2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015057 بازدید | 355184 پست
وای عشق جونم بمیرم برای دلت الهی چرا اینجوری شد اخه😭😭😔😔انشاالله که میری جای دیگه سدنو و میگه همه ...

فدات عشقم خدا نكنه انشالله تن ني نيت سالم باشه منم اين بود قسمت خداروشكر ميكنم بازم♥️

♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی وقتا دکتر ها اشتباه میگن و بی جهت مادرهارو نگران میکنن ،انشاالله صحیح و سلامته و دکتر اشت ...

مرسي مامان ستايش عزيز انشالله خدا تو دليتو سلامت به دستت برسونه♥️

♥️
2742
مرسي عزيزم نه از ژنتيك نيست خداروشكر دكتر گفت يه اتفاق باعث بسته شدن رگ و ورم ميشه 

سونودوباره رفتی عزیزم؟؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فدات فرشته جون نه دكتر اشتباه نكرده بود ممنون از دلگرميت♥️

عشق جوون چطوری؟؟ سونو رفتی دوباره

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2740
فدات عشقم خدا نكنه انشالله تن ني نيت سالم باشه منم اين بود قسمت خداروشكر ميكنم بازم♥️

بخدا همش به فکرتم اون روز حدیث کسا میخوندیم اصلا از جلوی چشمم کنارنمیرفتی امشبم شهادت حضرت ام البنین هستش خیلی دلا میکنم اگر لایق باشم...و همینطور کل بچه های تاپیک رو🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
سلام عزیزم هیچی صبوری. فقط ب خودت حسابی برس ک لاغرترنشی.خداتوراهیتوبرات حفظ کنه..انشااالله کم کم تپل ...

ممنون مهربانو بخاطر انرژی مثبتی ک میدی 

شما بارداری یا اقدام ؟

2706