قرص فلوکونازول

میوه هایی قبل اقدام .... ؛انگور؛گلابی؛توت فرنگی؛موز؛ نارگیل؛اناناس؛خربزه؛خرمالو

زیتون شور؛خیارشور؛

غذاهاپرنمک باشه ...فلفل سیاه زنجفیل استفاده کنین

خوردن تخم مرغ محلی نطفه دارباروغن زیتون وپیاز سفیدواسه تقویت نطفه

نخودرادراب خیس کنین ابش راصاف کنین مردبخوردتقویت نطفه

گرم کردن رحم ....🤰

بامالیدن روغن سیاهدانه ؛زیتون وبایه شال بستن ؛جوراب پوشیدن ؛موقع ظرف شستن پیش بندبستن؛درزمان پریودی حمام نکردن؛دستهاروبااب گرم شستن

حذف سردیجات؛ودمنوشهای گرم درزمان پری

عفونت رارفع کنید.....🤰

نشستن توسرکه سیب

نشستن دراب ونمک دریای

نشستن درسرکه سفید

نشستن درجوش شیرین

نشستن دردم کرده اویشن ؛کلپوره ؛پونه؛

دودعنبرنساهفته ای سه بارهمراه باکلپوره میتخم

شب اقدام ....💑

بااستفاده ازکیت یاسونوشب تخمک گذاری اقدام کنید؛روزی که ترشح سفید کشداردارین وبااستفاده ازدماسنج قبل ازخروج ازرختخواب دمای بدن راچک کنیدروزی دما افت میکندروزتخمک گذاری هس

شام شوشو👱🏼‍♂

میگوکبابی بادنبال گوسفندکبابی

نیم ساعت قبل اقدام قهوه بخور

یه چای زعفران نبات

یه لیوان کاسنی

بیضه هارا بایخ خنک کند...حمام نکند

معجون خورده شود؛اب هویچ؛

زن... 👱🏻‍♀

سیب زمینی ابپز بانمک فراوان؛

خودراباجوش شیرین بشوردواق چ خوری بااب حل کنیدبخورید

توت فرنگی فراون وانگوربخورین

دمنوش بخور؛ تخمه افتاب گردان ؛

خوردن خرمایی که روی ان 27بارایه 33الرحمن ..

7مرتبه ایه الکرسی برپهلوی چپ

7مرتبه اناانزلناه دست راست روی ناف

زن اول رضا بشه ..اقدام سجده ای ..بعدبه پهلوی راست بخوابین انبه موزبخورین

فردای اقدام تاچهاروزنشاسته واب باهم قاطی کنین بخورین واسه لانه گزینی

5روزبعدازاخرین اقدام

روز14اقدام ...روز19دهم هروزبه مدت 6روزیه شیاف پروژسترون 400استفاده کنین ؛یا یه امپول پروژسترن 25سرساعت ...یعنی هروزهمون ساعت باشه ...

وقتی هم باردارشدین ...🤱

هروزدعای معراج بخونین

سرنمازدست به پهلوی راست ایه الکرسی روبخونین فوت کنین

دست برپهلو ودعای الهم انی قدسمیه محمد....نام فرزندرامحمدبزارین

سوره محمد...یاسین؛

نادعلی...فراموش نشود

وهروزسه تادانه فلفل بخورین ناشتاوبعددوتاخرما

شیرم ی روز خوبه ی روز نه احساس میکنم مریض شده اعظم جون صداش گرفته ولی تب نداره نمیدونم چ کار کنم

مهسا جون خوبی ؟گل پسرت خوبه؟میگم قند ناشتات چند بود که دترت گفته بود لب مرزی؟

عزیزم میشه پستت را دوباره بذاری و زیرش رژیم# بزنی که همه استفاده کنن 

گذاشتمشون دوباره 

زحمتشو‌بکش عریزم 

کندر

یکی دیگر از عجیب ترین درمان گیاهی خوب برای زنانی که میخواهند فرزند پسر داشته باشند کندر است که به طور طبیعی محصول کندردر طب چینی به عنوان مقوی برای تخمدان و رحم و همچنین برای تنظیم چرخه قاعدگی و تولید هورمون در داخل بدن زن است.کندر باعث بهبود عملکرد سیستم تناسلی و گوارشی و عصبی و دفع فضولات  می شود و کمک می کند تا بدن  مواد مغذی بیشتری را جذب کند، بنابراین  محیط واژن را بهتر پرورانده، که در آن اسپرم مرد  بهتر می تواند زنده بماند .همراه با استفاده از روش زمان بندی مقاربت این داروی ساده احتمال لقاح جنین پسر را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

رژیم غذایی  برای باردار شدن  پسر  :

اجتناب از مصرف غذاهای تند

غذاهای ادویه دار برای زنانیست که برای داشتن بچه دختر تلاش میکنند، اما پیدا کردن راه حل طبیعی برای اینکه چگونه می توانید یک پسرداشته باشید اینست که اسیدیته محیط داخلی را افزایش دهند واین غذاها مطمئنا  در لیست نیستند ، این غذاها باعث ضعیف تر و شکننده تر شدن سلول های اسپرم مرد میشوند.اسپرم مرد محیط قلیایی واژن را ترجیح می دهد، در حالی که غذاهای تند، آب میوه های طبیعی – لیمو – و طعم ترش یا تلخ، بدن را اسیدی و بنابراین احتمال کمتری برای حمایت از به مقصد رسیدن و زنده ماندن اسپرم مرد وجود دارد. ثر اين رژيم هاي غذايي به اين دليل است که درPH واژن تاثير داشته و محيط واژن را تغيير مي دهد، يعني غذاهايي که شامل سديم و پتاسيم است باعث مي‌شوند که واژن قليايي شود و حرکت اسپرم Y در واژن تسريع شود ولي غذاهايي که داراي کلسيم و منيزيم باشند موجب اسيدي شدن PH واژن شده و اسپرم Y را از بين مي برند.البته تاثير رژيم‌هاي غذايي بر تعيين جنسيت جنين روش ثابت شده‌اي نيست و جنبه علمي ندارد.

