2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017241 بازدید | 355185 پست
ماه قبل چندم شدی؟؟

اول اذر ...جمعه 24باید میشدم بخاطر قرصاس یه هفته داکسی خوردم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

@elli_arad    

فداتشم عزیزم😙😙 مرسی که فراموشم نکردی  مامان مهربونم🌹😍😙😙  خداروهزار مرتبه شکر که دوستای خوبی دارم 😍 . .

چقدر دلم برات تنگ شده بود الی جون . حضورتون گرمی بخش تاپیکه❤💖 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم اول  چشم عزیم امیدوارم خیلی زود به نتیجه دلخواهت برسی. و دامنت بحق خضر نبی سبز بشه  ...

اشکمو در آوردی عزیزم . قربون دل شکستت😢 . ان شاالله ب حق حضرت علی اصغر ،ب حق فاطمه زهرا  ب سلامت و با دل خوش نی نیتو بغل میگیری😍 

چند وقت تو اقدام بودی ؟

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2731
نه دختر ناامید نشو با یه دکتر حرف بزن با پول راضیش کن بگو لگنم کوچیکه اصلا همین حرفو ک بهت زده بگو س ...

دکترم خودش خیلییی پایس برا سزارین اما میگه مجبورم تا حداقل چهاردی صبر کنم تا اولا سه و نهت تموم شه بعدم شاید خدا کمکت کرد و رحمت باز شد

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
سلام عزیزم نمیدونم چرا مشهد اینقد گیرررررر میدن واس سزارین اه منم دیشب دکترم نامه داد واس۸دی  ...

مشهد خیلییی بیمارستانا گیرن خیلییی...آخرین پریودت کی بوده؟خوش به حالت تکلیفت معلومه

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
سلام عزیزم بیا اون تاپیک ویبک، دوستان راهنماییت میکنن

آخه اونا وضعیتشون برعکسخ منه...اونا اولی سز بودن دومی طبیعی من اولیم طبیعی بوده و دومی باید سز بشم....میتزسم مثلا جوشونده بخورم یا گل مغربی استفاده کنم رحمم باز شه اما چون لگنم کوچیکه سر دنیا اومدن به مشکل بخورم

به خدانمیدونم اینجا خونده بودم که بالای ۳ بده ولی دکترچیزی بهم نگفت

باز من شنیدم تا25طبیعیه نگران نباش خاهری ان شاءالله چیزی نیس

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
آخه اونا وضعیتشون برعکسخ منه...اونا اولی سز بودن دومی طبیعی من اولیم طبیعی بوده و دومی باید سز بشم.. ...

عزیزم با دکترت حرف بزن پس راه نرو زیاد ک رحمت همینطوری بمونه و سزارینت کنن راحت میشی 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
مرسی عزیزم . ان شاالله خدا ب دل مهربونت نظر کنه و خیلی زود حاجت روا بشی 😍😙 

ممنون مهربون ان شاءالله

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عزیزم با دکترت حرف بزن پس راه نرو زیاد ک رحمت همینطوری بمونه و سزارینت کنن راحت میشی 

هرچی خدا بخواد.دعا کنین برام

مشهد خیلییی بیمارستانا گیرن خیلییی...آخرین پریودت کی بوده؟خوش به حالت تکلیفت معلومه

۷فروردین عزیزم اخرین پریودیم بوده. به حساب سونو میشم۳۹هفته و۱روز 

به حساب پریودی۳۹هفته و۴روز 

نه بابا منم هنوز خیالم راحت نیست میگن تا لحظه اخر امکان چرخیدن بچه هست☹️

دکترم گفت این هفته برو بیمارستان سونو کنن تاییدیه بریچ بودن بدن ک اگ یهو زایمان کردی بیمارستان تایید کرده باشه. بعد زنگ زدم بیمارستان میگن نه فقط همون روزی ک بخای زایمان کنی سونو میکنیم ک مطمئن شیم بریچه😡😡😡😡

همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است.....آرام،بی صدا،همیشگی...
هرچی خدا بخواد.دعا کنین برام

نگران نباش استرسم نداشته باش ان شالله ک یه زایمان عالی و راحت داشته باشی

2706