2752
2734
عنوان

رفتارهای زشت همسایمون!!!

605 بازدید | 25 پست

همسایمون یه دختر داره همسن دختر من که خونه خواهرش واحد پایین خونه ماست هر وقت دختره میاد خونه خواهرش یه سرم میاد بالا حالا بگذریم از مزاحمت های وقت و بی وقتش حسود بودن و بی تربیت بودنش دفعه آخر که اومد با خودش کک آورد تو خونمون چون گوسفند دارن و دوهفته تمامه بدن دخترمو تیکه پاره کردن سر باز سری بعد که اومد بهش گفتم این اتفاق افتاده رفت گذاشت کف دست مامانش مامانه هم از اون بدتر کینه ما رو ورداشتن بعد دیشب که تو پارک دم خونه دیدمشون اونقدر خودش رو گرفته بود واسه من که آگار باباشو کشتم با یکی دیگه از همسایه ها بودیم جلوی اون تا تونست به من بی محلی کرد ولی اونو تحویل گرفت بعد با دخترش اومد جلوی من اون همسایه رو به مهمونی دعوت کرد اونقدر عقده ای رفتار کرد که حالم به هم خورد از دیشب خیلی ناراحتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

خوبه دیگه باهات قط رابطه کرده مگه همینو نمیخواستی 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم

واحد پایین خونه ما خالی بود به شوهر من گفته بودن ما اینجا رو واسه دخترمون میخوایم شوهر نادون منم با صابخونه حرف زده بود و این کار رو صورت داد و از اون روز دیگه آرامش از من گرفته شد

اصلا براتون مهم نباشه 

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                             میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

آخه این آدما چین اینقد بزرگشون میکنید برای خودتون... ولش کن بدرک دیگه درو باز نکن رو کسی.. اصلا تنها باشی بهتر تا بااین آدمای عقده ای ارتباط بر قرار کنی

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

چجوری با همسایه ارتباط دارین؟

من اصلا نمتونم با همسایه ارتباط بگیرم ۹ساله زندگی میکنم نمدونم هنو اطرافیانم کیا هستن

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
خوشحال باش نبود بعضیا تو زندگی آدم باعث آرامشه

ما عصرا میریم پارک دم خونه اونام میان باهم چشم تو چشم میشیم بعد اون یکی همسایمون میاد پیش من میشینه اینم از عمد میاد پیش این که باهاش حرف بزنه و بی احترامی به من 

عزیزم راه نده!!! 

سلامت بچه‌ت مهم تره یا قهر و اشتی با همسایه

از یه حدی بیشتر نباید به همسایه رو داد و گرم گرفت 

فقط سلام احوالپرسی و تمام رفت و امد چیه

"یک عدد مادر ۲۱ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
2706