2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
سلام عزیزم...خوبیم شکر توخودت خدبی؟هدیه جونم درچ حاله؟...اتفاقا برادریام. پاک شده بود.......حنانه من ...

حنانه بود 🙈 به سلامتی از طرف من بهش تبریک بگو خدا حفظش کنه  هدیه هم خوبه خاله جون ممنون 

خدایا معجزه میخوام 
حنانه بود 🙈 به سلامتی از طرف من بهش تبریک بگو خدا حفظش کنه 

آره..چشم فدااتشم حتمن.چ. خبرانسرین؟؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم سونو دختر بود همه چيزشم سالم بود فقط يه كليش پلي كيستيكه و ورم داره گفت مشكل از ژنتيك به وجو ...

عشق جون بخدا زبونم بند اومده  نگران نباش ان شاءالله که دوباره سونو بدی و مشکلی نباشه .پسر جاری منم بهش گفتن یه کلیه اش مشکل داره و... ولی بدنیا اومد خدا رو شکر مشکلی نداشت شما هم خواهشا چن جای دیگه برو   برات آیه الکرسی میخونم 

خدایا معجزه میخوام 
2731
من رفتم سونو دختر بود همه چيزشم سالم بود فقط يه كليش پلي كيستيكه و ورم داره گفت مشكل از ژنتيك به وجو ...

عزیزم سلام هی تایپ کردم و پاکیدم باز دلم نیومد پستتوجواب ندم....عزیزم نمیش گفت این بلا این مشکل سرم اومده بگی من ناشکری کردم یانکرذم. گیرم ناشکری کردی. یعنی خدااونقد ضعیفه ک بخاد بخاطر ناشکری تو تورو تنبیه کنه؟؟؟پ منم بگم از دختربودن پارمیس. ناراحت بودم ک 7ماهه دنبااومد و مشکلاتی ک هنوزم ک هنوزه باهاشون. درگیرم.. خداحفظش کنه واسم خدایی اوایل ناراحت بودم بابت جنسیت ولی حکمتشو بعدها میفهمم...همه میدونیم این مشکل کلیه برمیگرده ب زنتیک بایدببینی کدومتون این مشکلودارین ک انتقال پیداکرده ب. جنین...بعدم یه سونوملاک نی باید سونوی دیگه م بری ببینی چی . میگ...بعضی وقتا بعضی اتفاقات توزندگی ادم بیادبیفته نمیگم ناراحت نباش چون واقعا سخته خیلی سخته یه آدم بابچه ش امتحان باش ...توکلت بخداباش شتید اونقدرازیادنباش و بعدزایمان تحت درمان قراربگیره..انشاءالله ک. سونوتشخیصش درست نبوده...برا سلامتی توراهیت آیت الکرسی میخونم🙏

فاطمه واسه عشق خیلی دلم گرفته 😔 

💔💔💔💔💔💔

خدا کمکش کنه عزیزم🙏🙏هممون ناراحت شدیم عزیزم..انشاءالله ک تشخیص دکتراشتباه باش🙏🙏

اي بابا 😞😞😌 خيلي ناراحت شدم عشق جون... حتما برو يه سونوي ديگه هم بده ايشالا كه اصلا اشتبا شده باشه 

ما رو بي خبر نزار 

وای عشق جونم بمیرم برای دلت الهی چرا اینجوری شد اخه😭😭😔😔انشاالله که میری جای دیگه سدنو و میگه همه چیزش سالمه🙏🌹😔😔اللهم صل علی محمد و ال محمد🙏🙏🙏😭😭😭فقط بدون خدا بد بنده هاشو نمیخواد

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
سلام اعظم جان خوبی بچه هات خوبن شکر خدا . خوبه زود باش دست به کار شو 

سلام عزیزم 

مرسی 

من نشناختمتون!!!

نه بابا غلط بکنم 

شاید شما اونموقع توی تاپیک نبودین من سر بارداری پسرم چه مصیبت ها که نکشیدم بچه ها هم شریک غصه هام بودن 

خواستم سر به سر فاطمه بذارم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام عزیزم  مرسی  من نشناختمتون!!! نه بابا غلط بکنم  شاید شما اونموقع توی تاپیک ن ...

نشناختی اعظم جون   نسرینم   مامان هدیه  . خوب یادمه از اول بارداری و درد سر و گرفتاریات تا حالا و غذا نخوردن و بدقلقی گل پسرت 

خدایا معجزه میخوام 
شایدم ماهم تغییر کردیم هنوز زوده واسمون😅 ولی بقول شما والا منم با جون و دل میخرم همه این سختیارو&n ...

آره شاید ،چون من که روز به روز حالت تهوعم بیشتر میشه

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

عزیزم خیلی وقتا دکتر ها اشتباه میگن و بی جهت مادرهارو نگران میکنن ،انشاالله صحیح و سلامته و دکتر اشتباه تشخیص داده،دوست من سر بارداری بچه ی دومش گفتن سندروم داونه بعد فرستادنش آمینو سنتز ،اونجا فهمید که اصلا بچه چیزیش نیست و کاملا سالمه ،الانم دخملش ۲ سالشه انقدر شیرین و دلبره که نگو

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

سلام عزیزم نمیدونم چی بگم که دلت اروم بگیره فداتشم...

گریه نکن گلم...یه سونو دیگه بده ان شالله که چیزی نیست بحق فاطمه زهرا..

بخدا پیامتو خونوم بهم ریختم گلم خدا لعنت کنه همچبن دکتراییرو که استرس وارد میکنن به مادر بعد به جنین...

واست حدیث کسا میخونم ان شالله بحق بی بی فاطمه زهرا چیزی نباشه گلم....

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2706