2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013925 بازدید | 355184 پست
شوهر طفلی من تو شب هی بیدارش میکنم کولرو روشن کنه خاموش کنه.آب بیاره😁اون هفته ک پادرد داشتم باید بی ...

خوبی شبنم جون درچه حالی؟

بیچاره شوهرت دلم براش میسوزه چقداذییتش کردی آخه چرا خیلی بدجنسی خودت خواب راحت نداری نمیزاری اونم بخوابه😂😂😂😂

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
خدا حفظش کنه اریا جونو.اوایل که ویارم وحشتناک بود اصلا نمیتونستم چیزی بخورم ولی الان بهترم والا از ه ...

ویار ماهای اول ک طبیعی  خوب کاری میکنی ب تغذیه ت اهمیت میدی چون استخون بندی و سلامتش تو شکم مادر شکل  میگیره اونا ک تغذیه ضعیف دارن بچهاشون در آینده ریسک دیابت و فشار خون دارن هیجیمث میوه و سبزیجات تو بارداری خوب نیست

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهی عزیزدلم منم سردخترم بیخوابی کشیدم درکت میکنم امیدوارم خوابش تنظیم شه شب بیداری خیلی سخته خیلی

اره واقعا خدا قسمت هییج مادری نکنه مهرسا هم همین مدلی بود شبها خفاش میشن روزها میخوابن باز یکم اریا نسبت ب مهرسا اروم تر اون روزها هم گریه میکرد شانس میخواد بچه اروم باشه .شب بیداری صورت ادم و نابود میکنه پیر میکنه

خوبی شبنم جون درچه حالی؟ بیچاره شوهرت دلم براش میسوزه چقداذییتش کردی آخه چرا خیلی بدجنسی خودت خواب ...

خوبم مژی جون

وا کاریش ندارم بچه تو دل منه .من اذیت میشم 😁

فکر کن تازه شبا یکی دوبار بیدارش میکنم میگم ب نظرت من خوب میخوابم ؟نینی له نمیشه؟😃

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
اره واقعا خدا قسمت هییج مادری نکنه مهرسا هم همین مدلی بود شبها خفاش میشن روزها میخوابن باز یکم اریا ...

سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟

آقا آریا خوبه؟

اعظم تو ماه اقدامت لیمو ترش رو به چه صورتی استفاده میکردی؟

بعد از پریود تا اقدام برای تقویت اسپرم وتخمک چه کارهایی انجام دادی؟

اعظم باید من وتحمل کنی تا اقدام😅🙈

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
خوبم مژی جون وا کاریش ندارم بچه تو دل منه .من اذیت میشم 😁 فکر کن تازه شبا یکی دوبار بیدارش میکنم ...

شبنم خیلی دلم میخواد ببینمت اخه چقدر توشیطون هستی😂😁خیلی بامزه ای شبنم 😀

توزایمان کنی بری تاپیک بدون تو انگاری یک چیزش کمه😉

حتما بیا وبهمون سربزن مثل اعظم باوفا باش وحتی شده دیر به دیر سربزن ولی بچه های اینجا رو فراموش نکن ....

تازه ماهی که توزایمان میکنی من باید بی بی بزنم 😉😀

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
شبنم خیلی دلم میخواد ببینمت اخه چقدر توشیطون هستی😂😁خیلی بامزه ای شبنم 😀 توزایمان کنی بری تاپیک ب ...

قربونت عزیزم😗

خیالت راحت من میام😄من شماها رو فراموش نمیکنم .اگ شده نصفه شب میام ولی میام😁

ایشالا پسرم ک بدنیا میاد توم همون ماه خبر بارداریتو بهمون میدی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟ آقا آریا خوبه؟ اعظم تو ماه اقدامت لیمو ترش رو به چه صورتی استفاده میکردی ...

