2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
ای جانم خوندم پیامهای قبلیتو.ایشالا این روزای سختت هم مثل مسمومیت بارداریت میگذره و برات یه خاطره شی ...

ممنون عزیزم انشالله ‌ک روزهای سخت تموم بشه همه مون ی نفس راحت بکشیم...اشکالی نداره بسپر دست خدا امیدوارم ک مرده باشن همه اون اسپرم ها ..اگ شوهرت ازمایشش خیلی خوب باشه مهم نیست تاثیر ش کمه ولی حتما تقویت ش کن امپول نوروبین بزنه ابمیوه و میوه اجیل زیاد بهش بده بخوره

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
قربونت برم مامان ستایش عزیز ممنونم بابت دعای قشنگت ❤❤❤🥰🥰🥰 مامان ستایش به نظرمن هم کار خوبی کردی ...

سامیار جان ممنونم از اینهمه راهنمائی و پیام خوبی که بهم دادی ،انشاالله خدا به هممون کمک کنه و زودتر به ارزوی قلبیمون برسیم ،عکس رنگی قبلا انجام دادم و هردو لوله باز هستن ،باید بقول تو کمی ورزش و رقص داشته باشم ،میدونم که استرس مانع بارداری من شده ،دقیقا لحظه ی اول که پریود شدم ببخشید یه چیزی مثل کیسه یهو ازم دفع شد بعدشم خونریزی ،مطمین بودم که این ماه باردارم ولی درست زمان اقدامم اتفاقاتی رخ داد که بشدت منو عصبی و رنجور کرد و بعد از اقدامم که چند روزی پذیرای مادرشوهرم توی منزل خودم بودم که بخاطر وزن زیاد ایشون و حجم بالای کارهای خونه  بدجور کمر درد گرفتم و مطمینم به همون دلیل نطفه سرجاش نمونده و دفع شده ،حالا اینماه بازم تلاش میکنم توکل به حق

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبیم خدا رو شکر اریا هم ی سب در میون برنامه داره با ما امروز تا ۸ صبح بیدار بود بخدا ۳ ظ ...

خداروشکر اخی عزیزم خداحفظش کنه برات تاباشه ازاین بیداریا 😍😍😍😍

2731
نمیدونم والا با این همه دارویی ک میخوره نمیدونم چشه الانم بیداریم😩

سلام عزیزم 

خدا کمکت کنه 

میدونم خیلی سخته این شب بیداری ها 

من وقتی میشنوم عین کابوس میاد جلو چشام و میترسم 

ولی واقعا چشم برهم زدنی میگذره و وقتی روپا شدین همش براتون خاطره میشه عزیزم 

خیلی ممنون ازت که مهربونی و فکر همه بچه ها هستی

اریا جون رو ببوس 

مراقب خودتون خیلی باشین 

سلام عزیزم ن خیالت راحت گیاهی دوره ش هم ۳ ماه س اثر بدی نداره یعنی عوارض بلند مدت نداره رو هورمون ها ...

خیلی ممنونم 

اخه همونطور که میدونی من مشکل تنبلی اینا ندارم ولی بخاطر افزایش ترشحاتم میخواستم خودسرانه استفاده کنم

خالا شنیدم قطره اش خیلی بدمزه اس سعی میکنم برم از داروخانه قرصش رو بگیرم البته نمیدونم بهم میدن یا نه ؟

راستی بخوام همراه این جنسینگ بخورم و دوسین و فلفل سیاه ترکیب بدی نداره که ؟

میخوام برم برا شوهرم چون نمیدونم وضعیتش چجوریه براش پودر جنسینگ بگیرم بدم با عسل بخوره که تقویت بشه 

حالا نمیدونم چیز دیگه هم خوبه بدم یا نه مکمل لینا 

گرمیجات هم سعی میکنم بهش بدم 

ممنون عزیزم. سعی میکنم باشم ولی باور کن اقلا نمیذاره منم روزها میخوابم ک شبها انرژی داشته باشم بغلش ...

میدونم قربونت برم واقعا نگهداری نوزاد انرژی میخواد وهمه وقت آدم رو میگیره همین که میای وبهمون سر میزنی یک دنیا ممنون ❤😘

دخترمن هم تا ۴۰روزگی شب تاصبح گریه میکرد بعدش خوب شد انشاءالله آقا آریا هم خیلی زود خوب بشه ❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
آره ظهر اقدام کردم اونروز بعد دیگ نکردم گفتم توکل بخدا نتیجه این ماهم ببینیم چی میشه 7روز دیگ موعدم ...

اقدام هات خوب بوده انشاءالله لقاح صورت گرفته ۷روز دیگه با بی بی مثبت میای تاپیک به امید خدا❤🤲🏻😍

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سامیار جان ممنونم از اینهمه راهنمائی و پیام خوبی که بهم دادی ،انشاالله خدا به هممون کمک کنه و زودتر ...

قربونت برم عزیزدلم ❤❤❤

اگه کیسه دیدی یا یه چیز سفید ونباتی دیدی حتما حتما نطفه بوده ....

کار سنگین کردی نشده که لانه گزینی کنه...

این ماه پس بعد اقدامت خیلی استراحت کن ومواظب خودت باش تا جفت شکل بگیره جفت شکل بگیره دیگه تمام مشکل ها حله چون پروژسترون رو به عهده میگیره وجنین رو تودیواره رحم حفظ میکنه ودیگه فروپاشی نمیشه....

از خدا میخوام این ماه باردار بشی واین دوران رو به سلامتی بگذرونی تا ۹ ماه ❤🤲🏻

اولین اقدامم ۱۴شب بود.الانم که روز ۱۵ ساعت ۱۰ اخربن کیت هست اقدام دومم و رفتم.ایشالا پس یدونه هم کمر ...

بازم كيت بزن و بعد از اقدام ديشبت يه اقدامم ١٢ساعت بعد برو به محض كمرنگي 

۱۲ظهر کیت زدم همرنگ بودن منتظر موندم تا خط تست کمی پرنگتر بشه و شب اقدام برم ولی غروب ساعت۶درد تخمدا ...

دريا چون مطمئن بودي نميگيره و تازه استارت كار و بعد از ده سال زده بودي و كاملا بيخيال بودي گرفت 

من مطمئنم استرس تو باروري خيلي تاثير داره

ای جانم خوندم پیامهای قبلیتو.ایشالا این روزای سختت هم مثل مسمومیت بارداریت میگذره و برات یه خاطره شی ...

خوب شد اولي و تخليه كردين اخه ١٤روز خيلي زياده و بي فايده ،اقدام دوم و سوم اسپرهاي تازه جايگزين ميشه بهتره

خوب شد اولي و تخليه كردين اخه ١٤روز خيلي زياده و بي فايده ،اقدام دوم و سوم اسپرهاي تازه جايگزين ...

واقعا ؟مرسی امیدوارم کردی.

شیما جون ببین کیت صبح ۶و۹و۱۰ونیمم و ببین کی برم اقدام.یکم تیر میکشه تخمدانم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2706