2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013936 بازدید | 355184 پست
روژا بچه ش دخملیه...ریسک داشت ان تیش رف آمنیودیروزجوابش اومد خداروشکر همه چی  نرماله... سمیه عز ...

اه دختر شد؟؟خدا رو شکر ک سالمن فکر نمیکردم دختر باشه

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
سلام اعظم جون خودت خوبی اریا جون خوبه؟ماهم خوبیم هستم گلم. اعظم جون چیا بخورم دخترم سفید و تپل مپل ...

سلام عزیزم ممنون قربونت خوبه خدا رو شور رنگ پوست ک ژنتیک ولی میوه خیلی خوبه تا میتونی میوه بخور برا تپل شدنش الان زوده از اخر ۶ ماه شروع میکنه وزن گرفتن بهتره لبنیات و حبوبات گوشت زیاد بخوری ..کلا پروتین وزن میده به بچه تپل مپل ش میکنه و بدنش قوی میکنه .نی نی کوچولوت خوبه؟ بارداریت خوب بوده؟ویار نداشتی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزم حالت چطوره حسابي درگير شدي با وروجك خان  اره سر دخترمم فيفول ميخوردم ، ايزن پلاس پس ...

سلام اره واقعا نمیفهمم کی شب کی روز ۲ ماه ب جز مطب دکتر و ۱ بار بهداشت از خونه بیرون نرفتم. وقت نمیکنم ب هیج کاری برسم اگ خوابش تنظیم میشد خیلی خوب بود..ایرین پلاس خیلی خوبه من راضی بودم وقتی میخوردم

😍😍😍 یکم بزرگ تر بشه خوب میشه منم تپل شدم🙊۲شنبه میرم سونو ببینم نینیم تپل شده میگما اگ نینی خو ...

ب سلامتی..البته بعد زایمان درجا ۱۰ کیلو ورن کم میشه بعد ۱ ماه هم ۳ ۴ کیلو دیگه ش میره من اضافه وزنم زیاد بود این همه کم کردم باز از ورن قبل بارداریم ۱۱ کیلو بیشترم...از الان وزنگیری شروع میشه خیلی پروتین بخور ک تپل بشه.ن نی نی ماهای اخر تپل میشه خودش و ی گوشه شکم جمع میکنه ی موقع هایی انگار شکم کج میشه این طبیعی بیشتر موقع خوابیدن وقتی تحرک نداری خودش و جمع میکنه ی گوشه شکم ولی بعد بلند شدن راه رفتن سریع تکون میخوره ولی اگ دلدرد داشتی حس پریود و سنگینی زیر دل و حرکات بچه کم شد یعنی انقباض ..اگ تکون هاش کم حس کردی اب یخ بخور سریع ورجه ورجه میکنه برات

2731
بمیرم الهی راس میگی بخداااا 😞😞😞 عزیزدلم ،والا آنیای من که به همچیزش حسودی میکنه نمیدونم بدنیا بی ...

خدا نکنه عزیزم..دخترا طبیعت شونه دیگه ی کوچولو حسادت و دارن ولی ی حس مهربونی و مادرانه هم دارن نگران نباش اینقد عاشق ش میشه ک حد نداره ولی دوست داره فقط خودش نازش و بکشه مامان و بابا دوسش نداشته باشن 😁...اریا ک شبها کامل بیداره روزها میخوابه برعکس  اکثرا من تا ۶ صبح بیدارم دیگه بیهوش میشم از خستگی 

دشمنت شرمنده عزيزم  كيت مديكور دارم  همين استرس فكر ميكنم مانعش ميشه بايد خودمو سرگرم كن ...

اره استرس خییلی بده بعد تخمک گذاری کتاب بخون و ی جور خودت سرگرم کن روزها زود بگذره فکر و خیال نکنی 

ممنون عزیزم.نمیدونم یکی از دوستان اینجوری راهنمایی کردن،البته گفتن 12 برم ولی نشد وفرداصبحش رفتم.

