2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
مرسی خواهرم ،منم به نیت شما میخونم انشاالله همیشه ایام به کامتون باشه 🤲🏻💐😘

خیلی ممنون عزیزم حاجت روا بشی انشالله❤️

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اها😁 نه ندادم دکتر میرم اینروزا میگم برام یه چکاب کامل بنویسه ..  اره میدونم قندمم صددرصد با ...

آره تحت نظر ی دکتر خوب باش فعلا تا آزمایش ندادی برنج و نان ومیوه  هم کمتر بخور میدونی ک قندشون بالاست انشالله ب سلامتی این دوران رو طی کنی و نینی رو صحیح و سالم بغل بگیری

ساناز جون فاتحه برا مامانت هم خوندم خدا روحش رو شاد کنه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم سونو دختر بود همه چيزشم سالم بود فقط يه كليش پلي كيستيكه و ورم داره گفت مشكل از ژنتيك به وجو ...

عشق جون فقط ب ی سنو اکتفا نکن عزیزم حتما ی جای معتبر دیگه هم برو انشالله سنوی اول خطا کرده و دختر گلت سالمه سالمه از خدا میخام دخترتو واست صحیح و سالم نگه داره و سالم بغلت بذاره انشالله 

توکلت ب خدا باشه و با هر حرفی زود بهم نریز عزیز دلم❤️

نشناختی اعظم جون   نسرینم   مامان هدیه  . خوب یادمه از اول بارداری و درد سر و گرفتاری ...

نسرین جونم تویی؟آخه اسمت این نبود که 

خوبی عشقم ؟ هدیه نازنینم چطوره؟

خدا بحق حضرت زهرا که تولدش در پیشه زود زود دامنتو دوباره سبز کنه و مارو خوشحال کنه گلم

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
آره تحت نظر ی دکتر خوب باش فعلا تا آزمایش ندادی برنج و نان ومیوه  هم کمتر بخور میدونی ک قندشون ...

عزیزم من تصمیم گرفتم ۲۰ بهمن اینا برم دکتر از اونجام بفرسته سونو قلب 😍

اگه الان برم میگه زود برو سونو چون طبق تاریخ پریودیم الان باید قلبش تشکیل بشه.. ولی نی نی من ۱۰ روز کوچولوعه ۱۰روز دیرتر تخمکگذاری کردم واس همین اعصابم نمیکشه با دکتر دعوا کنم ک من سونو نمیرم😑

واس قندمم مراعات میکنم دستگاه گرفتم از امروز زود زود چک میکنم ک بالانره.. از چند باید بالاتر نباشه؟ 

راستی حالا ک دکتر نمیرم چه قرصی بخورم؟ روزی فقط یدونه فولیک اسید ۱ میخورم.

عزیزم من تصمیم گرفتم ۲۰ بهمن اینا برم دکتر از اونجام بفرسته سونو قلب 😍 اگه الان برم میگه زود برو س ...

کار خوبی میکنی زود نمیری سونو،فقط استرس میدن

منم مثل تو تخمک گذاریم دیر بود فک کنم 20 سیکلم بود،قلب که رفتم کوچولو بود اما ان تی درست شد،از 34 سیکلم ماه جدید برای من حساب میشه

الان چند سیکلی?

از خودت و نی نی مراقبت کن،قندو دوساعت بعد از غذا چک کن و ناشتا،خودت هم که بهتر میدونی چیا نخوری

حالت تهوع و علائمت فک کنم بعد از سونو قلب معلوم میشه

اسیدفولیک تا ماه سوم باید بخوری،روزی یدونه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
کار خوبی میکنی زود نمیری سونو،فقط استرس میدن منم مثل تو تخمک گذاریم دیر بود فک کنم 20 سیکلم بود،قلب ...

اره فقط خیلی میترسم از قندم😰😰

الان ۳۹ سیکلمم

بنظرت روزی یکم گزنه دم کنم بخورم بخاطر قندم ک پایین بیاره؟ البته امشب بار اول قندمو میگیرم ببینم درچه حالم

چشم ممنون عزیزم🌹

من رفتم سونو دختر بود همه چيزشم سالم بود فقط يه كليش پلي كيستيكه و ورم داره گفت مشكل از ژنتيك به وجو ...

عزیزم‌توکلت‌به‌خدا‌باشه‌انشاالله‌دختر‌گلت‌سالمه‌سالمه‌همه‌چیزو‌بسپر‌به‌خودش‌که‌تقدیر‌همه‌‌مون‌دستشه.

اره فقط خیلی میترسم از قندم😰😰 الان ۳۹ سیکلمم بنظرت روزی یکم گزنه دم کنم بخورم بخاطر قندم ک پایین ...

تبریک میگم بارداریتونو ،بهیچ وجه تو بارداری دارو گیاهی مصرف نکنید،مخصوصا سه ماهه اول

وای دارم میمیرم هرلحظه پررنگ میشه باران جون ایشالا قسمت خودت بزودی دارم زار میزنم گریه میکنم سجده ش ...

سانازی دیدم تیکر دار شدی انقدر خوشحال شدم که نگو 😍😍😍😍😍کلی گشتم تا این پستت تو‌پیدا کنم ببینم حس و حالت چی بوده 

انشالله که به سلامتی بغلش کنی😘😘😘 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💋

سانازی دیدم تیکر دار شدی انقدر خوشحال شدم که نگو 😍😍😍😍😍کلی گشتم تا این پستت تو‌پیدا کنم ببینم حس ...

ممنون فداتشم اخی قربونت برم از حسوحال اون موقعم نگم برات فیلم گرفتنی بود😁😂

ان شاءالله گلم😍🤲🏼

اره مبارکت باشه😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام باران عزیزم خوبی؟چه خبر ؟ان شاءالله به لطف خدا زود زود خدا دامن توام سبز بشه

اصلا بیخیال اقدام نشو ها 

همچنان اقدام بکن ولی اصلا بهش فک نکن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اره فقط خیلی میترسم از قندم😰😰 الان ۳۹ سیکلمم بنظرت روزی یکم گزنه دم کنم بخورم بخاطر قندم ک پایین ...

نه گزنه نخور خوب نیست

فقط باید رعایت کنی،بری دکتر و ازمایش بدی بهت قرص میده نهایتا انسولین

ببین من بادمجون امتحان کردم خیلی قندو میاره پایین،در عوضش سیب زمینی سریع میبره بالا

توهم ببین به چی حساسی نخور

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2706