2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013936 بازدید | 355184 پست
به نظرم برو ولی بازم میگم بزار ساعت ۲ ۳ از شوهرت بپرس ببین شرایط ش داره اگ خودش مایل بود برو ولی اگ ...

آره والا ادم از دست این شوهرا میخواد سرشو بکوبه به دیوار😑😑

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من احساس میکنم شما باردارید نه من  

کاش هردو باردار باشیم😄

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
الان بی بی چک بزنم نشون میده؟؟ ۴روز مونده موعدم میمیرم از استرس.. هم دیشب خاب دیدم بی بی چکم زدم مث ...

ن صبر کن تا روز موعدت

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اه دیشب وقتی فهمیدم اعصابم انقد خرد شد شوهرمو زدم😒 اونم میخندید😒وقتی دوتاشو خوندم دیدم وای خاک عال ...

اوووه

نصفشم ک زدی.اینا رو باید با نسخه بدی شوهرت.اون وسط نگفته واژینال اونم اینو داده

2740
اوووه نصفشم ک زدی.اینا رو باید با نسخه بدی شوهرت.اون وسط نگفته واژینال اونم اینو داده

خیلی زدم یذرش مونده😶😑شوهرم میخنده میگه خوب شده خب حداقل نرمش کرده😒

اره..میگه رفتم اسمشو گفتم اونم اینو داد

خیلی زدم یذرش مونده😶😑شوهرم میخنده میگه خوب شده خب حداقل نرمش کرده😒 اره..میگه رفتم اسمشو گفتم اون ...

حالا عفونتت بدتر میشه

خنده داره🤤🤤🤤🤤

ای جانم ایشالله

شما پهلوتم درد میگیره؟

اه دیشب وقتی فهمیدم اعصابم انقد خرد شد شوهرمو زدم😒 اونم میخندید😒وقتی دوتاشو خوندم دیدم وای خاک عال ...

نه دیگه نزن بزار تا ببینیم باردار شدی یا نه؟وقتی میزنی ۷ روز باید ادامه بدی تو پریودی سخت زدنش

الهم صل علی محمد و ال محمد
نه دیگه نزن بزار تا ببینیم باردار شدی یا نه؟وقتی میزنی ۷ روز باید ادامه بدی تو پریودی سخت زدنش

مامان مهرسامن بیبی چکم هاله مینداخت بعد۱۰دقیقه ولی باپنج روزتاخیرپریودشدم .بوی پریودیم هم افتضاحه خیلی ببخشیدانگارماهی گندیده است نظرت چیه😶