2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
تبسم جان در حد پریودی پروژسترون نزن احتمالا خارج رحمی باشه 😔😔😔😔😔 اگه قطع شد فردا از تیتر بده&nb ...

😭😭😭😭😭😭😭 

اول کم بود الان نوار گذاشتم کثیف شد دیگه میترسم برم دستشویی😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
حتما عزیزم.. گفته ک نمیام دنبالت حالا خدا میدونه میاد یا نه.. دلمو شکسته هرگز ساناز سابق نمیشم برا ...

اگه پشیمون شد وبرگشت کم کم به مرور زمان زندگیت رو بگیر به دستت نه اینکه زن بداخلاقی بشی براش اتفاقا خیلی خوش اخلاق شو و کلی باهاش کنار بیا سعی کن تغییر رو توی توببینه یک مدتی نامحسوس به حرفش گوش کن بزار یه چند سالی از زندگیتون بگذره مردها با گذشت زمان آزادی بیشتری به زن میدن مثلا شاید قبل بچه نزارن زن تنها جایی بره ولی بعد بچه میگن برو بهداشت برو فلان جا ..این یک مثال بود امیدوارم اصل مطلب رو گرفته باشی گلم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا خوب دلیلش میگفت زناشون میاد چیزی بگن همین تست خوبه خووو چرا چند روز تنبلی نداری یا پلی کستیک  ...

نه مشکلی ندارم همیشه وضعیتم خوب بوده 

گوش شیطون کرد تواین چندسال یکبارم عفونت نداشتم چه برسه تنبلی و...

ولی باوجود شرایطم بازم سردخترم 10 ماه طول کشید تا باردار شم 

هر موقعی ک هردوتون راحت باشین اقدام کنین انشالله با اولین اقدامت تو شهریور ماه گل پسری میاد تو دلت ع ...

ممنونم دریا جونم ممنونم ازدعای قشنگت انشاءالله❤🤲🏻

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
ممنونم دریا جونم ممنونم ازدعای قشنگت انشاءالله❤🤲🏻

خواهش می‌کنم عزیزم انشالله 🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
خواهش می‌کنم عزیز دلم

😘😘😘❤❤❤

هورموناتون بهم ریخته ست استرس نداشتی تیروئید هم باعث لکه بینی میشه عزیزم

نه استرس خاصی نداشتم همین اوضاع کرونا و...هر بار آزمایش دادم تیروئید و آزمایش های هورمونی خوب بوده ولی الان یکساله آزمایش ندادم.ممنون عزیزم

قربونت برم عزیزدلم😘😘😘

دریا جون من میخوام دمنوش رو داخل فلاکس درست کنم

یعنی آب جوش وچایی سبزو دارچین وزنجبیل وهل وزعفران 

مثلا همه رو بریزم توآب جوش از ساعت ۲یا۳ تا شب دوسه لیوان هم خودم هم شوهرم بخوریم ....بعدش این مواد تواین ساعت خاصیتش رو ازدست نمیده؟مثلا زعفران خوب دم میکشه تواین شرایط؟

ببخش با سوال هام خستت میکنم نزدیک اقدامم وکلی سوال

2740
ادامه لک بینی بعد پریود تا دو سه روز مشکلی نیست ولی شما ک میگی طول پریودیت از ده روز گذشته باید بررس ...

ممنون دریاجون.نه کم کاری تیروئید نداشتم تا حالا.اقدامم.تنبلی دارم.این ماه لترازول خوردم

بعد دریا جون قهوه رو شب اقدام چطوری دم کردی دادی آقات ؟

قهوه های آماده همه نسکافه هستن الکی روشون نوشته قهوه...‌

من دونش رو بخرم؟بعد بچه ها نباط داغ هم دادن موندم بین این دوتا....

خودمم میدونم اول وآخر خدا باید بده وامکان داره با همه ی این کارها نشه فقط دلم میخواد اگه نشد خودم روسرزنش نکنم 

اگه نشه میگم خدا نخواست 

اگه بشه میگم خدا خواست وداد

واقعا هم تا خدا نخواد نمیشه وخدا بخواد خیلی راحت میشه

توکل به خودش ❤🤲🏻

اگه پشیمون شد وبرگشت کم کم به مرور زمان زندگیت رو بگیر به دستت نه اینکه زن بداخلاقی بشی براش اتفاقا ...

اره فهمیدم چی میگی و دقیقا عمل میکنم اگه انشاءالله برگردم به سرزندگیم...اگرم برنگردم که هیچ..فقط سعی میکنم قوی باشم..هیچی نمیتونه منو شکست بدع

سلام 

خانوما یه سوتل داشتم خیلی ذهنم درگیره من ماه سوم بارداریم و غلط خوردن تو خواب مسکلی واسه جنین ایجاد میکنه؟؟؟

این ک میگن بند ناف میپیچه دور گلوش راسته؟؟؟

از کی این اتفاق میفته؟؟؟؟؟؟!!!!!ممنون میشم راهنماییم کنین

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