2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016453 بازدید | 355185 پست
باشه ولی اقدام دوم را 2 به بعد میتونم برم بچه ها خونه هستن. دریا جون شما کیتت از این کمرنگتر بود رف ...

منظورت ۲ بعد از ظهره ؟ اتفاقاً زمان مناسبیه

بله یکم ازین کمرنگتر بود من ی دردایی احساس کردم قبل کمرنگ شدن کیت حدس زدم برا تخمک می‌تونه باشه کیت هم زدم کمرنگ شد ترشحاتم هم کمتر شده بود دیگ اقدامو رفتم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون از لطفت.

خواهش میکنم عزیزم❤

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
منظورت ۲ بعد از ظهره ؟ اتفاقاً زمان مناسبیه بله یکم ازین کمرنگتر بود من ی دردایی احساس کردم قبل کمر ...

متاسفانه من هیچ علامتی ندارم .

توکل برخدا  امیدوارم خدا به حق 5تن ونا امیدی حصرت ابوالفضل و این ماه رجب نا امیدم نکنه.

2731
متاسفانه من هیچ علامتی ندارم . توکل برخدا  امیدوارم خدا به حق 5تن ونا امیدی حصرت ابوالفضل و ای ...

آره عزیزم همه چی دست خداست بهش توکل کن نا امید نمیشی انشالله

بدنها باهم فرق می‌کنه همه یجور علامت ندارن بعضیا  مث تو اصلا علامت ندارن مهم فهمیدن زمان تخمکگذاری هست ک چند ماهه داری کنترل می‌کنی دستت بیاد موفق باشی فقط استرس نداشته باش خوردن قلیایی رو هم ادامه بده استراحت کن

سلام دریا جان میشه کیتم و ببینی الان زدم

سلام سارا جان هنوز رنگ  داره اگ میخای دوتا اقدام داشته باشی الان وقتشه اقدام دوم بعد از کمرنگ شدن کیت ولی اگ یدونه اقدام میخای انجام بدی صبر کن تا کمرنگ بشه ۳,۴ساعت بعد ی کیت دیگه بزار

@daryaa61   دریا جان هر موقع اومدی کیتم و ببین ممنونم🙏🙏

چشم عزیزم

سلام خوبم.تو چطوری؟ ن ۱شنبه باید برم تو علائمی داری؟ ویار چی؟من سینه درد داشتم ولی الان ۲روزه خوب ...

شکر خدا

من که هیچ علائمی ندارم   .‌فقط گاهی درد واژن. سینه درد هم چند روزه دارم قبلش اونم نداشتم. یکشنبه سونو قلب رفتی چی گفت؟

فدات شم سامی جون مرسی از محبت و مهربانیت حق با شماست چشم دیگ حواسمو جمع میکنم 😘

خدانکنه عشقم قربون دل مهربونت 😘😘😘❤☺️❤

انشاءالله گل پسری رو سالم وسلامت میگیری بغلت واشک شوق میریزی اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706