چون سیکلت کوتاه بود زودتر سنو برو ک زمان از دست ندی 

2740
ب سلامتی..البته بعد زایمان درجا ۱۰ کیلو ورن کم میشه بعد ۱ ماه هم ۳ ۴ کیلو دیگه ش میره من اضافه وزنم ...

والا میخورم.وزنم ک خ خ زیاد نشده.دکترم میگ خوبه

تکون ک وروجک میخوره.درد ندارم.فقط قلمبه میشه ک تکون میخوره

کاش زودتر تموم بشه بیاد بیرون😃

مهرسا چطوره؟ حالا خوبه کوچیکتر نیس وگرنه خ حسادت میکرد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون مرمر جون ذوق داداششو داره😍😍 میگما نینی تو خودشو سفت نمیکنه؟ک قلمبه بشه بعد تکون بخوره؟من ن ...

شبنم زیاد رو ی پهلو نخواب تند تند شب بیدار شو یا روزها یکم جابه جا شو وقتی همش ی سمت خوابی نیرو جاذبه رحم میکشه ی سمت دیگه اونجوری میمونه مخصوصا ماه اخر سعی کن هر چند ساعتی بلند شی بعد دوباره بخوابی .اریا همیشه خدا سفت میشد ی طرف شکمم نمیتونستم پهلو راست بخوابم خفه میشدم تا صبح چند بار بیدار میشدم می نشستم ماساژ میدادم شکمم و تا صاف بشه دوباره میخوابیدم 

اره بايد قدر بدونن ولي بعيد ميدونم كه بتونن درك كن تا قدر بدونن بنظرم حداقل يه كم از دردا رو بايد خ ...

شوهر طفلی من تو شب هی بیدارش میکنم کولرو روشن کنه خاموش کنه.آب بیاره😁اون هفته ک پادرد داشتم باید بیدار میشد ماساژم میداد😃خوب شدم خدایش راحت شد.۳_۲بار بیدارش میکردم فقط واسه ماساژ😀😀

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
والا میخورم.وزنم ک خ خ زیاد نشده.دکترم میگ خوبه تکون ک وروجک میخوره.درد ندارم.فقط قلمبه میشه ک تکون ...

اینقد زود میگذره دلت تنگ میشه برا بارداری.. مهرسا هم خوبه خدا رو شکر کلاس مورد علاقه ش صخره نوردی میره😂😂 اینقد اریا دوس داره همش قربون صدقه ش میره ولی ما جرات نداریم نازش بکشیم میگه خودم فقط میگم

شبنم زیاد رو ی پهلو نخواب تند تند شب بیدار شو یا روزها یکم جابه جا شو وقتی همش ی سمت خوابی نیرو جاذب ...

تو شب ۳_۲بار بیدار میشم هی جابجا میشم

ی چیزی

صبح ک بیدار میشم سمتی ک خوابیدم رو شکمم خط میفته دکترم گفت طبیعیه بخاطر ورم شکمته .ی وقت واسش بد نباشه

اینقد زود میگذره دلت تنگ میشه برا بارداری.. مهرسا هم خوبه خدا رو شکر کلاس مورد علاقه ش صخره نوردی می ...

ن من دلم تنگ نمیشه.همش استرسشو دارم

مهرسا خدایش میخواسته پسر بشه ها.صخره نوردی🙄🙄

آریا بزرگ تر بشه خ با هم مچ میشن😄

اعظم همش میترسم وقتی خوابم بچم خفه بشه😓

تو شب ۳_۲بار بیدار میشم هی جابجا میشم ی چیزی صبح ک بیدار میشم سمتی ک خوابیدم رو شکمم خط میفته دکتر ...

ن نگران نباش چیزی ش نمیشه الان ک کوچیک ماه اخر باید خیلی حواس ت ب خوابیدنت باشه چون سنگین میشه جاش نمیشه خوب تکون بخوره ی متکا بزار زیر زانو هات یکی هم بزار پشت کمرت ک زیاد جابه جا نشی و خون برسه ب رحمت .موقع خواب زیاد پات پایین نباشه اینجوری خونرسانی ب رحم کم میشه پات یکم  بالا باشه برا وزنگیری ش هم خوبه