بنابراین برای باردار شدن پسر رژیم غذایی که دارای غذاهای طبیعی تر و استفاده کمتر از محصولات با طعم تند باشد توصیه می شود. افزایش مصرف میوه های تازه و سبزیجات، گوشت بدون چربی و آجیل یا دانه ها وکاهش مصرف غذاهای پر ادویه دار و  محصولات فرآوری شده و مواد غذایی کهنه .

ریشه گل قرمز صد تومانی

آخرین راهنمایی ما در لیست ریشه گل صد تومانی قرمزاست که خون را پاک کرده و سموم باقی مانده را از بدن رفع می کند، دما را در همان زمان تنظیم میکند، برای مرد پوشیدن برخی از لباس زیر  که درجه حرارت درناحیه تناسلی را افزایش می دهد  ارجح است.ریشه گل صد تومانی قرمز به تنظیم مسائل مربوط به درجه حرارت بدن و اطمینان از تولید اسپرم  سالم ، به عنوان تنظیم چرخه قاعدگی و عملکرد تخمدان ها منجر میشود.

چگونه با داشتن رابطه جنسی مکرر نوزاد پسر داشته باشید

شاید در دسترس ترین و هیجان انگیز ترین راه حل  چگونگی داشتن یک نوزاد پسر بدون کمک های پزشکی داشتن رابطه جنسی مکرر است .شما باید سعی کنید به ارتباط مکرر جنسی که شانس بیشتر برای رسیدن اسپرم مرد به تخمک بارور می دهد .اگر شما اغلب س ک س دارید، اسپرم مرد به داخل واژن ریخته و  تخم  را بارور میکند.افزایش احتمال پسردار شدن  تنها به  مصرف مواد غذایی محدود نمیشود  بلکه به غذاها یا نوشیدنی ها یی که می تواند به کاهش احتمال زایمان نوزادپسر منجر شود هم  شامل میشود .یک مثال خوب از محصولاتی که بطور قابل توجهی احتمال بارور شدن نوزاد پسررا کاهش می دهد مشروبات الکلی است . این باعث افزایش تولید هورمون های زنانه و بنابراین کاهش مقدار هورمون مردانه و تعداد اسپرم نیز میشود .

چگونه می توانید با داشتن رابطه جنسی ناخواسته پسر باردار شوید

بسیاری از زنان ادعا می کنند که تصور میکنند نوزاد پسر خود را تصادفی بدون اطلاع از تاریخ تخمک گذاری و تنظیم دمای بدن و یا توجه کردن به تغییرات مخاط دهانه رحم باردار شدند.اگر شما به دنبال راه و پیشنهادات در مورد چگونگی داشتن نوزاد پسر هستید، پس شما باید بیشتر رابطه جنسی بدون برنامه ریزی و تصادفی داشته باشیداست.

باردار شدن پسر با شربت سرفه

بسیاری از زنان  ادعا می کنند بعد از استفاده از شربت، چند ساعت قبل از داشتن روابط زناشویی صمیمی  پسر باردارشدند. ظاهرا، پشت این نظریه برخی استدلات علمی  وجود دارد.شربت سرفه  به نازک شدن مخاط دهانه رحم و همچنین مخاط دستگاه تنفسی منجر میشود.با استفاده از این شربت در روزهای خاصی اسپرم بطور قابل توجهی می تواند شانس خود را  از طریق مخاط نازک تر برای رسیدن به مقصد افزایش دهد..

مصرف قهوه

نوشیدن قهوه توسط مردان قبل از داشتن نزدیکی سرعت جهش اسپزم های مردانه را افزایش می دهد.برای پسردار شدن باید از مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم بالا استفاده کرد و مصرف کلسیم محدود گردد.

دوستان ممنون از دعاهای خیرتون، ان شاالله همتون به مراد دلتون برسین. و خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه. خیلی دوستتون دارم 😘😘😘😘😘

پروردگارا، من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم💖💖💖
اتفاقااا خیییلی هم مزه میده😍😍😍وااای دل تو دلم نیستاا کو تا صبحححح😓😓

فدای دل مهربونت  خیلی بعیده 1درصد ...میدونم بخاطر قرصاس

..ان شالله به همین زودیا من بگم بهت وای نرگس جون خواهشششش برو بیبی بزن من تا صبح طاقت ندارم ...😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
دوستان ممنون از دعاهای خیرتون، ان شاالله همتون به مراد دلتون برسین. و خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه ...

توروخدا امشب واسه همه بچهای این تاپیک مخصوصا مامان ستایش و حنانه و بهار هاشمی  و همه و همه دعا کن...خوش بحالت چه شب خوبیه امشب ....

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
گرمی واسه خودم زیاد خوب نیست یا همسرم؟

واسه خودتون زیاد نباشه در حد معمول فقط زیاده روی نشه.ببخشید اینو میگم ولی همسرتون لباس جذب و گرم نپوشه و قبل اقدام کیسه یخ استفاده کنه به نظرم موثره

واسه خودتون زیاد نباشه در حد معمول فقط زیاده روی نشه.ببخشید اینو میگم ولی همسرتون لباس جذب و گرم نپو ...

من عاشق دوقلو هستم خیلیم از خدا خاستم ببینیم قسمتم چی میشه 

2706