سلام عزیزم ممنون گلم خوبه خدا رو شکر...ابلیمو درست میکردم با عسل میتوردم برا شوهرم هم گاهی با عسل ی موقعی هم شکر درس میکردم .رو غذا مرتب میخوردیم .موقع مریود ک داروها خانم کریمی خوردم ک تخمدان هام وحشتناک تیر میکشید. بعد ک پاک شدم شروع کردم ب خوردن میوه و ابمیوه یادم فصل گلابی بود مرتب میخوردم گلابی و موز و انجیرخشک و خرما زیاد میخوردم غذا کمتر بیشتر کبابی میخوردم .من یادت باشه قصد اقدام نداشتم ولی یادم شبش مامانم کباب بره درس کرد گوشتش تازه بود فرداش هم ابگوشت خوردت بودم .اب زیاد میخوردم نزدیک ۱ سالی میشد اب گرم میخوردم حتی تو گرما خوزستان باز اب گرم میخوردم شوهرم هم چایی خورد قهوه در دسترس نبود یخ هم شب اول نذاشت ولی همون شب گرفت .تو همه غذا هام وحشتناک زعفرون میریختم دارچین و زنجبیل و پودر سیر و خود سیر و گوجه و خیار هم زیاد میخوردم ‌.شوهرم اجیل میدادم و ب زور خرما میدادم .شیر گرم هم میخورد. اون زیاد رعایت نمیکردتقریبا هنیشه قایمکی بستنی فالوده شو میخورد 😁چون طبع ش زیادی گرم بود زیاد گرمی نمیدادم اب هویج از ۳ روز قبل اقدام شروع کردم هر روز میخوردیم اناناس از بعد پاکی تا موعدم خوردمهم برا ضخامت هم برا قلیایی کردن خیلی خوب بود.هویج پلو با گوشت مرغ زعفرانی و کباب زعفرانی و ماهی و میگو ک تو ادویه گرم درس بشه خیای عالیه. زیاد گرمی نخور نتیجه عکس میده رحم باید متعادل باشه اسپرم y ضعیف  گرمی زیاد نطفه رو میسوزونه. سعی کن رحمت پاک باشه خیلی مهم من شیافی ک خانم کریمی داده بود استفاده کردم اوایل چیزای وحشتناکی دفع میشد تا دیگه پاک شدم و ترشحات تخگک گذاریم خوب شد .فعلا اینا یادم بود کاش ب دردت بخوره 

سلام عزیزم ممنون گلم خوبه خدا رو شکر...ابلیمو درست میکردم با عسل میتوردم برا شوهرم هم گاهی با عسل ی ...

سلام گلم، میشه لطفا لینک رژیمی روکه دوستان این گروه باعنوان رژیم# گذاشتن،واسم بزارین هرچقدر خودم زدم نتوستم بیارمش.ممنون

هیچ وقت به گمان اینکه وقت داریدننشینید زیرادرعمل میبینید که همیشه وقت کم وکوتاه است.
قربونت عزیزم😗 خیالت راحت من میام😄من شماها رو فراموش نمیکنم .اگ شده نصفه شب میام ولی میام😁 ایشال ...

فدات عزیزدلم 😘😘😘

قربون محبتت آفرین حتما بهمون سربزن❤❤❤

انشاءالله بسلامتی گل پسرت رو بگیری بغلت ممنونم خواهرم😘❤

سلام عزیزم ممنون گلم خوبه خدا رو شکر...ابلیمو درست میکردم با عسل میتوردم برا شوهرم هم گاهی با عسل ی ...

ممنونم اعظم جون خیلی زحمت کشیدی گلم شرمندم کردی ❤🙏🏼

اسکرین گرفتم حتما انجامشون میدم خیلی توصیه های خوبی بود واقعا به دردم میخوره حتما استفاده میکنم از همه راهنمایی هات ممنونم خیلی لطف کردی ودقیق برام توضیح دادی انشاءالله هرچی از خدا میخوای بهت بده🙏🏼❤🤲🏻😘

اره واقعا خدا قسمت هییج مادری نکنه مهرسا هم همین مدلی بود شبها خفاش میشن روزها میخوابن باز یکم اریا ...

عاره بخداااا آدم نابودمیشه.پ چرامیکن اگه اولی بدخواب واینا باشه دومی بهتره 😏

خداهردوتا رابزات حفظ کنه ایشالا

درسته سختی وناراحتیای خودشوداره ولی به همه جیش می ارزه من امشب خواب محمد ودیده بودم بغلم بود چ کیفی میداد🤩🤩🤩

خوبم مژی جون وا کاریش ندارم بچه تو دل منه .من اذیت میشم 😁 فکر کن تازه شبا یکی دوبار بیدارش میکنم ...

خخخخخخخ لطف میکنی فقط دوبار بیدارش میکنی 😂😂😂😂😃😃میتونست بیشتر باشه

شبنم له نمیشه اگه رو شکم نخوابی چیزیش نمیشه