2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست
چ جالب منم گفتم من و تو گلدونه موندیم از خیلی قدیما انشاءالله ک باهم 🌹💋

ان شاءالله منو تو مامان ستایش و رز و گلدونه دیگه پیشکسوت شدیم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
محیا عزیزدلم اصلا نگران نباش واسترس رو از خودت دور کن که همین استرس خودش مضره.... یه نی نی خوشگل وس ...

ساميار منم همون دعايي رو كه در حقم كردي از خدا ميخوام قسمت خودت هم بكنه دوست خوبم، اره من خيلي قبل تر از اينكه بانو تاپيك بزنه منتظر بودم و حتي قبلتر ها سقط هم داشتم تا اينكه بعدها بانو تاپيك زد و من اونجا اومدم چون همش به خاطر انتظارم تو اينترنت ميچرخيدم از روزي كه تاپيك زد اومدم و همچنان نتيجه نميرفتم و بقيه شم كه خودت ميدوني ولي مدتي كه تاپيك نبودم رو نميدوني و فقط خدا ميدونه چه ماجراهايي سرم اومده، از كلمه ي بلا استفاده نميكنم چون بار مثبتي نداره، فقط همينو بگم كه الان مجبورم داروهاي خطرناكي استفاده كنم كه بخاطرشون تو خونه حبس هستم كامل حتي مونديم كه چ طوري بايد برم سونو، چون الان من جز گروه پُرخطر هستم و تلفني با يه دكتر صحبت كردم گفت بايد اصلا منزل رو ترك نكنم، خواستم بگم همچنان محتاج دعاهاتون هستم، همسرم هنوز باورم نداره بهش حق ميدم از خدا ميخوام نزاره خيط بشم پيشش، قول ميدم به طور ويژه لحظه اي كه دلم شاد بشه همون دعاي خيري كه برام كردي رو در حقت بكنم دوست مهربان و بزرگوارم، ازت ممنونم و حقت به گردنمه انشالله جبران كنم با دعا در حقت

...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچه ها من خونریزی افتادم نمیدونم هنوز آزمایش نرفتم بنظرتون پروژسترون بزنم یا نزنم اگر خارج رحمی باشه ...

خونریزیت زیاده ؟ بهتر فردا دوباره آز بدی هیچی استفاده نکن 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
خونریزیت زیاده ؟ بهتر فردا دوباره آز بدی هیچی استفاده نکن 

هیچی استفاده نکردم فقط یا میرم سونو یا آزمایش 

دوران خوشیم فقط دو روز بود بعد از بتا هر لحظه منتظر یه اتفاقی بودم دلم شکسته 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2731
جيگر جان چهار روز قبل از دادم بتا ١٤٥٠بود حالا چهار روز بعدش باز بيبي زدم نصفه ست بيشعور، اخه نصفه ي ...

عزیزم بارداری؟😍😍😍😍خیلی تبریک میگم بت

خداروشکر

خدا مواظب همه نی نی هامون باشه

ان شاءالله منو تو مامان ستایش و رز و گلدونه دیگه پیشکسوت شدیم 

دوستاي گلم الان متاسفانه حال روحيم كمي مساعد نيست ولي  اينهمه سال خيلي ماجراهايي پيش اومد كه شايد به درد كسي بخوره البته از خدا ميخوام هيچكدوم هيچوقت اون شرايط رو نبينين، فقط از بابت اينكه مواردي كه پيش اومد ممكنه به كار  كسي بياد و ب دردكسي بخوره عهد كردم وقتي دلم شاد شد و وضعيت داغون روحيم بهتر شد بيام حتما بگم، خب چون بودن كسايي كه اون موارد رو به من متذكر شدن و شايد موثر بود وقتي مطمئن شدم حالا منم بايد طبق عهدي كه كردم بيام براي دوستاي گلم بگم، فعلا خدانگهدا همه تون، همچنان محتاج دعاهاي خيرتون هستم و دعاگوي شما

...
عزیزم بارداری؟😍😍😍😍خیلی تبریک میگم بت خداروشکر خدا مواظب همه نی نی هامون باشه

سلام دوست قديمي، خوبي؟توروخدا دعام كن، يادته چه نيمه شب ها تا صبح كلافه ت ميكردم و سوال ميپرسيدم همش؟!😭 حالا خدا بهم لطف كرده، شكرش ميكنم،  فقط بي بي ها نسبت به روزش كمرنگه و روحيه ي منم خيلي ضعيف و داغون، دعام كن، اون مدت دكتر بهم چيا كه نگفت اخه من چندين بار اي وي اف شدم و نتيجه اي نداشت و دكترها چيا كه نگفتن، حتي گفتن ديگه نيا اي وي اف فايده اي نداره و تو مادرزادي مشكل داري، و خيي چيزاي ديگه، ديگه ماجرا مفصله سرتو درد نيارم، فقط الان تو شوك هستم و دروغ چرا بگم روحيه م خرابه، مامان الناز من ديگه اون محياي شاد و شوخ نيستم متاسفانه، حالا خدا عنايتي كرده و كورسوي اُميدي روشن كرده ازتون التماس دعا دارم، فعلا خدانگهدارتون باشه، شما دوستاي خوبي برام هستين

...
هیچی استفاده نکردم فقط یا میرم سونو یا آزمایش  دوران خوشیم فقط دو روز بود بعد از بتا هر لحظه م ...

ای وای چرا آخه . به خودت تلقین کردی از اول که 

2738
دوستاي گلم الان متاسفانه حال روحيم كمي مساعد نيست ولي  اينهمه سال خيلي ماجراهايي پيش اومد كه شا ...

عزیزم مارو از خودت بیخبر نکن برا آرامشت و سلامتی تو دلیت حمد و آیه الکرسی میخونم ان شاءالله به مراد دلت برسی 

هیچی استفاده نکردم فقط یا میرم سونو یا آزمایش  دوران خوشیم فقط دو روز بود بعد از بتا هر لحظه م ...

عزیزم شیاف بزار.... یا برو مجبوری بیمارستان ک دکتر ماما دارن

خدایا شکرت امروز یه روز بعد موعودم 11تیروبی مثبت بعداز 11ماه اقدام.....امروز5مرداد سال 99 ومن 8هفته ساعت 11ونیم سونوگرافی ومن صدای قلب فندوق شنیدم زیباترین حس دنیا بعد از 9ماه15 اسفند 99مهرساخانم دنیا اومد.... خوش اومدی به دنیام دخترکم.... 
دوستاي گلم الان متاسفانه حال روحيم كمي مساعد نيست ولي  اينهمه سال خيلي ماجراهايي پيش اومد كه شا ...

عزیزم خواهشا روحیه تو نباز امیدوار باش پایان شبه سیه سفید است بلاخره اون همه سختی که کشیدی تموم شد خدا امسال عیدیتو با معجزه اش بهت نشون داد شکرش . دیگه خواهشا بیبی نزن‌. بتات هم خوب بوده میتونی شنبه بری سونو 

باشه دلکم

نلین خانم خوته خویشت خوتی ؟ شوتان خوش به ان شاءالله صبحا عکس نلین گیان ابینم 

اع اره یادم رفت اینارو بادلکم

ان شاءالله تو این تاپیگ و تو کل دنیا هیچ منتظری باقی نمونه همه به مراد دلشون برسن

2706