2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017250 بازدید | 355185 پست
سلام عزیزدلم خیلی خیلی مبارکت باشه، خییییلی برات ذوق کردم باور کن میدونستم این ماه خبریه .. به دلم ...

موعد یعنی روزی که دقیقا ماه قبل پری شدیم یا همون تعداد روزایی که همیشه جلو میندازیم؟؟؟

کدوم موعد حساب میشه عزیزم

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ماالشعیر بد نیست بخاطر گازش؟میگن‌نوشیدنی گازدار نخوریم .خیلی هم مالشهیر ساده دوست دارم 

عزیزم اتفاقا برای وزن گیری جنین خیلی خوبه. خب نباید تو مصرفش زیاده روی کنی به خاطر قند و گازش 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام عزیزدلم خیلی خیلی مبارکت باشه، خییییلی برات ذوق کردم باور کن میدونستم این ماه خبریه .. به دلم ...

سلام گلدونه جون انشاالله بزودی قسمت خودت بشه عزیز دلم انشاالله این ماه نوبت تو و محیا و نسرین هست .سه روز تاخیر داشتم و بتام ۷۸ هست .چهارشنبه میرم دوباره بتا میدم

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
منو ببخشید که صبح بهتون نگفتم میرم آزمایش ،اخه می ترسیدم بازم منفی بشه و پریود شم و شرمنده همتون بشم ...

وای عزیزم،  نمیدونی چقدر از شنیدن این خبر خوشحال شدم. درست مثل بارداری خودم. ايشالا که مثل همون تعبیری که برات داشتن يه دوقلو پسر تو دلت داری. 

خیلی خیلی مبارکه عزیزم. 🌸🌷🌹🌻🌺🌼🌋🌌🌟🌟🌟🌟🌟🌼🌼

رنج نرمالی که تو ازمایشت زده چند هست ؟شما بارداری تیکر بارداری داری چون پرولاکتین تو بارداری بالا می ...

نمیدونم عزیزم رنجش چنده از نوشته ها سردرنمیارم.عزیزم باردارنیستم هنوز دکتر گفت تا پرولاکتینت پایین نیاد و نرمال نشه باردارنمیشی

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
شرح اقدامم  از روز سوم تا هشت پریودی شبی دوتا لتروزول خوردم به همراه یه دونه متفورمین ،روز ۱۳ ...

مامان ستايش تبريك ميگم خيلي براتون خوشحال شدم ايشالا اين دوران رو به سلامت بگذروني و ني ني نازتو صحيح و سالم بغل كني 🌺🌺🌺🌺

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
دوستای گلم سلام ،میخواستم خبری و بهتون بدم که میدونم همتون از شنیدنش خوشحال میشید .من امروز رفتم آزم ...

خدایا بی نهایت ممنونم الهی شکرت 

عزیزم نمیدونی چقدر خوشحالم وای چقدر این روزا خوب و خوشحال کننده هست ان شاءالله دوماه دیگه با خبر پسر بودنش هم خوشحالمون کنی عزیزم 

خیلی خوشحالم واست 

تبریک میگم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
چون سابقه بارداری خارج رحم دارم میبایست دو روز دیگه بتا رو تکرار کنم دعا کنید همه چیز اوکی باشه و خد ...

عزیزم خودت فکر میکنی چی شد که این ماه باردار شدی؟  

سلام گلدونه جون انشاالله بزودی قسمت خودت بشه عزیز دلم انشاالله این ماه نوبت تو و محیا و نسرین هست .س ...

عربزم 

شما فقط با سمت چپ امکان با رداری داشتی یا با سمت راست هم مشکلی نداری؟؟؟

اینکه چرا یدونه امپول زدی؟؟؟

مگه نباید دوتا زد؟؟؟

و اینکه دوره هات چند روزه است،؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

مامان ستایش عزیزم انشاالله بسلامتی دوران بارداری راحتی داشته باشی و مبارک باشه. و منم دعا کن عزیزم که مشکلم حل بشه و این پرولاکتین بیاد پایین و منم بتونم مامان شم 

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.
2706