2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015093 بازدید | 355184 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا ؟مرسی امیدوارم کردی. شیما جون ببین کیت صبح ۶و۹و۱۰ونیمم و ببین کی برم اقدام.یکم تیر میکشه تخمد ...

لیلی جون احساس میکنم رنگ کیت ها اینجا خیلی واضح نیافته 

اخریه به نظرت خودت کمرنگ شده ؟

اگه کمرنگ شده که دیگه الانا باید اقدام سوم و بری ،مه تقریبا میشه ۱۵ساعت بعد اقدام دومت 

همیشه چند ساعت بعد حالت پیک کیت از اوج میافته؟میدونی؟

2742
ممنونم نازگلی جون بابت دعای قشنگت ❤❤❤ بخدا به شرایط نیست به خواست خداست فقط باید خدا بخواد وبس .... ...

ان شاالله که حست درست باشه

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم

من قندم با اینه یه مدت رعایت کرده بودم رفته بود بالاتر ودکتر برام انسولین نوشته غم عالم اومده تو دلم

چرا من نباید یه بارداری خوب داشته باشم   

خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام هرچی دارم فکر میکنم از اول زندگیم تاحالا به هیچکدوم از آرزوهام نرسیدم پس معلومه تو اصلا منو نمیبینی دیگه مزاحمت نمیشم
2740
فاطمه جون میوه های الانم که همشون قند دارن ، چه میوه ایی بهتره الان ؟

میوه هایی که کمترین قند را دارند

مقدار کمی لیمو شیرین
ریواس
انواع توت
تمشک
قره قات

میوه هایی که قند کم تا متوسط دارند

توت فرنگی
پاپایا
هندوانه
هلو
شلیل
بلوبری
طالبی
خربزه
سیب
زرد آلو
گریپ فروت

میوه هایی که کمی قندشان بالا است

آلو برقانی
پرتقال
کیوی
گلابی
آناناس

میوه هایی که قند بسیار بالایی دارند

نارنگی
گیلاس
انگور
انار
انبه
انجیر
موز

• میوه های خشک، مانند خرما، کشمش، زرد آلوی خشک و آلو

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

دکتر گفت بدا حالت تهوعم برام دیمترون مینویسه اومدم خونه دیدم روش نوشته دایمتیکون درسته یا داروخانه بهم اشتباه داده؟؟؟

عفونت دارم دکتر برام قرص واژینال کلوتریموکسازول ومترونیدازول نوشته حالا هردو رو که نگاه میکنم نوشته دربارداری زیر ۳ ماه ممنون واز جفت هم رد میشن؟؟؟چکار کنم به نظرتون؟؟؟

میوه هایی که کمترین قند را دارند مقدار کمی لیمو شیرین ریواس انواع توت تمشک قره قات میوه هایی که ...

منو بگو برعکس میخوردم 

انگار یکی از بچه ها گفته بود گیلاس قند نداره تازه قندم کنترل میکنه 

منم دل بیخیال میخوردم ،تازه به مادرشوهرمم که قند داره گفت راحت باش هرچقدر خواستی میتونی گیلاس بخوری😅

لیلی جون احساس میکنم رنگ کیت ها اینجا خیلی واضح نیافته  اخریه به نظرت خودت کمرنگ شده ؟ اگه کم ...

شیما جون مجبور شدم تقریبا ی ساعت پیش برم اقدام.که میشد ۲۴ساعت بعد اوج کیت و ۱۳ساعت بعد اقدام دیشبم.چون همسرم میرفت و نمیتونستم تا شب ریسک کنم .والا یه بار کمتر از ۲۴ ساعت و یه بار نزدیک ۳۶ساعت کمرنگ شد.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
شیما جون مجبور شدم تقریبا ی ساعت پیش برم اقدام.که میشد ۲۴ساعت بعد اوج کیت و ۱۳ساعت بعد اقدام دیشبم.چ ...

اقدامت خیلی خوب بوده 

منم اقدامم مثه تو بود 

انشالله که گل پسری میگیره 

فقط بیخیال باش و دیگه اصلا اصلا بهش فکر نکن تا وقت پری

میگم کیت اخریه کمرنگ شده بود دیگه؟

اقدامت خیلی خوب بوده  منم اقدامم مثه تو بود  انشالله که گل پسری میگیره  فقط بیخیال ...

نه متاسفانه کمرنگ نشد.منم درد تخمدان و تیر کشیدن داشتم.دیدم شوهرم شب میاد و تا اون موقع کمرنگ بشه نمیتونم اقدام کنم و اسپرم به تخمک نمیرسه.مجبوری اقدام کردم گلم.ایشالا.دعا کن مامان مهربونی برام.

ایشالا پسمل خوشگل و توپولیت صحیح و سالم میاد بغلت عزیزم.گل دخترتم خدا حفظ کنه برات.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2706