2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013925 بازدید | 355184 پست
ن من دلم تنگ نمیشه.همش استرسشو دارم مهرسا خدایش میخواسته پسر بشه ها.صخره نوردی🙄🙄 آریا بزرگ تر بش ...

اره واقعا نصف پسر شد😂😂 کوسن یا بالش بزار پشت کمرت و یکی هم جلوت دیگه تکون نمیخوری خیالت راحت..

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
ن نگران نباش چیزی ش نمیشه الان ک کوچیک ماه اخر باید خیلی حواس ت ب خوابیدنت باشه چون سنگین میشه جاش ن ...

خودمو با بالشت محاصره میکنم

یکی چپ.یکی راست یکی هم زیر پام میزارم

اره ی هفته بیشتره ی بالشت زیر پام میزارم راحت ترم

کاش زود بگذره😏دعا کن بخوبی بدنیاش بیارم 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم اقا اریا تازه عکس ازش گرفتم

وای نازی .ماشالا تپل شده

واسش اسپند دود کن

اعظم شبیه خودته فکر کنم😍😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خودمو با بالشت محاصره میکنم یکی چپ.یکی راست یکی هم زیر پام میزارم اره ی هفته بیشتره ی بالشت زیر پا ...

اره یکم سخت ولی زود میگذره ارزشش داره دیگه خیالت راحت بچه جاش امن .

2731
اینم اقا اریا تازه عکس ازش گرفتم

تشک گارده ک واسش دوختیا😍😍

اره همونه😀

چ زود گذشت.وای کاش ی روزم من بیام عکس پسرمو بزارم😍😍

2738
چ زود گذشت.وای کاش ی روزم من بیام عکس پسرمو بزارم😍😍

انشالله🙏🙏🙏 خیلی زود میگذره من با اینکه بارداریم سخت بود و همش استرس و پر خطر بود کلا ولی دلم برا اون موقع ها تنگ میشه 

سلام عزیزم ممنون قربونت خوبه خدا رو شور رنگ پوست ک ژنتیک ولی میوه خیلی خوبه تا میتونی میوه بخور برا ...

خدا حفظش کنه اریا جونو.اوایل که ویارم وحشتناک بود اصلا نمیتونستم چیزی بخورم ولی الان بهترم والا از همین الان دارم روی برنامه غذاییم کار میکنم سعی میکنم همه چی بخورم.

من ک انقدر هر سری این چیزا برام پیش میاد فکرشو بکن تو ۸ماهم شوهرم میگه تا بدنیا نیاد نبینمش باورم نم ...

بله گلم ..خداروشکر و صحیح و سلامتن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

🌺🌺🌺🌺خورشيد چراغکي ز رخسار عليست / مه نقطه کوچکي ز پرگار عليست

هرکس که فرستد به محمد صلوات / همسايه ديوار به ديوار عليست

عيد غدير مبارک❤❤

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
خدا نکنه عزیزم..دخترا طبیعت شونه دیگه ی کوچولو حسادت و دارن ولی ی حس مهربونی و مادرانه هم دارن نگران ...

آهی عزیزدلم منم سردخترم بیخوابی کشیدم درکت میکنم امیدوارم خوابش تنظیم شه شب بیداری خیلی سخته خیلی

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