2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013936 بازدید | 355184 پست
نازی خدا حفظش کنه کاش زود ۲شنبه بشه منم برم ببینمش😍😍

انشاالله بری و نینی نازتو ببینی اونوقت همه نگرانی هات برطرف میشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باریکلا ب دخترت  خ خوبه دخترت از اینجور کارا بلده ،قدرشو بدون ،چند سالشه؟

۱۶تموم کرده  طراح خوبیه چهره اینا می‌کشه عالی

کاردستی و تابلو درست کرده برا داداشش

اون تابلو سفیده هست روی دیوار کنار تخت ، اون اولین سنو گرافیه داداششه همون سنوی قلب ، تو تابلو نوشته

اولین باری ک دیدیمت! 

بعد عکس سنو رو کنده چسبونده روش جالبه باباش هم باهاش همکاری می‌کنه هر چی لازم باشه دوتایی میخرن هر جا لازم باشه میرن....کلن مشوقش باباشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
خوبی غزال جون؟ دیشب نینی من خ تکون میخوره خودشو گاهی سفت میکرد بعد حرکت میکرد.درد نداشتم نمیدونم ان ...

شبنم جای نینی تنگ شده بهش حق بده اون داره اذیت میشه تو ی جای تنگ و تاریک پس اینهمه استرس نداشته باش و بذار کارشو بکنه😕😕😅😅😅

2731
شبنم جای نینی تنگ شده بهش حق بده اون داره اذیت میشه تو ی جای تنگ و تاریک پس اینهمه استرس نداشته باش ...

قربونش برم من😍😍

ولی راحتیا دخترت داداششو بزرگ میکنه.بچه داریم یاد میگیره

تو ی خونه ک همه بزرگن ی بچه کوچیک بیاد همه خ ذوقشو دارن 😄

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
۱۶تموم کرده  طراح خوبیه چهره اینا می‌کشه عالی کاردستی و تابلو درست کرده برا داداشش اون تابلو ...

پس دخترت بزرگه مریم ،چقدر خوبه که رابطش با باباش خوبه اوج حساس بودن سنشه ک نیاز داره محبت جنس مخالف و حس کنه 

طفلی دختر من ک تا هفته پیش درس میخوند و کمک حال من تو کارای خونه بود ،تازه ی هفتس وقتش خالی شده 

2740

سلام دوستای گلم حالتون چطوره؟

امیدوارم ک زندگی بر وفق مرادتون باشه و دنیا ب کامتون...

بچه ها هرکسی درمورد چیزهای زیر اطلاعی داره لطفا کمکم کنه.واینکه هرکسی تجربه ی شخصی داره بهم بگه ک چجوری مصرف میشه و واسه چی خوبه.

خرنوب

روغن سیاهدانه

عرق کاسنی

گل گاو زبان

بهارنارنج

اسطخدوس

کندر

زنجبیل

دارچین

هل

سیاهدانه

ممنونم از دوستانی ک تجربه هاشون رو با ما ب اشتراک میذارند.

مچکرم🙏🌷

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
شیما کنار شوهرم نمیخوابم که میام بیرون از اتاق چون انقدر وول میخورم و اه و ناله میکنم ک نمیتونه بخوا ...

اره بايد قدر بدونن ولي بعيد ميدونم كه بتونن درك كن تا قدر بدونن

بنظرم حداقل يه كم از دردا رو بايد خدا بهشون ميداد تا بفهمن

من كه كنار شوهرمم اينقدرم تكون ميخورم و سر وصدا اصلا نميفهمه ،تازه بعضي وقتا از قصد دست و پامم هي بهش ميزنم تا بيدار شه ولي بي فايدس🤨

خداروشكر سونو خوب بود خيالت راحت شد

۱۶تموم کرده  طراح خوبیه چهره اینا می‌کشه عالی کاردستی و تابلو درست کرده برا داداشش اون تابلو ...

آفرين به مامانش رفته 

حالا بدنيا هم كه بياد كلي كمكته اصلا نميفهمي بچه چجوري بزرگ ميشه ،برو حالشو ببر 

كوچيكه چندسالشه؟

سلام دوستای گلم حالتون چطوره؟ امیدوارم ک زندگی بر وفق مرادتون باشه و دنیا ب کامتون... بچه ها هرکسی ...

هل و دارچین و زنجبیل که طبعشون گرمه .سیاهدونه رو با عسل ناشتا میخورن برا فولی خوبه . روغن سیاهدونه هم تو پری میمالی زیر شکمت و پهلوهات تا گرم باشن 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
خیلی ممنون نسرین جون نظر لطفته انشالله قسمت خودت ب زودی 🙏❤❤❤❤

ممنون گلم ان شاءالله 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
اره بايد قدر بدونن ولي بعيد ميدونم كه بتونن درك كن تا قدر بدونن بنظرم حداقل يه كم از دردا رو بايد خ ...

من ک انقدر هر سری این چیزا برام پیش میاد فکرشو بکن تو ۸ماهم شوهرم میگه تا بدنیا نیاد نبینمش باورم نمیشه بچه تو شکمته😑

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